999 rezultate për

hirra

Parandaloni infarktet me vetëm një gotë nga kjo pije Shtypja e lartë e gjakut paraqet rrezik të drejtpërdrejtë për infarkt dhe goditje në tru, por shkencëtarët zbulojnë se v
Lëngu që e bëri këtë burrë të jetojë për 125 vite, gjendet në kuzhinën tuaj Thoma Parr, një fermer i vjetër anglez e ka pirë këtë pije dhe ka jetuar për 152 vite rresht. Bëhet fjalë për hirrën, të
Ky lëng i thjeshtë që kemi në shtëpi shëron mëlçinë menjëherë Nga studimet rezulton se hirra përmban 16 lloje proteinash. Hirra është e pasur me tetë minerale, vitamina kryesisht ato
2 gota hirrë në ditë bëjn mrekulli në trupin tuaj Keni dëgjuar ndonjëherë për hirrën? Ndoshta emrin nuk e ka aq të bukur sa ç’ka vlerat kurative që mbart aq sa njerëzit e
2 gota hirrë në ditë bëjn mrekulli në trupin tuaj Keni dëgjuar ndonjëherë për hirrën? Ndoshta emrin nuk e ka aq të bukur sa ç’ka vlerat kurative që mbart aq sa njerëzit e
Panucci: Për këtë arsye nuk e thirra Trashin dhe Demirin në Kombëtare Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, doli sot në konferencë para mediave, në prag të sfidës së nesërme mi
Hirra është eliksir i vërtetë, provojeni dhe trupi do t'ju falenderojë Gjysmë litri deri në një litër e kësaj pijeje në ditë dhe pas disa ditësh do të shihni ndryshime të pabesueshme. Hirr
Hirra është eliksir i vërtetë, provojeni dhe trupi do t'ju falenderojë Gjysmë litri deri në një litër e kësaj pijeje në ditë dhe pas disa ditësh do të shihni ndryshime të pabesueshme. Hirr
Jetoi 125 vjet, ky është lëngu magjik që piu ky njeri jetëgjatë Thoma Parr, një fermer i vjetër anglez e ka pirë këtë pije dhe ka jetuar për 152 vite rresht. Bëhet fjalë për hirrën, të
Pijeni këtë lëng dhe trupi do t'ju falenderojë Gjysmë litri deri në një litër e kësaj pijeje në ditë dhe pas disa ditësh do të shihni ndryshime të pabesueshme. Hirr
Jetoi 125 vjet, ky është lëngu që piu ky njeri jetëgjatë Thoma Parr, një fermer i vjetër anglez e ka pirë këtë pije dhe ka jetuar për 152 vite rresht. Bëhet fjalë për hirrën, të
Jetoi 125 vjet, ky është lëngu që piu ky njeri jetëgjatë Thoma Parr, një fermer i vjetër anglez e ka pirë këtë pije dhe ka jetuar për 152 vite rresht. Bëhet fjalë për hirrën, të
Flet i dashuri i vajzës që u hodh nga pallati: Ajo u mbyll në dhomë, e thirra... Pas ngjarjes së rëndë në Fier, ku vajza 19-vjeçare i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i tetë i pallatit ku banonte,
SHOKUESE/ Hirra e baxhos rrezikon shëndetin e 4.500 banorëve Rreth 4.500 banorë të fshatrave Kemishtaj, Mërtisht dhe Goricë në Divjakë vuajnë nga ndotja e ujit të pijshëm, që sjell
Pushohet nga puna shefi shqiptar sepse u dha leje punëtorëve: Merr plaçkat ose thirra policinë! Një punëtor shqiptar në Franë, me detyrë shef me skuadrën prej 30 punëtorësh është pushuar nga puna për arsyen më të çud
Hirra, një aleat i fuqishëm i shëndetit dhe i vitalitetit Hirra është shumë e mirë të përdoret që nga lindja deri në moshën e vjetër për shkak të ngjashmërisë me qumështin e gjir
Hirra pija që ju duhet Hirra, që dikur kishte një përdorim të gjwrw nga të moshuarat e familjes tashmë, është shdërruar në një lëng jo shumë të
Efektet e shëndetshme të hirrës Hirra është një pije e cila përmban pak kalori, plot vitamina dhe proteina, të cilat kanë një shumëllojshmëri ndikimesh
Krasniqi: Pacollin nuk e thirra si deputet Kryetari i Parlamentit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka përgënjeshtruar zërat se ka thirrur me emër presidentin Behgjet Pac