999 rezultate për

hirin

PSG bën publik interesimin për Leo Messin Lionel Messi është rikthyer në qendër të spekulimeve rreth largimit nga Barcelona. Paris Saint-Germain ka bërë publik
Dashuria e vjetër e Dianës thyen heshtjen, tregon si gazetari i BBC-së manipuloi princeshën (FOTO LAJM) Dashuria e dikurshme e Princeshës Diana, Hasnat Khan, po flet kundër BBC-së, duke pretenduar se princesha ishte "manipul
Pamje virale, një shiringë mbushet me vaksinë dhe vret koronavirusin (VIDEO) Një video që tregon se si vaksina mund të mposhtë koronavirusin u publikua nga Animaak, duke uruar një vit të mbarë.
Vaksinimi kundër COVID-19 në Evropë, piloti gjerman "vizaton" një shiringë në qiell (VIDEO) Piloti gjerman Semi Kramer ka gjurmuar një shiringë gjigante në qiell, duke fluturuar 200 kilometra, për të kujtuar njer
Dalin votat: Ronaldo befason me pikët për Messin, argjentinasi nuk thyen traditën Janë zbuluar votat e çmimit “The Best” për Robert Lewandowskin. Interes të madh kanë patur votat e Cristiano Ronaldos dh
Rama i bindur: Shqipëria po fuqizon kapacitet e testimit Në Shqipëri prej disa ditësh ka nisur aplikimi i testeve të shpejta për COVID-19. Kryeministri Edi Rama mëngjesin e k
Chiringuito plas "bombën": Ramos drejt largimit nga Real Madrid Sergio Ramos mund të largohet nga Real Madrid. Kështu ka lënë të kuptohet miku i tij, Cristobal Soria, i cili është n
Emocionuese, vogëlushja e Chrissy Teigen kujdeset për kujtimin e vëllait të humbur (VIDEO) Chrissy Teigen dhe John Lergend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë së shpejti. Modelja e njohur
Gjykoi Tahirin, konfirmohet në detyrë gjykatësja e GJKKO-së KPK ka vendosur konfirmimin në detyrë për gjyqtaren Flora Hajredinaj, e cila ka qenë pjesë e trupës gjykuese për ish-min
Pothuajse zyrtare, Milani transferon xhevahirin e Serie A Sandro Tonali do të vishet kuq e zi në sezonin e ardhshëm. Milani ka arritur marrëveshje me Brescian për transferimin
Kush po luan me Tahirin? Ish-ministri bën deklaratën thumbuese Pak ditë më parë Gjykata e Posaçme e Apelit vendosi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, rikthimin e çështjes së
E fshiu! Fansat "kryqëzojnë" Adelina Tahirin për photoshop (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri mund të themi se ka lënë "pas dore" muzikën dhe i është përkushtuar partnerit dhe djalit të ty
Qindra shiringa droge, në Elbasan të rinjtë vrasin ëndrrat dhe shkatërrojnë të ardhmen (VIDEO) Një video mjaft shqetësuese është shpërndarë nga një qytetar i Elbasanit. Në pamje duket ambienti i mbushur me shir
Shtyhet sërish gjyqi për Saimir Tahirin Shtyhet sërish gjyqi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Mësohet se gjykata e Posaçme e Apelit do të vendos
Prokuroria kërkon 12 vite burg, sot jepet vendimi për Saimir Tahirin Ditën e sotme Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar do të shpallë sot vendimin për ish-Min
U dënua vetëm me shërbim prove, Prokuroria nuk heq dorë e kërkon 12 vite burg për Tahirin Gjykata e Apeli të Krimeve të Rënda ka shtyrë për në 24 qershor, seancën për dhënien e vendimit për ish-ministrin e Bren
“Nuk është çështje e ngutshme”, çfarë vendosi gjykata për Saimir Tahirin dhe Jaeld Çelën Gjykata e Apelit në Tiranë ka shtyrë seancën e planifikuar sot për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, dhe ish-drej
"Zonjushë me të pasme false", Tayna akuzon publikisht reperen gjermane për vjedhje (FOTO LAJM) Reperja Tayna është zemèruar me një repere gjermane për shkak të pasthirrmës me të cilën mori vëmendje dhe u bë e veçant
Gati për fëmijën e dytë me avokatin maqedonas, por çfarë po e pengon Adelina Tahirin (VIDEO) Në gusht të vitit 2018, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Nga martesa e saj me avokatin Serjozha Markov solli n
Koronavirusi i "dashuruar" me Dybala, argjentinasi pozitiv edhe në testin e 4 Ylli argjentinas i Juventusi ka dal pozitiv me koronavis edhe në testin e 4 në javë pretendon programi spanjoll El Chiri