999 rezultate për

hiqte

Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Jennifer Aniston, ka rrëfyer së fundmi se ka menduar të heqë dorë nga aktrimi gjatë një podcasti me Ja
Goli i pësuar nga Lituania, Lala komenton veprimin e Hysajt Legjenda e kombëtares shqiptare, Altin Lala ka komentuar për "Panorama Sport" rastin e Hysajt te goli dhe ka përgjigje p
Tërhiqte pensionin e të moshuarëve, por nuk ua dorëzonte: Kapet postieri Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 48-vjeçari (ish punonjës i Postës) i shpallur në kërkim për veprën penale “Vjedh
Eliminuan të moshuarin, vëllezërit pranojnë krimin: E gjitha për një vajzë Dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil Shera, të cilët u vendosën në pranga nga ana e Policisë, si të dyshuar për vrasjen e taks
"Capello deshi të hiqte dorë nga Marcelo" Fabio Capello kishte dashur të hiqte dorë nga Marcelo hala para se mbrojtësi brazilian ta niste karrierën e tij tashmë t
Bruno Guimaraes, lojtari i Brazilit që ishte gati të hiqte dorë nga futbolli Kur Bruno Guimaraes po shqyrtonte transferimin në Evropë, ai nuk kishte mundësi të pakta. Benfica, Arsenali dhe Atletico
Vodhi 25 milionë dollarë, hakeri i kthen mbrapsht pas disa ditësh Një pirat kompjuterik që ka mbetur ende misterioz raportohet t’i ketë kthyer 25 milionë dollarë fonde të vjedhura platfo
"Më tërhiqte zvarrë", nëna e dy fëmijëve rrëfen dhunën e burrit E divorcuar prej 5 vitesh, nëna e dy fëmijëve, Margarita nga Lushja ka trguar historinë e trishtë të jetës së saj. Në ru
"Njëri duhej të hiqte dorë", Vjehrra e Florianës e dinte problemin që kishte ajo me Enisin (FOTO LAJM) Vjehrra e Floriana Garos, Lumturi Ratkoceri tregoi sot të emisioni “Rudina” disa detaje të reja në lidhje me fillimet e
Tha se do të hiqte dorë nga muzika, por Capital ka marrë një vendim të ri Capital T vetëm pak kohë më parë deklaroi se nëse koncerti i tij madhështor nuk ecte mirë, do të hiqte dorë nga muzika.
Tentoi ta grabiste, shikoni çfarë i bën 81-vjeçarja hajdutes (VIDEO) Një 81-vjeçare e guximshme ka treguar sesi u përball me një hajdute që u përpoq të ia vidhte paratë e pensionit ndërsa p
Gjyshja i "tregon muskujt" hajdutes (VIDEO) Një 81-vjeçare e guximshme ka treguar sesi u përball me një hajdute që u përpoq ti vidhte paratë e pensionit ndërsa po i
Ja çfarë mund të ndodhë nëse tradhëton në Kinë Një grua e ka fëlliqur burrin e saj në zonën e Mingtia, në provincën e Guizhou të Kinës, shkruan Albeu.com Burri e ki
E tmerrshme, pitbulli që e kishte prej 9 vitesh i këput krahun gruas Një grua ka paralajmëruar njerëzit për pit bullët pasi qeni i saj “i mirë dhe besnik” prej 9 vitesh papritur iu sul duke
Tha se do të hiqte dorë nga muzika, Flori tregon vendimin e rëndësishëm (VIDEO) Flori Mumajesi, tha vetëm pak ditë më parë se po mendon të largohet nga muzika/ E kjo bëri që shumë fansa të tij të d
Shfaqet Koxias, thotë se do ta tërhiqte për veshi Zaevin Ish-ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Koxias, në një intervistë për televizionin grek “Antena”, në lidhje m
Modelja shqiptare nxjerr "padashje" të brendshmet në emision (FOTO LAJM) Alesia Noka është rikthyer në qendër të vëmendjes me daljen në emision gjatë ditës së djeshme ku edhe pati një performan
Edita kënaqej në lluks kur udhëhiqte dialogun Procesi që në 2012-n e ka stolisur me “flluskë” denominimin e Kosovës, ia kishte dyfishuar të ardhurat vjetore Edita Tah
Modeles së njohur i dalin live në emision të brendshmet (FOTO LAJM) Alesia Noka është modelja e njohur shqiptare e cila synon tregun botëror dhe thotë se e gjithmonë e ka ëndërruar atë.
Gattusso tregon se kë lojtar do dëshironte ti hiqte Juventusit para derbit Milani do të përballet me Juventusin në ‘Allianza Stadium’, me synimin për zënë një vend në zonën Champions. Trajneri