999 rezultate për

hiqen

Trump kërkon të tërhiqen trupat amerikane nga Kosova Donald Trump Jr, djali i presidentit amerikan Donald Trump, thotë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës duhet të largohen n
Dënimet për City-n nuk kanë mbaruar, pritet ti hiqen pikë në Premier League Duket se Manchester City do të përjetojë një nga momentet më të vështira në vitet e fundit. Dënimi në Champions pritet t
Aksion "blic" në Dibër: Hiqen 20 patenta, 80 drejtues mjetesh dërgohen në komision Njësia Operacionale Lëvizëse e Qarkullimit Rrugor u stacionua sot në të gjitha rrugët kryesore të Qarkut Dibër. Rapor
Lajm i mirë për shqiptarët, hiqen vizat me një tjetër shtet Shqiptarët do të kenë mundësi të ikin pa qenë nevoja që të pajisen me viza në një tjetër shtet aziatik. Me vendim të
Grenell i prerë: Nëse nuk arrihet marrëveshja Sebri-Kosovë, SHBA-të tërhiqen Emisari special amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, është takuar me presidentin serb Aleksan
Aksion i madh në rrugë, hiqen qindra patenta e arrestohen dhjetra shoferë (VIDEO) Policia njofton se janë arrestuar 25 persona, për drejtimin mjetit në gjendje të dehur apo në mungesë të lejes së qarkul
Polemikat për fituesin, hiqen të gjitha këngët e Festivalit nga YouTube (FOTO LAJM) Festivali i Këngës në RTSH, është shoqëruar me shumë polemika. Që pas shpalljes së fituesit, njerëzit janë ndarë në d
Prindër: Hiqeni urgjent telefonin nga duart! 1. Nesër, fëmijët tuaj mund të kenë probleme me zhvillimin social Mungesa e vëmendjen së prindërve jo vetëm që ndikon
Kurdët braktisin qytetet në kufi me Turqinë: Kërcënimi amerikan që detyroi Erdoganin të ndërpriste sulmin Trupat kurde kanë filluar të tërhiqen nga qytetet në kufi me Turqinë pas marrëveshjes për një armëpushim 120 orë të arri
Erdogan kërcënon Kurdët: Do u shtypim kokat po s’u tërhoqën Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan thotë se Turqia do t’jua "shtypë kokat" luftëtarëve kurdë nëse ata nuk tërhiqen nga
"Le të shkojë gjaku gjer në gju", banorët e Astirit nuk tërhiqen Banorët e Astirit nuk kanë ndërmend të tërhiqen. Edhe pse ata janë shoqëruar në polici dhe mbartin mbi supe disa aku
Mogherini pas takimeve: Koha që Kosovës t'i hiqen vizat Federica Mogherini ka thënë se duhet të merret një vendim final për liberalizimin e vizave për Kosovën. Ka ardhur koh
Pse gratë tërhiqen nga aroma e burrave beqarë, shkenca jep shpjegimin Era e burrave beqarë është më tërheqëse për gratë dhe shkenca e konfirmon këtë Gratë kanë zbuluar se era e burrave të
Befason ish-sulmuesi i Kombëtares: Skëndërbeut t’i hiqen titujt Pas vendimit përfundimtar të KAS-it, për të lënë në fuqi dënimin me 10 vite dhe 1 milionë euro gjobë për Skënderbeun, të
Hiqeni nga mendja plazhin për sot, moti i paqëndrueshëm Në ditën e sotme pritet të ketë reshje të dobta uji, kryesisht të karakterit lokal. Ekziston mundësia që në zona shumë t
I hiqen pasaportat diplomatike krerëve të opozitës, kush e merr sipas rregullave të reja Krerët e opozitës jo parlamentare, me përjashtim të Monika Kryemadhi, duhet të dorëzojnë pasaportat diplomatike, për ndr
Palmer: SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën të heq taksën “Qartë ia kemi bërë të ditur autoriteteve të Kosovës se taksat për mallrat nga Serbia duhet të hiqen ose të pezullohen,
Hiqeni urgjentisht: Ky produkt në kuzhinën tuaj po shkakton kancer Sot, klori zbardhues është padyshim një nga pastruesit gjerësisht më të përdorur. Disa njerëz e përdorin atë për të
Tifozët e Juves ndihen të tradhëtuar: Hiqeni yllin e Contes nga Allianz Stadium (FOTO LAJM) Për kalimin e Antonio Contes te Interi mungon vetëm zyrtarizimi i cili do të vijë në orët e ardhshme pasi tashmë është f
SKANDALET/ Pse politikanët shqiptarë e kanë vështirë të dorëhiqen Dorëheqja si akt i përgjegjësisë morale është një praktikë shumë e rrallë në politikën kosovare. Zyrtarë të lartë shtetë