999 rezultate për

hip-hop

Mr.Elvis, Stine dhe 2Die4, rikthehen me bashkëpunim (FOTO LAJM) Megjithëse i kanë munguar publikut shqiptar me projekte të reja dhe prezencën e tyre në ekran, Mr.Elvis, 2Die4 dhe Stine
Reperi shqiptar shfaqet i zhgënjyer: Do heq dorë nga muzika Mc Kresha është një nga reperët më të dëgjuar shqiptarë. Ai jo pak herë ka lënë mbresa tek publiku me tekstet e tij drit
Roza Lati vuan prej 10 vitesh nga një problem shëndetësor Moderatorja e njohur e emisionit "Why Not", Roza Lati është e njohur për tipin e saj moskokçarës dhe asnjëherë nuk shqet
Çifti bën kërcim hip-hop në dasmën e tyre (VIDEO) Një nuse dhe një dhëndër u filmuan duke performuar një kërcim hip-hop në kërcimin e parë të dasmës së tyre. Të sapoma
Dëgjoni hip-hop për të përmirësuar sëmundjet mendore Nëse jeni me humor jo të mirë dhe në gjendje mendore po ashtu të rëndë, duhet të dëgjoni hip-hop. Sipas një neuro-shk
Neymar këndon edhe Hip-Hop (VIDEO) Neymar është i lumtur me rekuperimin që po i bën dëmtimit të rëndë të pësuar në Botërorin "Brazil 2014" dhe po pret për
"EL92", hip-hop nga Savona për El Shaarawy-n (VIDEO) I dedikohet Stephan El Shaarawy-t, sulmuesit me origjinë egjiptiane të Milanit, por i lindur në Savona. Autori është rep
Portieri i Barçës, kontratë si këngëtar Ka luajtur shumë pak, por ka fituar shumë trofe. Portieri i Barcelonës, Jose Pinto, është bërë protagonist vitet e fundi
Artistët më të pasur të botës së hip-hopit (FOTO-LAJM) Producenti dhe themeluesi i kompanisë së njohur, “Beats by Dre”, Dr. Dre është klasifikuar nga “Forbes” si artisti më i
Hip-hop dhe jazz, Getoari i sjell së bashku Njëri prej krijuesve kryesorë të “BabaStars”,Getoar Selimi vjen së shpejti me një bashkëpunim më se tepër interesant.Ai
Hugo Chavez kërcen Hip-Hop në hapjen e fushatës (VIDEO) Hugo Chavez është shumë mirë me fizikun e tij. Diktatori i Venezuelës e ka treguar këtë në këtë video që po ju paraqesim
Jay-Z, këngëtari më i pasur i Hip-Hop Jay-Z është në krye të listës së revistës ‘Forbes’, si hip-hopisti më i pasur me 37 milionë dollarë në 12 muajt e fundit
Forbes: Lista e 20 përfituesve më të mëdhenjë në botën e Hip-Hopit Jay-Z ka fituar hiç më pak se 63 milionë dollarë vitin e kaluar, që është më shumë se gjysma e fitimeve konkurrentit të