999 rezultate për

hina

Tërmeti tragjik vendos paqe mes Turqisë e Greqisë, Athina vetëofrohet për ndihmë Tërmeti i fuqishëm që goditi sot Izmirin dhe ishullin grek të Samos, ka vënë paqen mes dy vendeve. Kryeministri Kyria
Karantinë si e Cristiano Ronaldos, futbollisti sfidon koronavirusin nga pishina (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, vazhdon të jetë në izolim në shtëpinë e tij në Torino. Kujtojmë që ylli i bard
Treni i mori jetën dy vëllezërve shqiptarë, shinat mbulohen me lule dhe qirinj Një ditë pas ngjarjes tragjike që u mori jetën dy vëllezërve me origjinë nga Kosova, Hasan dhe Blerian Arifaj, 17 dhe 13
Qeni i zgjuar e shpëton motrën nga pishina (VIDEO) Një Labrador shpëton motrën e tij pasi ajo bie në një pishinë. Pamjet e kapura nga një person tregojnë qenin duke e h
Hapja e lokaleve dhe pishinave në ambjentet e brendshme, ekspertja e ISHP-së prezanton masat e reja Që prej 1 tetorit do të hapen ambientet e brendshme të lokaleve, restoranteve por edhe të pishinave të mbyllura nën masa
Rregullat e reja për hapjen e pishinave Ministria e Shëndetësisë ka nxjerrë rregullat e reja për hapjen e pushinave të mbyllura, të cilat do të rifillojnë aktiv
Aurela provokon ndjekësit, me të brendshme pozon nga kuzhina Modelja seksi Aurela Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston herë pas here foto të ndryshme si nga model
Nuk iu ndalua RENEA-s në Elbasan, gjendet e braktisur makina luksoze Një mjet tip "Porche Cayenne" e tipit të fundit është gjetur e braktisur në rrethinat e qytetit. Mbrëmjen e sotme ësh
Rama garanton grekët nga Athina: Erdogan nuk ka ndjenja kundër jush! Kryeministri Edi Rama ka deklaruar në Athina, teksa ndodhet në cilësinë e kreut të OSBE në takimin e organizuar nga “The
Pritet të goditet nga cikloni Mesdhetar, Athina në alarm Cikloni që pritet të godasë Greqinë, i ka vënë njerëzit të gjithë në alarm. Siç raportojnë mediat greke, clikoni me e
Vëllai e gjen të vdekur në apartament, vetëvritet aktorja 36-vjeçare (FOTO LAJM) Aktorja japoneze Sei Ashina u gjet e vdekur në moshën 36-vjeçare në apartamentin e saj në Tokio të hënën. Vdekja e sa
Era e luftës në Mesdhe: Turqia apo Greqia? Cila ka ushtrinë më të fuqishme Turqia dhe Greqia janë në një rivalitet të fortë mes tyre në Mesdhe duke bërë që NATO të japë alarmin për një luftë të v
Ishin me pushime, 40-vjeçari shqiptar del i pajetë nga pishina në Itali Një 40-vjeçar me origjinë shqiptare humbur jetën mbrëmjen e kaluar pas një rënie në pishinën në një hotel-rezidencë në
ISHP vendos hapjen e pishinave Instituti i Shwndetiti Publik ka kërkuar hapjen e pishinave në ambiente të hapura. Bazuar në një urdhër të ISHP, pish
Duke ekspozuar të pasmet nga pishina, kështu relaksohet Wanda Nara (FOTO LAJM) Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së, Mauro Ikardi, wanda Nara, nuk mund të mos provokojë në çdo dalje të
Nga pishina, Eni Vasili pozon si asnjhëherë më parë (FOTO LAJM) Nëse ju ka shkuar ndonjëherë mëndja se Eni Vasilin nuk do ta shihni ndonjëherë jashtë studios televizive, e kishit gabim
Valteri bën akuzën e fortë: Bizneset që kanë lidhje me politikanët mbajnë pishinat hapur Deputeti Halit Valteri i ka kërkuar kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi të ndërhyjë për ndryshimin e aktit normativ që mbyll k
Qeveria e Maqedonisë së Veriut miratoi vendime për lokalet, pishinat, plazhet dhe vaksinën për Covid-19 Qeveria e Maqedonisë së Veriut sot në seancën e 76-të miratoi Protokollin për punën e pishinave dhe plazheve, kafeneve,
E RËNDË/ Ndërron jetë 4 vjeçari shqiptar pasi u nxorr pa ndjenja nga pishina Një vogëlush 4-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Bolzano të Italisë për të cilin mediat e vendit fqinj njoftuan se quhe
Më të dashuruar se kurrë, Genta ndan momentet intime me partnerin nga pishina (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismaili dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta, po shijojnë së bashku disa ditë të mira