999 rezultate për

hilton

Më i bukuri ndonjëherë! Paris Hilton rrëfen detajet e propozimit emocionues për martesë (FOTO LAJM) Paris Hilton mori surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj, Car
Mori propozimin për martesë, unaza e Paris Hilton kushton sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Paris Hilton mori surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj, Car
Në 40-vjetorin e lindjes, Paris Hilton merr propozim për martesë për herë të katërt (FOTO LAJM) Paris Hilton ka marrë surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj,
Paris Hilton tregon me lot në sy: Dy të panjohur më rrëmbyen natën dhe më zhveshën Me një zë të dridhur dhe lot që i rridhnin në fytyrë, trashëgimtarja 39-vjeçare e perandorisë “Hilton” në botë, dëshmoi
Portieri i Anglisë nuk ia bën "hallall" Maradonës Peter Shilton ka reaguar pas vdekjes së Armando Diego Maradonës duke e pranuar madhështinë e tij por përsëri është ende
E veshur nga Valdrin Sahiti, Paris Hilton shkëlqeu mbrëmë në AMAs (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u mbajt ceremonia e përvitshme e ndarjes së çmimeve AMAs. Nën rregulla strikte për shkak të emergje
Kim Kardashian dhe Paris Hilton rikthejnë këtë trend të 20 viteve më parë (VIDEO) Kim Kardashian dhe Paris Hilton kanë rikthyer edhe njëherë për të gjithë ndjekësit një nga pamjet më ikonike të tyre të
"Të krimbur" në para, por fëmijët e tyre nuk do të marrin asnjë qindarkë Fëmijët e njerëzve të famshëm, më shumë se për vetë famën i xhelozojmë për pasurinë dhe mirëqenien që trashëgojnë. P
Duke u puthur, Paris Hilton zyrtarizon lidhjen me sipërmarrësin e njohur (VIDEO) I është dashur pikërisht një vit që Paris Hilton t’i mbushej mendja dhe ta zyrtarizonte lidhjen me të dashurin e saj Car
"Vendimi më i mirë i jetës time", Paris Hilton flet për ndarjen me të fejuarin (FOTO LAJM) Në prag të martesës, papritur Paris Hilton dhe Chris Zylka i dhanë fund lidhjes së tyre. Të gjithë flisnin për ndarje
"Shumë të dehura", Baby G tregon historinë qesharake si u takua me Paris Hilton (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin "Why Not" ishte reperja e njohur Baby G, e cila ka rrëfyer një ndër aventurat e saj më të çmendura
Ndërron jetë në moshën 91 vjeçare pronari i perandorisë së hoteleve "Hilton" (FOTO LAJM) Pronari i hoteleve 'Hilton' dhe filantropi i njohur Barron Hilton është ndarë nga jeta këtë javë në shtëpinë e tij në Lo
Recetat e festave përgatitur nga shefat e kuzhinës së Hilton Garden Inn Tirana (FOTO LAJM) Në përmbyllje të vitit 2018, si viti i parë i markës Hilton në Shqipëri nëpërmjet hotelit Hilton Garden Inn Tirana, si d
Mori diamantin gjigant, Paris Hilton tregon pse u nda nga i fejuari Pak ditë me parë mediat e huaja raportuan ndarjen e Paris Hilton nga ish- i fejuari i saj Chris Zylka. Ndërkohë ditën e
Kush është Popesku që ra në pranga, njohja me Bes Kallakun dhe Hilton (FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka arrestuar Redi Popeskun, pronarin e lokalit Monopol, ku ndodhi masakra në ish-Bllok më 4 tetor, pas
Cerëmoni gala, Hilton hap hotelin më të ri në Tiranë (FOTO LAJM) Grupi prestigjoz Hilton (NYSE: HLT) celebroi dje hapjen e hotelit të parë në Shqipëri - Hilton Garden Inn Tirana. Cer
Gjiganti botëror vjen në Shqipëri, "Hilton" hap hotelin më të ri në Tiranë (FOTO LAJM) Brandi botëror i hoteleve "Hilton" ka bërë investimin e parë në Shqipëri duke hapur Hilton Garden Inn në kryeqytetin shq
Paris Hiltoni e humb unazën 2 milion dollarëshe! Këngëtarja dhe biznesmenja Paris Hilton mbrëmë ka humbur unazën e saj të fejesës e cila ishte me gur diamanti që kapte v
Miliarderja feston ditëlindjen 1 javë para dhe u bën dhurata fansave (FOTO LAJM) Të hënën miliardierja Paris Hilton njoftoi publikimin e këngës së saj më të re me një foto shumë sesuale ku shfaqej e zh
Paris Hilton vishet identik si Kim Kardashian! Të gjithë e dimë se si Kim Kardashian u bë e famshme dhe për këtë arsye ajo shpesh është vendosur në qendër të kritikës