999 rezultate për

hill

Nëse doni një marrëdhënie të shëndetshme dhe të gjatë, ndiqni këto 10 këshilla të çmuara Burra dhe gra ... ne mund të flasim të njëjtën gjuhë, por kjo nuk do të thotë që e kuptojmë njëri-tjetrin. Një studim zb
Dialogu me Serbinë, Hoti nuk tregon emrat e Këshillit të ekspertëve Qeveria e Kosovës dhe Ambasada e Britanisë së Madhe në Prishtinë kanë nënshkruar sot një memorandum bashkëpunimi për emë
Dhjetë këshilla të arta që lidhja juaj të zgjasë përgjithmonë Nuk duhet të bëni shumë, nëse doni që lidhja juaj të zgjasë gjithë jetën...pa shumë përpjekje! Nuk është fare e lehtë në
KLSH çon në prokurori IMK-në: Godina e Teatrit të rindërtohet siç ishte Kontrolli i Lartë i Shtetit ka depozituar në Prokurorinë e Tiranës vendimin për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar s
KED ngre grupin e punës pas rekomandimeve të Komisionit të Venecias Këshilli i Emërimeve në Drejtësi (KED), me pjesëmarrjen e anëtarëve të tij dhe të anëtarëve zëvendësues, Avokatit të Pop
Plas "sherri", simpatizantët e PS zihen në këshillin bashkiak Përkrahësit e deputetit të PS, Adnor Shameti dhe përkrahësit e kryetarit të bashkisë Adriatik Mema janë përplasur në kës
Këshilltari i Kurtit sulmon Ramën: Nuk përtoi të niset për Thaçin Këshilltari i ish’kryeministrit, Albin Kurtit, Elvis Hoxha ka deklaruar se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama po vizito
4 këshilla për t’u ringritur në këmbë kur një histori dashurie merr fund Si të mblidhni veten kur një histori merr fund? Nga t’ja nisni për t’u ringritur në këmbë dhe për të filluar një jetë të
Me këto 5 këshilla zgjimin në mëngjes do ta keni shumë më të thjeshtë Pini ujë Mbani një shishe ujë pranë krevatit dhe pini pak kur të zgjoheni të nesërmen. Kjo do ta ndihmojë trupin të h
Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Aktakuza ndaj Thaçit e Veselit nuk mund të barazojë viktimën me kriminelin Pas aktakuzës nga Prokuroria e Specializuar ndaj presidentitHashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, ka reagu
Pesë këshilla të arta për të patur nxirje perfekte këtë verë Shumë prej jush e shohin verën si dëshirë për t'u zhdukur në det e pishina, për të shijuar një cocktail mbrëmjeve të zhu
Këshilltari i Thaçit reagon për aktakuzën: Liria është vulosur nga mijëra të pafajshëm, të vrarë brutalisht Shefi i kabinetit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe këshilltari i tij kryesor, Bekim Çollaku, tha se historia
Berisha këshillon Ramën: Jep dorëheqjen! I ftuar në "Çim Peka LIVE" në SYRI TV, ish kryeministri Sali Berisha kërkoi dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama. Sipa
Të gjithë në plazh, Silva Bino jep këshillat si të mos infektohemi me COVID-19 Koronavirusi është ende mes nesh dhe kjo vihet re qartë me shifrat e larta që raportohen çdo ditë. Ndonëse në verë ë
Avdullah Hoti emëron këshiltar ish-ministrin e Shëndetësisë Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti ka bërë edhe një emërim të ri në kuadër të kabinetit qeverisës. Alush Gashi ësht
Make-up gjatë verës? Ekspertët kanë disa këshilla Është verë dhe shumica e produkteve që vendosni në fytyrë, shkrijnë menjëherë. Për të shmangur këtë, ja disa këshilla se
Isa Mustafa kërkon shkarkimin e Vjosa Osmanit nga postet e LDK Në letrën e Isa Mustafës drejtuar anëtareve të Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, propozohet që Osmani të lirohet nga
Si të lani një maskë mbrojtëse kundër Covid-19? 6 këshilla nga ekspertët Tani që të gjithë përdorim maska ​​për fytyrën për të ndihmuar në ndalimin e përhapjes së koronavirusit, nje
Dhjetë këshilla për të bërë gjumë të qetë Gjumi është mjaft i rëndësishëm për shëndetin e njeriut dhe ndikon në gjithë aktivitetin e tij. Nëse nuk kemi gjumë t
Këshilla që ju duhen me patjetër: Kush punon në kompjuter ka nevojë për këtë vitaminë Duke u fokusuar në ekranin e kompjuterit, sytë gjithmonë reagojnë ndaj pikave të ndritshme dhe të errëta. Ndaj ata që pu