999 rezultate për

hilary

E preferuara e fëmijërisë sonë do të sjellë në jetë një princeshë Hilary Duff është një nga të vetmet këngëtare dhe aktore që nuk është bërë kurrë pjesë e skandaleve dhe ka mbetur po e n
Personazhi më i dashur i filmave për adoleshentë ka gjetur dashurinë (FOTO LAJM) Hilary Duff është një nga të vetmet këngëtare dhe aktore që nuk është bërë kurrë pjesë e skandaleve dhe ka mbetur po e n
Hilary Clinton: Humbja ime, nga komploti i Rusisë dhe FBI-së Ish-Sekretarja e Shtetit në SHBA, Hillary Clinton ka deklaruar se presidenti rus, Vladimir Putin ka ndikuar direkt në zg
Hilary Clinton pranon humbjen, uron Trumpin në telefon Ish-sekretarja dhe rivalja e tij në zgjedhjet e SHBA-së, Hillary Clinton ka uruar rivalin Donald Trump për fitoren në zg
Hilary Duff nuk është vetëm (FOTO LAJM) Nëse mendoni se Hilary Duff është ende vetëm, gaboheni rëndë pasi ajo po shijon pas shumë vitesh një romancë. Ndonëse pr
Gafa e “ABC News”: Raporton se Hilary Clinton ka vdekur! (VIDEO) Një artikull nga televizioni amerikan "ABC Neës", me titull "Raportohet se Hillary Clinton ka vdekur gjatë trajtimit në
Spekulimet/ Hilary Clinton po përdor sozi Pas sëmundjes së pneumonisë, kundër Hillary Clintonit është ngritur një furtunë e mbushur me ironi dhe aludime. Kandi
Martin Shkreli i bërtet Hilary Clinton-it: Përse je kaq e sëmurë? (VIDEO) Momenti kur Hillary Clinton për pak u rrëzua për shkak të probleme shëndetësore në aktivitetin përkujtimor të sulmeve te
Hilary Clinton humb ndjenjat teksa largohet nga ceremonia e 11 shtatorit (VIDEO) Kandidatja për presidente në Shtëpinë e Bardhë, Hillary Clinton është detyruar të lërë ceremoninë përkujtimore të 11 sht
"Kush ka armë mund të ndalë Hilaryn" Donald Trump ka lënë të kuptohet se vetëm zotëruesit e armëve mund të ndalin rivalen e tij të Partisë Demokratike, Hilar
Sulmi në Benghazi, paditet Hilary Clinton Prindërit e dy amerikanëve të vrarë në sulmet terroriste te Bengazit kane paditur kandidaten demokrate për Presidente, H
Yjet pa make up, realitet i hidhur (FOTO LAJM) Yjet botërore sa herë dalin në skenë apo në foto sesione janë më se perfekte pothuajse në çdo detaj. Dhe herë herë ng
Yjet e show-bizzit që "gënjejnë" me gjatësinë (FOTO LAJM) Yjet e show-bizzit nuk janë aq të gjatë sa duken në ekran. Ekrani ka tendencë ti tregojë personazhet publikë ndryshe nga
Hilary Duff nuk ka kohë për romanca (FOTO LAJM) Aktorja dhe këngëtarja Hilary Duff e cila është ndarë një vit më parë nga bashkëshorti, është shprehur se nuk ka kohë pë
Hilary Duff rrëfehet për divorcin (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur Hilary Duff, më në fund ka thyer heshtjen dhe ka folur për ndarjen pas katër vitesh martesë. Pas nd
Rikthehet Hilary Duff, fansat e përkrahin (FOTO LAJM) Ditën e enjte, aktorja dhe këngëtarja Hilary Duff kishte hipur në një helikopter për të udhëtuar nga Santa Monika në San
Pas 7 vitesh, Hilary Duff publikon videoklipin e ri (VIDEO) Aktorja dhe njëkohësisht këngëtarja Hilary Duff, pas një shkëputje 7 vjeçare, ka publikuar videoklipin e këngës “Chasing
Hilary Duff pret flokët, sërish në trend (FOTO LAJM) Aktorja Hilary Duff, ka treguar lookun e saj më të ri, duke sjellë një pamje më rinore. Me një kapele të kuqe dhe me flo
Hilary Duff dhe djali 2 vjeçar (FOTO LAJM) Hilary Duff, përpos këngës dhe aktrimit, ka gjetur kohë që t'ia dedikojë djalit të saj. E veshur sport, ajo është parë t
Hilary Swank i jep fund lidhjes me John Campis Hilary Swank i ka dhënë fund lidhjes së saj me të dashurin John Campisi me të cilin ishte lidhur prej pesë vitesh. Fitue