999 rezultate për

hila

Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO) Përballja mes futbollistëve të Jose Luis Chilaver dhe Faustin Asprilla ishte tejet dramatike në mes të Paraguait dhe Kol
Vetëvritet shqiptari në paraburgimin grek, ngjarja nuk bëhet publike Një tjetër shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në burgjet greke. Ai është Gani Hila dhe është viktima e 41 në inst
Plas sherri në studio, Bledi Mane përplaset ashpër me Altin Goxhajn: Të q* ty, Ramën dhe Mero Bazen (VIDEO) Avokati Altin Goxhaj ësthë përplasur ashpër me gazetarin Bledi Mane, ku nuk kanë munguar dhe sharjet me njëri tjetrin. G
Ndahu-pajtohu, çfarë thotë Çiljeta për mardhënien me Alban Hoxhën (VIDEO) Disa muaj më parë, u diskutua se Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha mund të ishin ndarë pas tri vitesh bashkë. Sipas mediav
Zef Hila përfundon në polici pasi u shkarkua Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës Zef Hila, i shkarkuar një ditë më parë nga kryeministri Rama, pas propozimit të min
Lleshaj urdhëron shkarkimin, flet për herë të parë Zef Hila Pak minuta më patë ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, kërkoi shkarkimin e kryetarit të bashkisë së Vaut të Dejës, Zef
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Tmerri që dëgjuan ushtarët tek varri i Enverit 34 vite më parë (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Nuk ndiqen më në Instagram, lidhja mes Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit në dyshim Lidhja e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e "Partizanit", Alban Hoxha, është përfolur gjatë në media edhe për fak
Çiljeta Xhilaga tregon si i pa alienët në Fier Prania e jashtëtokësorëve, ose alienëve, në Tokë ka qenë dhe vazhdon të jetë një temë shumë e fortë diskutimi në të gjit
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Ushtari rrëfen tmerrin në varrin e Enver Hoxhës natën që vdiq (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Djali i kryebashkiakut të Vaut të Dejës kërcënon me vdekje zyrtarin socialist Sekretari për mediat dhe çështjet sociale i PS Vau Dejës Agron Ceka është kërcënuar me jete nga shtetasi Eduart Hila, dj
Osmani dhe Hila rrezikojnë ndëshkimin me pamjet filmike Gjyqtari Klajdi Kola dhe ndihmësit e tij të shumtë në fushë e kaluan pa ndëshkim përplasjen fizike gjatë lojës mes kapit
Çiljeta u merakos për Alban Hoxhën, e viziton në paraburgim Alban Hoxha u arrestua 3 ditë më parë nga Policia e Tiranës, shkak u bë konsumimi i tepër i alkolit nga ana e kapitenit
Çiljeta sjell suprizën, emision të vetin në Tv Klan Mbrëmjen e djeshme, në “Xing me Ermalin” ishte e ftuar edhe Çiljeta Xhilaga. “Shpresoj shumë që sezonin që vjen, nga
Dasëm buzë detit, Çiljeta Xhilaga së shpejti do të martohet A do të martohet Ciljeta me të dashurin e saj, Alban Hoxhën? Çiltjeta Xhilaga është një prej personazheve më të njohu
Propozim si në filma, djali emocionon vajzën në sy të këngëtares së njohur Një histori dashurie që nisi me Taylor Swift dhe u finalizua me një propozim si nëpër filma, sërish me Taylor Swift të p
E preferuara e fëmijërisë sonë do të sjellë në jetë një princeshë Hilary Duff është një nga të vetmet këngëtare dhe aktore që nuk është bërë kurrë pjesë e skandaleve dhe ka mbetur po e n
Plas debati për shitësit ambulant, gazetari i kujton Dritan Hilës babain komunist Prej disa ditësh në median online ka shpërthyer debati në lidhje me shitësit ambulantë dhe sjelljen e policisë bashkiake
Thellohet skandali, dalin përgjimet e ish-drejtorit në Vlorë që bashkëpunoi me Habilajt Kërkesa e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës për moszgjatje të hetimeve u rrëzua nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Por, n
Hila shpresh respekt për Lushnjen: Po respekton kampionatin Ardit Hila me golin e tij nxiti ekipin për përmbysje në “Roza Haxhiu”. Futbollisti elbasanas, deklaroi pas ndeshjes se g