999 rezultate për

higuan

Debutim për tu harruar për Higuain, penallti e humbur dhe sherr (VIDEO) Debutim për t’u harruar për Gonzalo Higuain në MLS. "El Pipita" u largua nga Juventusi dhe zgjodhi të vijonte karrierën
Higuan nuk ka ndërmend të largohet nga Juventusi: Kam edhe një vit kontratë Juventus po planifikon që këtë verë të largojë disa prej lojtarëve të saj. Dhe midis emrave të përmendur është edhe sulm
Dopietë e Higuain, Juventusi përmbys Atalantën (VIDEO) Edhe pse pa Cristiano Ronaldon në fushë, edhe pse përballë një kundërshtari jo të lehtë, edhe pse në disavantazh, 'zonja
Juventusi zhbllokon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO) Juventusi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë gjermanëve të Lerverkusen në minutën e 17' me sulmuesin kryesor G
Bie pista Piatek, Milani gjen zëvedësuesin e Higuan në Francë Mlani ishte në ndjekje të bomberit të Genoas Kriztozof Piatek por së fundmi gjerat morën tjetër rrjedhë. Kuqezinjtë së f
Berlusconi i thur elozhe Gonzalo Higuanit Ish-pronari i Milanit, Silvio Berlusconi, e ka dhënë pëlqimin e tij ndaj transferimit të sulmuesit Gonzalo Higuain drejt
Juventus 7-0 Sasuolo, pjesa e dytë thërret tre herë emrin e Higuanit (VIDEO) Juventus i ka treguar dhëmbët e vërtetë Sasuolos. Bardhezinjtë kanë bërë një ndeshje fenomenale duke i shkaktuar 7 pl
Higuani sërish jashtë Argjentinës Gonzalo Haugini ka ngelur sërish jashtë Argjentinës dhe kjo për shkak të Jorge Sampaoli. Ai është shprehur se sulmues
Higuan refuzon Napolin për një kontratë të re Futbollisti Gonzalo Higuain mesa duket i ka thënë jo ofertës për një kontratë të re te Napoli. Sulmuesi argjentinas,
Higuan mes Juves dhe City-t Autor i 16 golave këtë sezon në La Liga, Gonzalo Higuain, duket se po përjeton muajt e fundit te Real Madrid. Sulmuesi 2
E lehte te fitosh me Mesin dhe Higuanin (VIDEO-FOTO) Argjentina ka mposhtur me rezultat 4:1 skuadrën e Koresë së Jugut. Me lojën e shkëlqyer të
E lehtë të fitosh me Mesin dhe Higuanin (VIDEO-FOTO) Argjentina ka mposhtur me rezultat 4:1 skuadrën e Koresë së Jugut. Me lojën e shkëlqyer të Mesit dhe golat e Higuain, pa