999 rezultate për

higuain

Del përgjigja zyrtare për dëmtimin e Higuainit Sipas raportimeve të "Tuttosport" Higuain nuk ka diçka serioze dhe do të jetë pjesë e ekipit në ndeshjen e kthimit në gj
Nuk mjafton barazimi, Juventus rrezikon mungesën e madhe kundër Tottenhamit Higuain shkëlqeu në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Tottenhamit pavarësisht se skuadra barazoi. Por, krahas rezultatit
Allegri jep lajmet e fundit për dëmtimin e dy sulmuesve sot kundër Torinos Juventusi fitoi sot derbin torinez me shifrat minimale 1-0 ndaj Torinos. Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, i ci
Higuain shtrëngon dhëmbët: Faleminderit për kritikat Gonzalo Higuain i falenderon të gjithë ata që duan ta inkurajojnë por edhe ata që me kritikat duan ta demoralizojnë. Ai
Gonzalo Higuain shpërthen ndaj kritikave (FOTO LAJM) Gonzalo HIguain ka qenë lojtari më kryesor në barazimin 2-2 ndërmjet Juventusit dhe Tottenhamit. Sulmuesi argjentinas
Biglia mbron Higuainin: E dëmtojnë kritikat që s'kanë lidhje me futbollin Që nga koha kur Jorge Sampaoli e ka marrë drejtimin e Albicelestëve, Higuain nuk është ftuar te përfaqësuesja e tij. Mir
Khedira nuk pyet për miqsi: Higuain nuk është sulmuesi më i mirë në botë Gonzalo Higuain dhe Paulo Dybala sipas mendimit të Sami Khediran, qëndrojnë mbrapa britaikut Harry Kane. Mesfushori g
Higuain: Fituam dhe mendoj që është një hap i madh drejt Scudettos Gonzalo Higuain ka shënuar një herë ndaj Fiorentinës në fitoren 2-0, ndërsa pas ndeshjes tha se është një hap i madh dre
Juventus fiton ndaj Fiorentinës dhe merr kryesimin e Serie A (VIDEO) Juventusi ka arritur të mposht Fiorentinë me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "Stadio Artemio Franchi", ndeshje e vlefsh
Flet Higuain pas hat-trickut që shënoi: Kur ju punoni edhe rezultatet vijn Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain ka shënuar hat-trick në fitoren e thellë prej 7-0 ndaj Sassuolos në Serie A. Ar
Ka gol në ndeshjen Atalanta - Juventus (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që shënoi golin është sulmuesi
E gjithë Italia qau, Higuain do i'u përlotë të gjithëve (VIDEO) Gonzalo Higuaín është padyshim një nga futbollistët i cili ka dhuruar shumë emocione në fushë. Por së fundmi argjentinas
Cassano zgjedh Juventusin mbi të gjithë: Vetëm ata kanë kampionë në ekip Antonio Cassano nuk luan për asnjë ekip, por e quan veten ende futbollist dhe thotë se është në formë dhe mirëpret një o
Juventusi nuk gabon dhe kalon në çerek-finale (VIDEO) Skuadra e Juventusit ka vazhduar ëndërrën e saj në Coppa Italia, pas fitores 2-0 ndaj Genoas në "Allianz Stadium". Go
Icardi vs Higuain sfida për derbi që vlen dhe për Botërorin, zbuloni statistikat e tyre Një përballje ku u besohet dy “bomerave” respektivë, Gonzalo Higuainit dhe Mauro Icardit. Janë të dy argjentinas, ri
Higuain ndez atmosferën e super sfidës dhe mirëpret çdo rival në Champions Gonzalo Higuain duket se po rikthehet gradualisht në formën e tij më të mirë dhe këtë e shfaqi edhe në sfidën e javës së
Messi kundër Sampaolit: Na duhet Higuain në Botëror Lionel Messi ka zgjedhur një intervistë për mediet argjentinase, që t’i çojë një sinjal trajnerit Sampaoli. Ylli arg
Vëllai i Higuainit shpërthen kundër presidentit të Napolit, shikoni se çfarë i thotë (FOTO LAJM) Nicola Higuain, vëllai-agjent i Gonzalo Higuainit ka shpërthyer në Twitter pas fitores së Juventusit në San Paolo me gol
Higuain nuk harron të thumbojë as De Laurentisin: Ku humbe s'të pashë Higuain nuk di të ndalet me thumbimet drejt ish-Presidentit të tij tek Napolit. Pas sfidës ai ironizoi me të duke i kërk
Higuain tallet me gazetarët: Pse të flas me ju, un fola në fushë Gonzalo Higuain shënoi golin e vetëm në krye ndeshjen kundër Napolit Sky Sport Italia iu ofrua pas ndeshjes, por që