E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

higjienĂ

"I degraduar, higjiena skandal", bllokohet 2.5 tonë peshk e karkaleca (FOTO LAJM) Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka njoftur se ka bllokuar 2.5 tonë peshk dhe karkaleca të ngrirë. Sipas AKU ky profuk
Katër këshilla për dhëmbë super të bardhë dhe buzëqeshje mahnitëse Si mund t’i zbardhni dhëmbët? Përgjigja mund t’ju duket e thjeshtë – t’i pastroni më shpesh – por kjo nuk është e lehtë.
Higjiena e gojës, këshillat për të parandaluar prishjen e dhëmbëve Sipas Shoqatës së Stomatologëve Shqiptarë, sëmundjet e gojës janë më të përhapurat dhe prekin rreth 90 për qind të popul
Sekreti për një lëkurë të butë të duarve Gjatë dimrit lëkura e duarve tuaja mund të thahet dhe të bëhet e vrazhdë nëse nuk kujdeseni për to. Higjiena e duarve ës
Si të kemi duart të buta Lëkuarve e duarve gjatë dimrit mund të thahet dhe të bëhet e vrazhdë nëse nuk kujdeseni për to. Shpesh ne gjendemi në nj
Higjiena, ja si lahen dhëmbët në hapësirë (FOTO-LAJM) Në vitin 1973, gjatë fluturimit të tij 96-ditor me Salyut, astronautin sovjetik Juri Romanenko e kapi një dhimbje dhëmbi
Dislokohenpajisjet dhe automjetet Ministri i Ambientit të Jetesës dhe Planifikimit Hapësinor, Abdilaqim Ademi do të marrë pjesë sot në ceremoninë e zhvend
Higjiena në Qendrën Terciare nuk është në nivelin e duhur Analizat nga mostrat e marra në QKUK tregojnë se higjiena në Qendrën Terciare nuk është në nivelin e duhur. Drejtues të