999 rezultate për

higjenike

COVID-19/ Amerikanët u çmenden pas letrës higjenike, gjermanët në krizë për makarona COVID-19 ka prekur edhe Gjermaninë, pavarësisht se është një ndër vendet që po e përballon më mirë këtë pandemi. Gjer
Të gjithë po bëjnë sfidën me letër higjenike, por pse u fiksuan pas Alesia Bamit? (VIDEO) Modele, moderatore, balerinë por së fundmi do të zbulojmë një tjetër “talent” të Alesia Bamit, futbollin. Gjerësisht
I karantinuar, ylli i Milanit shpik Dj me letra higjenike në shtëpi (VIDEO) Koronavirusi ka izoluar edhe futbollistët. Theo Hernandez ashtu si shumë futbollistë në të gjithë botën janë duke qën
Futboll me letër higjenike, Elseid Hysaj driblon me bashkëshorten (VIDEO) Mbrojtësi shqiptar i Napolit, Elseid Hysaj, ka postuar një video në rrjetet sociale me partneren e tij. Shkodrani ku
Messi i bashkohet sfidës dhe dhuron spektakël me letër higjenike (VIDEO) Ndërkohë që shumica e futbollistëve janë izoluar nëpër shtëpitë e tyre, në rrjet ka plasur një sfidë tepër interesante s
Messi dhuron spektakël me letër higjenike (VIDEO) Edhe Lionel Messi i është përgjigjur sfidës të qujtur "Qëndro në shtëpi". Në një video të publikuar në Instagram, sh
Felipe Melo nuk ndryshon, yjet e tjerë bëjnë xhonglime me letrën higjenike, brazilini i "ndërhyn ashpër" (VIDEO) Felipe Melo njihet nga të gjithë për agresivitetin e tij në fushën e lojës, ku nuk mbahen mend rastet kur ai është ndësh
Me letër higjenikë, Uzuni dhuron spektakël (VIDEO) Kur bota e futbollit është paralizuar për shkak të frikës nga koronavirusi futbollistët tashmë janë mbyllur në shtëpi,
Koronavirusi, letra higjenike vlen sa ari Në Hong Kong, letra higjienike vlen sa ari. Aq sa për disa topa letre mud të rrezikosh edhe burgun. Këtë mëngjes një
Valentina Leskaj tregon arsyen se përse i dha fund karrierës politike Valentina Leskaj është një ndër politikanët më me përvojë në Shqipëri, por tashmë ka hequr dorë nga politika shqiptare.
Krijoi fustan me letër higjenike, shqiptarja fiton shumën marramendëse në mes të Amerikës (FOTO LAJM) Një vajzë shqiptare ka fituar garën për fustanin më të bukur të nuses të mbajtur në Shtetet e Bashkuara. E veçanta e kët
Shqiptari kishte fshehur drogën në letrën higjenike Një shqiptar 54 vjeçar u arrestua nga policia italiane, pasi gjatë kontrollit iu gjet një sasi droge dhe 2 mijë eurosh k
Revoltohet aktori shqiptar: Grekët ma flakën pasaportën si letër higjenike Tensionet mes shtetasve Greqi-Shqipëri vazhdojnë të jenë akoma serioze. Një aktor shqiptar, Amos Zaharia, vëllai i p
Fustane nusërie të krijuara nga letra higjenike (VIDEO) Dhjetëra gra nga e gjithë Amerika kanë konkuruar në festivalin ‘13th Annual Toilet Paper Wedding Dress’, që zhvillohet ç
Çudia në stadiumin e Lihtenshtejnit, tifozëve s'u lejohen letrat higjenike Në stadiumin e Lihtenshtejnit, tifozëve nuk iu lejohet letra higjienike. E habitshme kur e thua, por në fakt ka një moti
Nuk i dha letrën higjenike presidentit, Barça largoi legjendën Holandezi Johan Neeskens kaloi pesë vite me fanelën e katalanasve dhe u shndërrua shpejt në një nga të adhuruarit e publ
Fustane nuserie me letra higjenike (FOTO LAJM) Fustani i nusërisë është ëndrra e çdo femre, shpenzimet për të janë të pallogaritsHme mjafto që ai të jetë më i miri. Ch
Stop irritimit të lëkurës, përdorni letrat pa ngjyrë dhe aromë Higjena jo gjithmonë i ka marrëdhëniet e mira me shëndetin. Letrat higjenike të cilat i kemi për konsum të përditshëm, n
Letër higjenike prej ari Del në treg për herë të parë letra higjienike e përbërë nga 22 karat ari. Kjo që shihni kushton 825.839 paund. Letra
Ferrari i Balotellit "sulmohet" me letër higjenike (FOTO LAJM) Surprizë e pakëndshme për Mario Balotellin në Lugano. Sulmuesi i Milan mbërriti të enjten në qytetin zviceran dhe e la F