999 rezultate për

higjenĂ

Shëndetësia dhe higjena në kohën e komunizmit pas epidemisë së kolerës në Itali (FOTO LAJM) Publikohet një dokument arkivor i nxjerrë nga fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së, ku bëhet fjalë për Pleniumin e 1
Kush dhe si duhet të vetëkarantinohet, Ministria tregon rastet Në një deklaratë për mediat, Ministria e Shëndetësisë ka treguar sitatën e deri më tanishme nga koronavirusi në vend.
Çfarë është koronavirusi dhe si na sulmon Koronavirusi është përhapur në rreth 80 shtete të botës duke shkaktuar mijëra viktima. Mjekët kanë thënë se veprimi
Higjena e gojës, shqiptarët të fundit në Europë Federata Dentare mbi Shëndetin Oral, në një studim të saj rendit shqiptarët të fundit në Europë persa i përket higjenës
Higjena, mbyllen 5 fast-food-e ne Tirane Higjiena vazhdon të mbetet jashtë standardeve në shumë prej bareve dhe fast-foodeve në kryeqytet. Pas kontrolleve të kry