999 rezultate për

hidrokarbureve

Shoqata e Hidrokarbureve: Tarifa abuzive, do të bllokojmë pikat e shitjes së naftës Ministria e Energjisë dhe Industrisë po përgatitet të rivendosë tarifën për rilicencimin e karburanteve. Tarifa do t
Skandali me 5 mld lekë i hidrokarbureve, prokuroria kërkon 38 vite burg për 6 të arrestuarit Prokuroria e Tiranës kërkon dënimin për 6 persona, të akuzuar si të përfshirë në skemën mashtruese “Fullpet”, e cila i k
Rama fton gjermanët të investojnë në fushën e hidrokarbureve në Shqipëri Gjatë vizitës në Hamburg, Kryeministri Edi Rama iu adresua Forumit Ekonomik Gjermani-Shqipëri. Kryeministri shprehu mirë
Kushtetuesja rrëzon kërkesën për licencimin për aktivitet të hidrokarbureve Gjykata Kushtetuese ka rrëzuar kërkesën për pezullimin e vendimit të Këshillit të Ministrave, për licencimin e aktivitet
MEI heq licencën për 40 subjekte të hidrokarbureve Ministria e Energjisë dhe Industrisë ka miratuar heqjen e licencës për 40 subjekte të tregtimit me shumicë të produkteve
Aksioni për karburantet, procedohen 5 subjekte Në kuadër të operacionit për "Kontrollin cilësor, sasior e fiskal të hidrokarbureve" që është zhvilluar në 13 subjekte
Kontrolli i hidrokarbureve, katër persona në pranga Në kuadër të operacionit për "Kontrollin cilësor, sasior e fiskal të hidrokarbureve" është bërë i mundur arrestimi i ka
Shoqata e Hidrokarbureve reagon pas akuzave të PD Pas akuzave të parashtruara nga ana e Partisë Demokratike, një reagim ka ardhur po sot nga ana e SHSHH, ku bën me dije s
Gjiknuri paralalajmëron masa për abuzuesit në fushën e hidrokarbureve Tregu shqiptar i hidrokarbureve është përfshirë nga informaliteti. Gjatë një takimi me më krerë të Inspektoriatit Teknik
"Markimi i karburantëve", shkon në Kushtetuese Gjykata Kushtetuese ka vendosur qe te shtyje per ne 3 tetor shqyrtimin e çështjes se markimit te karburanteve. Shoqata e
Sektori i hidrokarbureve, 480 milionë lekë investime Diskutimet për projekt/ligjin e sistemit të taksave në sistemin e hidrokarbureve ka vijuar edhe gjatë ditës së sotme në
Cilësia, Inspektoriati vendos gjoba ndaj pikave të tregtimit Mungesa e cilësisë së karburantit ka bërë që Inspektorati i Hidrokarbureve në Gjirokastër të vendosë 17 gjoba për pikat