Para në këmbim të notës kaluese, pranga tre sekserëve në Elbasan
999 rezultate për

hidhur

Pas aksidentit flet drejtori i Skenderajt, tregon një të vërtetë të hidhur Sot është aksidentuar Drejtoi i Kulturës në Komunën e Skënderajt, Ramiz Shala, i cili ishte duke e vozitur veturën zyrta
Rriste kanabis në shtëpi, gjykatësi bën "batuta" të hidhura me shqiptarin I riu shqiptar, Erjon Manari i cili është cilësuar fajtor për prodhim droge të klasit B, është dënuar me 9 muaj burg.
Napoli mund t’i shkaktojë Liverpoolit një surprizë të hidhur Skuadra e Napolit do të luajë sot në mbrëmje në “San Paolo” përballe gjigandid anglez të Liverpool. Një përballje titan
E vërteta e hidhur: Dibranët dhe elbasanasit më "punëtorët", por më të "varfrit" Sipas të dhënave zyrtare qarqet qe kanë shkallë më të lartë punësimi kanë edhe varfëri më të lartë. Kjo ngjan paradoks,
Fëmijët shkojnë për të varrosur babain por përballen me suprizën e hidhur (VIDEO) Fëmijët rriten shpejt dhe prindërit papritur e gjejnë veten vetëm edhe në festa. Megjithëse është vetëm një reklamë k
Lajm i hidhur për emigrantët shqiptarë që janë "barrë publike" në SHBA Administrata e Trump njoftoi se po përgatitet të propozojë një rregull të ri, i cili ua vështirëson marrjen e “Green Car
Bekim Jashari reagon ndaj kompanisë kosovarë që bëri marrëveshje me serbët Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar pas lajmit se biznesi i ri i korporatës Devolli, Artmotion,
Daçiç kujton të vërtetën e hidhur që BE nuk i njeh kufijtë e Kosovës Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiç sot në Banjallukë ka thënë se “nëse të gjithë thonë se Serbia duhet ta njohë pavar
Gjuriç përballet me një suprizë të hidhur në kufirin e Kosovës Drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën Marko Gjuriç sot pasdite nuk është lejuar të hyjë në Kosovë. Gjuriç pak
Sot Gruevski ka ditëlindjen por mund të jetë më e hidhura për të Në Gjykatën e Apelit sot duhet të mbahet seancë publike për ankesën e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski për dënimin me
Kishte dhimbje të tmerrshme koke, vajza mëson lajmin e hidhur Një vajzë e re, e cila shkoi për vizitë tek mjeku pasi vuante nga dhimbje të tmerrshme koke, zbuloi se në të vërtetë kis
Vëllai i deputetit niset për në Turqi me pushime, në aeroport mëson të vërtetën e hidhur Valentin Quni, vëllai i deputetit të LDK-së në Kuvendin e Kosovës Anton Quni, është njëri nga viktimat e kompanisë masht
Emigranti kur kthehet në shtëpi sheh dhuratën e hidhur të bërë nga qeveria Familja Isufi nga Livoqi i Epërm i Gjilanit, po rrezikohet nga tensioni i lartë i energjisë elektrike. Isen Isufi nga fs
"Komedi e hidhur" në Hungari, unaza e martesës lë jashtë lojtarit (VIDEO) Rregullorja e vendosur nga FIFA dhe UEFA parashikon që lojtarët në fushën e lojës duhet të jenë vetëm me uniformën e sku
Ndjeni shije të hidhur në gojën tuaj? Bëni kujdes Ushqime të caktuara mund të na lënë një shije të hidhur në gojë, por duhet të dini se këto të fundit nuk janë shkaku i v
Ardit Gjebrea jep lajmin e hidhur: Nesër studioja do rrënohet (VIDEO) Ardit Gjebrea është një nga personat më të preferuar të televizionit shqiptar. "Nesër do të rrënohet studioja ku puno
Sejdiu ia nxjerr të vërtetën e hidhur LDK-së Lumir Abdixhiku i LDK-së është kundërpërgjigjur Dardan Sejdiut, i cili akuzoi LDK-në se para një viti kanë refuzuar ta f
Tragjedi pas tragjedie, edhe një lajm i hidhur nga shqiptari që pësoi aksident Aksidenti tragjik i cili ndodhi mëngjesin e së hënës në autostradën gjermane në Dunningen, mori jetën e dy personave ng
Surprizë e hidhur, Cristiano do të prezantohet para "zero" tifozëve Dita e hënë do të jetë dita e madhe e Juventus pasi do të bëhet prezantimi i blerjes së njërit nga lojtarët më të mirë n
Veteranët e luftës marrin një goditje, supriza e hidhur që i pret nesër Veteranët të dalë nga lufta nga dita e nesërme do të shkojnë të pushojnë në Durrës falë mijëra eurove të ndara nga qever