999 rezultate për

hidhej

Kërcënoi se do të hidhej nga kati i 12-të, konsullata shqiptare në Selanik takon vajzën Shqiptari që kërcënonte se do të hidhej nga kati i 12 i një ndërtese në Selanik më në fund është bindur të zbresë. Si
Horrori në familjen Josifi: Blerta pa babain e saj teksa hidhej nga pallati (FOTO LAJM) Ngjarja e Kombinatit ku humbën jetën nënë e bijë dhe u gjet në gjendje kritike vajza tjetër e familjes, vijon të mbetet
Policia i shpëton jetën të riut nga Kosova që tentoi të hidhej nga ura Një i ri nga Kosova ka tentuar të hidhej nga ura ditën e sotme, por falë ndërherjes së shpejtë të policisë ka shmangur i
Flet fierakja që kërcënoi që do hidhej nga pallati: Shtesën e kam bërë duke larë m*tat në Greqi Një qytetare që tentoi të hidhet nga banesa e saj në qytetin e Fierit rrëfeu përse e mori atë vendim. Sipas saj, shte
Mori vesh që të afërmit ishin nën rrënoja, e reja në Itali tentoi të hidhej nga ballkoni Mediat e huaja shkruajnë se një e re shqiptare ka tentuar që të vrasë veten pasi mori vesh se të afërmit e saj ishin pla
Debati me bashkëshorten dhe bizhuteritë e arta në duar, çfarë e shtyu Teqjan të vetëhidhej Pas ndeshjes Partizani-Teuta 1-1, të luajtur dje në “Selman Stërmasi”, futbollisti i Partizanit mësohet se ka qenë duke
Tentoi të hidhej nga kati i 7, shmanget tragjedia në Vlorë Një ngjarje e rëndë është mundur të parandalohej ditën e sotme në qytetin e Vlorës, ku një vajzë e re, identiteti i së c
Çifti u dogj teksa tentoi të hidhej nga dritarja, gjyshi i 4 fëmijëve rrëfen tmerrin: I pashë... (VIDEO) Mëngjesi i sotëm ishte i kobshëm për familjen me tetë anëtarë nga fshati Breg i Pukës. Banesa e tyre u përfshi nga zjarr
Tmerr në Durrës, 54-vjeçari tenton të hidhet nga ndërtesa (VIDEO) Një konflikt familjar ka rrezikuar të përshkallëzohej, kur një 54-vjeçar nga Durrësi, në gjendje të dehur, hipi në majë
Detaje rrëqethëse, çfarë bëri gruaja e gjyqtarit para se të hidhej nga kati i 8 Tirana u trondit ditën e djeshme pasi një 37-vjeçare u hodh nga kati i 8-të i pallatit ku ajo jetonte. Viktima është
Tentoi të hidhej me kokë por theu trampolinën (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur një i ri mbipeshë tentoi të bënte një hedhje me kokë por që përfundoi duke thyer trampolin
Del autopsia e 20-vjecares në Itali: Anxhela Meçani nuk ishte dhunuar para se të hidhej nga makina Sipas autopsisë së kryer nga mjeku italian Roberto Testi, caktuar nga prokurorët publikë Anna Maria Loreto dhe Livia Loç
Panik në Tiranë, i riu kërcënon të hidhet nga pallati Një person ka kërcënuar se do të hidhej nga tarraca e një pallati në zonën e “Unazës së Re” në Tiranë këtë të enjte.
I zhdukur prej 5 ditësh, dëshmitarët: E pamë të hidhej në lumë Familjarët e Nazmi Goxhajt prej 5 ditësh kanë ngritur alarmin se ai është zhdukur pa asnjë gjurmë. Nazmiu po kthehej
Kërcënoi të hidhej nga kati i katërt, gruaja zbret nga pallati në Tiranë Një grua e cila kërcënoi se do të hidhet nga kati i katërt i një pallati, tashmë ka zbritur duke i dhënë fund ankthit.
Flet e përlotur gruaja që tentoi të hidhej nga oxhaku: Më hoqën nga puna për një fjalë Tashmë është bërë e zakontë që persona të ndryshëm me probleme familjare apo sociale tentojnë të kryejnë vetëvrasje.
Zbret pas 10 orësh 32 vjeçarja që kërcënoi se do hidhej nga kulla e TEC-it në Kuçovë AJo ka qëndruar 10 orë mbi kullën e TEC-it duke kërcënuar se do të hidhej. Më në fund ka zbritur nga kulla 32 vjeçarj
10 tonë drogë, s’do t’a besoni sa para do fitoheshin nëse hidhej në treg Mbrëmjen e kaluar në Vlorë, Prokuroria e SHISH arritën të realizonin me sukses operacionin e ardhur pas 1 viti hetimesh
“Ose do vrisja ish-gruan ose veten”, rrëfehet 35-vjecari që donte të hidhej nga vinçi Një krim brenda familjes është parandaluar gjatë pasdites së kësaj të hëne. 35 – vjeçari Saimir Zalli, nga Lezha, për
Artan Hoxha zbulon arsyen e 35-vjeçarit që kërcënoi se do hidhej nga vinçi Gazetari investigativ Artan Hoxha në një lidhje telefonike për “News 24”, ka reaguar lidhur me rastin e personit që tent