999 rezultate për

heynckes

Heynckes: Çmimi i Manchester City për Sane është i pajustifikueshëm Ish-trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes mendon se çmimi i vendosur nga Man City për Leroy Sane është shumë i lartë.
Heynckes jep lajmin e keq për Manuel Neuer Një lajm i keq për tifozët e “Pancerave” dhe veçanërisht për trajnerin Joakim Low, që shpreson deri në ditën e fundit pë
Heynckes nuk fajëson aspak arbitrin për eleminimin, por Navasin Trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes, ka dalë i trishtuar pas ndeshjes me eleminimin e marrë dhe ka thënë se skuadra
Jupp Heynckes shpreson mos ndikojnë gabimet e arbitrave Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, ka akomashpresa se skuadra e tij mund të eliminojë Real Madridin në gjysmëfin
Heynckes: Mendoj se kemi të gjitha mundësitë tona për t’u kualifikuar në finale Jupp Heynckes beson se Bayerni ka shumë gjasa që të kualifikohet në finale të UEFA Champions League. “Mendoj se kemi
Heynckes: Duhet të jemi më efktiv para portës së Realit Jupp Heynckes thotë se Bayern Munich duhet të jetë më shumë efikas para portës për ta përmbysur rezultatin kundër Real M
Heynckes: Ne i dhuruam dy gola Realit Në përfundim të ndeshjes trajneri i Bayernit, Jupp Heynckes ka folur për media. Ai tregoi se skuadra e tij ka humbur
Heynckes: Ronaldo? Kemi Lewandwoskin Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, ka paralajmëruar se edhe Robert Lewandowski është po aq i rrezikshëm sa Crist
Heynckes tregon ky ndryshojnë Ronaldo dhe Lewandowski Juup Heynckes ka folur për Sport Bild rreth takimit tejet të rëndësishëm t Bayernit kundër Realit të Madridit. “Unë m
Këto janë opsionet e duhura që Jupp Heynckes mund të zëvendësoj vendin e Vidalit Arturo Vidal pas operacionit në gjurin e tij të djathtë do të humbasë pjesën tjetër të sezonit. Kiliani kishteproblem
Gaboheni nëse mendon se Bayern duhet t'i hakmerret Realit, është e kundërta Reali ka turpëruar në dy herët e fundit Bayernin 5-0 dhe 6-3, në sezonet 2013-2014 dhe 2016-2017. Në këto dy takime traj
Heynckes trajneri i fundit me Bayernin që eleminoi Realin, ja çfarë thotë tani Shorti gjysmëfinal i Ligës së Kampionëve vuri përballë Bayernin me Realin në gjysmëfinale, një ripërsëritje e gjysmëfina
Bayern e gjen pasuesin e Heynckesit Sipas prestigjiozes gjermane Bild, ish-mbrojtësi i Bayern Munichut, Niko Kovac është vendosur të trajner i skuadrës edic
Heynckes: Askush nuk besonte se Bayerni do të arrinte këtu Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, kujton se askush nuk besonte se skuadra e tij mund të arrijë në gjysmëfinale
E konfirmon trajneri i Bayernit: Vidal dhe Alaba do të mungojnë kundër Sevillas Trajneri i Bayern Munich ka folur në një konferencën shtypi se disa nga yjet e tij do të mungojnë kundër andaluzionëve,
Heynckes falenderon Ancelottin për ekipin që i la pas shkarkimit Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, ka shprehur mirënjohje për Carlo Ancelotti për ekipin që i la pas shkarkimit.
Jupp Heynckes thyen një rekord të madh në UEFA Champions League Trajneri i Bayern Munich, Jupp Henckes ka ka arritur të kthej klubin gjerman aty ku duhet si në Bundesligë dhe në UEFA C
Heynckes: Bayerni do të futet në fushë për fitore Trajneri i Bayernit, Jupp Heynckes, në një deklaratë për shtyp foli rreth ndeshjes kundë Sevillas, dhe për lojtarët e sk
Jupp Heynckes qesh me thashathemet se Lewa do të transferohet tek Reali Sulmuesi polak vazhdimisht është raportuar se do të transferohet tek Reali gjatë verës, por këto thashetheme kanë bërë p
Heynckes e tregon me plot klas të ardhmen e Lewas Jupp Heynckes para takimit derbi të Bundesligës kundër Borussia Dortmundit, ka folur edhe rreth mundësisë një largimi të