999 rezultate për

hetuar

123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM) Ndoshta keni menduar se një 123 vjecar duhet të jetë një njeri i moshuar që ka thyer rekord dhe rri i shtrirë në shtrat,
Sëmuret stjuardesa, 40 pasagjerë nuk udhëtojnë nga Prishtina drejt Kolnit Mbi 40 udhëtarë të linjës Prishtinë – Këln mbetën pa udhëtuar nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës. Një gjë e till
Shkaktuan trazira dhe përleshje, pranga 31 tifozëve anglezë në Pragë (VIDEO) Anglia luajti mbrëmjen e kaluar në transfertë ndaj Çekisë, ku për këtë përballje kishin udhëtuar shumë tifozë nga ishull
Shqiptari kap gruan duke e tradhëtuar me kushëririn, gjen mënyrën më të dhimbshme për të marrë hak Tradhtia e gruas kishte bërë që të niste gjithcka ka ndodhur deri më sot. Një vit e gjashtë muaj kërcënime dhe dhunë.
Publikohen pamjet e reja nga vrasja e Santiago Malkos (VIDEO) Publikohet një tjetër video nga ngjarja ku mbeti i vdekur Santiago Malko, ku duket mjeti i viktimës dhe mjeti i autorëve
4 mijë euro për të mbylur dosjen, zbulohen emrat e prokurorëve Një ditë pas publikimit të investigimit nga “Fiks Fare”, ku dy avokatë morën 4 mijë euro në emër të prokurorëve, ka reag
Shkëndija në krizë, presidenti Destani formon grupin punues për të hetuar shkaqet Pas paraqitjeve të dobëta të skuadrës së Shkëndijës gjatë kësaj vere, si në ndeshjet evropiane, ashtu dhe në ndeshjet e
"Person i shfrenuar", fansat vënë "dorën në zjarr" se Roberti ka tradhëtuar Norën (FOTO LAJM) Ndarja e Robertit dhe Norës bëri aq bujë në media sa ndodhta dhe vetë Roberti që përhapi lajmin nuk e kishte imagjinuar.
Panik në avion, burri hip në krahët e avionit për të udhëtuar fshehurazi (VIDEO) Një burrë i paidentifikuar, që u përpoq të udhëtonte fshehurazi me një aeroplan, ka shkaktuar panik tek pasagjerët. Inci
Prokuroria ka dyshime të forta se gruaja nga Suhareka u hodh prej burrit nga makina Kryeprokurori i Prizrenit, Admir Shala ka konfirmuar se bashkëshorti i gruas nga Suhareka që vdiq sot në QKUK si pasojë
Vdes gruaja që burri e hodhi nga makina Një grua ka ndërruar jetë rreth orës 14:37 në QKUK, pasi nuk arriti t’i përballojë plagëve të marra nga bashkëshorti i
Noizy bën jetë luksoze duke udhëtuar me avion privat, befason me modelin iPhone 6 (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të komentuar përsa i përket jetës luksoze që bën. Të ardhurat nga muzika, apo të ardhura
Granit Xhaka fton lojtarët e dëshpëruar të Arsenalit për t’i përshëndetur fansat që kishin udhëtuar në Baku (VIDEO) Tifozët e Arsenalit kanë pohuar se Granit Xhakës iu desh t’i thërrasë shokët e tij të skuadrës që t’i duartrokasin tifoz
Tifozi i Liverpoolit blen veturë 50 € për të udhëtuar në finalen e Champions League (FOTO LAJM) Një yll i Youtube nga Anglia do të bëjë një udhëtim të pazakontë drejt finales së Champions League mes Liverpool dhe Tot
Tifozët e Juves ndihen të tradhëtuar: Hiqeni yllin e Contes nga Allianz Stadium (FOTO LAJM) Për kalimin e Antonio Contes te Interi mungon vetëm zyrtarizimi i cili do të vijë në orët e ardhshme pasi tashmë është f
De Rossi është ndjerë i tradhëtuar nga Roma Daniele De Rossi i ka ftuar në darkë bashkëlojtarët e tij, për herë të fundit si futbollist i Romës. Para se të zhvil
Rrëfehet Dani Alves: Ndihem i tradhëtuar nga Juventus Dani Alves i cili u largua verën e vitit 2017 vetëm pas 1 viti në Torino, ka rrëfyer eksperiencën te Zonja, dhe pse vend
Zbuloni tre gjërat që çdo burrë i ka të nevojshme për të mos tradhëtuar gruan e tij Çdo vajzë dëshiron të mos tradhtohet por sigurisht këshillat gjithmonë e mbajmë gjallë një lidhje. Keto janë disa nga
Kamera e prishur i filmon gruan në shtëpi duke e tradhëtuar me kryetarin e bashkisë (VIDEO Një burrë nga Kina ka zbuluar aksidentalisht se gruaja e tradhëtonte me kryetarin e bashkisë. Ai e zbuloi tradhëtinë
Shefi i kabinetit të Muhaxherrit nën hetime Prokuroria e Pejës e ka konfirmuar se Durim Sheremeti, shef i kabinetit të kryetarit të komunës së Pejës, Gazmend Muhaxh