999 rezultate për

hetoi

“Moisi Habilaj udhëtoi me babain dhe gruan e Tahirit..": Berisha akuzon prokurorinë Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar prokurorinë se ka fshehur disa nga provat më “përvëluese” për çështjen e ish-mi
E TRADHETOI/ Zbulohet shkaku i ndarjes së Norës dhe Robertit (FOTO LAJM) CCifti i njohur i shoëbizit shqiptar, Nora Istrefi dhe Robert Berisha vendosën ti japën fund lidhjes së tyre martesore p
Erik Fullani e tradhëtoi, reagon vajza e Majlinda Bregut: S’më bën dot askush që të heq dorë (FOTO LAJM) Ajo nuk kishte reaguar pas lajmit se ish i dashuri i saj Erik Fulllani u fotografua duke u puthur me një vajzë tjetër. P
Hetoi çështjen Babale, KPA shkarkon nga detyra prokurorin Kolegji i Posatshëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin Gentian Osmani, duke ndryshuar vendimin e dhënë pak ko
E tradhëtoi disa herë, Khloe mbron publikisht parterin (FOTO LAJM) Bota s’e ka marrë ende veten nga skandali i tradhtisë që Tristan Thompson dhe Jordyn Ëoods shkaktuan, por Khloe duket se
Juda Iskarioti: Kush ishte dishepulli misterioz, që e tradhëtoi Jezu Krishtin me një puthje Nga Owen Jarus Juda Iskarioti, është i famshëm si një dishepull i Jezu Krishtit, të cilin e tradhtoi në këmbim të një
"Për ne je i vdekur", pse nuk pranuan prindërit rikthimn e djali me ish-bashkëshorten që e tradhëtoi Programi “Dua të të bëj të lumtur” solli këtë javë në ekranet tona një problem tjetër të shoqërisë shqiptare, divorcin.
Gazetari nxjerr dokumentet: Tahiri udhetoi me Habilajt Gazetari i Basir Çollaku i ftuar në Opinion, ka publikuar dokumente që ku sipas tij provohet se babai i ish-ministrit Sa
Babai hero tregon si udhëtoi nga Gostivari dhe nxorri djalin nga autobusi Një prind nga Gostivari, në vendin e ngjarjes ku ndodhi tragjedia, tha se djalin e tij e ka nxjerrë nga autobusi që ësht
Dalin detaje të reja, avioni ku udhëtoi futbollisti kishte defekt para fluturimit (FOTO LAJM) Orët kalojnë dhe ende nuk bëhet i gjallë futbollisti Emiliano Sala. Ai dyshohet se është rrëzuar në det teksa udhëtonte
Rrëfimi tronditës ku u vra hajduti në Veternik Mbrëmjen e së martës, rreth orës 21:00, katër persona kishin synuar për të vjedhur në lagjen “Halim Bardhoshi”, e cila ç
Shaqiri lëshon mesazh provokues për serbët Sulmuesi i skuadrës së Liverpool, Xherdan Shaqiri është rikthyer të flasë për ndeshjen ndaj Crvena Zvezdës në Champions
Ish e dashura akuzon Dybalën: Më tradhëtoi Paulo Dybala po kalon momente të mira në futboll, edhe pse nuk shënoi ndaj Milanit në fundjavë. Por në jetën private
Tronditi botën, djali tregon videon nga viti 2045 pasi udhëtoi në kohë (VIDEO) Ky është njeriu i cili pretendon se ka udhëtuar në kohë. "Udhëtari kohor" ka shkaktuar shumë zhurmë në të gjithë bot
Prokurori Adnan Xholi konfirmohet në detyrë Prokurori në Prokurorinë e Përgjithshme, Adnan Xholi ka kaluar Vetting-un. Sipas Komisionit të Pavaruar të Kualifikim
Si në filma ky djalë udhëtoi mijëra kilometra për të shikuar vajzën që do (VIDEO) Nëse besoni në dashuri, patjetër duhet ta shikoni këtë video. Me siguri nuk keni parë diçka më romantike në kohë të fund
Udhëtoi 1500 km për të parë ekipin e zemrës Krahas çmimeve për Lojtarin, Trajnerin më të mirë, apo edhe golin më të bukur të vitit, FIFA ka prezantuar ditën e sotme
Prokurori që hetoi Shefqetin dhe të tjerët për terrorizëm merr një vendim befasues Prokurori i Prokurorisë Speciale të Kosovës, Elez Blakaj, ka dhënë dorëheqje para dy ditësh nga Prokuroria. Lajmin p
Vrasja e gruas nga Tropoja, ka dyshime të forta se prokuroria nuk hetoi ankesat për dhunë seksuale Një hulumtim ka nxjerrë në pah pretendime të reja për mënyrën se si prokuroria e shtetit kishte trajtuar ankesat e Valbo
Udhëtoi 3000 km për të parë Anglinë, por harron biletën në shtëpi Histori interesante por edhe e çuditshme e një tifozi anglez, që po bën xhiron e botës. Dagllas Moreton, arriti në Nizhn