999 rezultate për

hetimor

DETAJET/ Porositi ekzekutimin e biznesmenit, i "forti i Myslym Shyrit" premtoi 40 mijë euro Ditën e sotme policia e Tiranës ka zbardhur atentatin e pak ditëve më parë në Kamzë ku u gjymtua biznesmeni Gjon Mena.
Ekzekutimi i trefishtë në Elbasan, shpallet në kërkim organizatori i atentatit mafioz Kanë kaluar tri vite që kur Elbasani u trondit nga atentati mafioz ku mbetën të vrarë tre persona. Ditën e sotme ësht
Aksidentoi 42 vjeçarin në mes të Tiranës, zhduket nga vendngjarja drejtuesi i mjetit Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku drejtuesi i mjetit ja ka mbathur nga vendngjarja. Ndërkohë, D. Gj.,
E rëndë në Sarandë, gjendet i varur një 24-vjeçar Një ngjarje e rëndë është raportuar nga Policia e Sarandës këtë të shtunë. Një 24-vjeçar është gjetur i vetëvarur në nj
Vetëhidhet nga kati i 5-të, humb jetën 28 vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, ku një 28 vjeçare ka vendosur t'i japë fund jetës. Mësohet
Vdekja e 23 vjeçares në Vlorë, arrestohet shoqja e saj Policia e Vlorës ka dhënë informacionin zyrtar në lidhje me aksidentin që ndodhi dje pranë vendit të quajtur ”Kripa” ku
Dalin detaje të reja hetimi, pse udhëtoi drejt Pukës biznesmeni italian dhe ku gaboi policia Prokuroria shqiptare ka zgjeruar pistat hetimore në lidhje me zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pecorelli. “ABC”
Shoferëve në Tiranë nuk iu bëjnë dritë sytë, plagoset një këmbësor Ditën e sotme në rrugën “5 Maj”, janë përfshirë në një aksident dy mjete. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar këmbës
Përfshihet nga flakët rrobaqepsia në Tiranë Një rrobaqepsi është përfshirë nga flakët pak më parë në Tiranë. Deri më tani, raportohet vetëm për dëme materiale. S
Gjendet i pajetë në mes të rrugës 50 vjeçari në Fier Një 50-vjecar nga Vajkani i Fierit është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës mëngjesin e sotëm. Policia bën me di
Tronditet Tirana, i riu hidhet nga pallati e humb jetën Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një 37-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u
Digjen dy makina në Vlorë, kujt i përkisnin Dy automjete janë djegur pjesërisht në Vlorë. Sipas informacioneve paraprake nga policia dy automjetet ishin në pronë
Shkopinj gome e armë zjarri, sherr masiv mes të rinjve në Fier (VIDEO) Një sherr masiv ka ndodhur ditën e sotme në Fier ku janë përdorur grushte, shkelm, shkopinj gome e armë. Sherri masi
I biri qëllon për vdekje efektivin e FNSH-së Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në kryeqytet, ku një efektiv i forcave të FNSh-së është qëlluar për vdekje ak
Misteri i armës në vendngjarje dhe dëshmia e dyshimtë e policit për vrasjen e Klodian Rashës Ndryshe nga ajo çfarë thotë Prokuroria e Tiranës në një deklaratë për media të dhënë ditën e djeshme se ndaj viktimës nu
Prokuroria: Ngjarja u zbardh, nuk pati dhunë para vrasjes së Klodian Rashës Prokuroria e Tiranës ka dalë me njoftim zyrtar për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i Policisë Nevaldo Hajdaraj.
Tragjike: Vriten me armë zjarri dy vëllezër në Maliq Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq të Korcës, ku dy vëllezër janë gjetur sot rreth orës 11:50 të pajetë. Trupat
60-vjeçarja nga Tirana gjendet e vdekur në makinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në afërs të Urës së Gjolës. Një shtetase e moshës 60- vjeçare ka ndë
SHÇBA zbardh ngjarjen: Klodian Rasha i pafajshëm, efektivi i RENEA-s fajtor! "Ai nuk ka qenë në kushtet e përcaktuara në ligjin për përdorimin e armës së zjarrit, duke kapërcyer kufijtë e mbrojtjes
Zbulohen emrat e Komisionit Hetimor për raportin e Dick Marty-t Ulsi Manja, Alket Hyseni, Klotilda Bushka, Adnor Shameti dhe Ermonela Felaj janë pjesëtarët e Komisionit Hetimor që do t