999 rezultate për

hetimin

Vrau 82 vjeçarin 5 vite më parë, arrestohet autori Policia e Fierit ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur më 22.11.2015, në qytetin e Fierit, duke arrestuar autorin e vr
Abuzoi s*ksualisht me 14 vjeçaren për të disatën herë, arrestohet autori Policia e Tiranës ka njoftuar arrestimin e tetë personave të akuzuar për vepra të ndryshme penale, mes tyre një grua dhe
U kap duke marrë ryshfet, arrestohet inspektori i ndërtimit në Prishtinë Një inspektor i ndërtimit në komunën e Prishtinës është arrestuar pasi që ai është kapur në flagrancë nga policia duke m
Drejtori i OFL u kap me korrupsion, zbulohet kush e zëvëndëson Në krye të OFL, është emëruar Hekuran Bregu. Bregu është një oficer me eksperiencë ne hetimin e krimeve të renda dhe në
Gjashtë të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona dhe procedohen penalisht 2 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale. N
Kishin mbjellë kanabis në shtëpi, pranga dy vëllezërve nga Bulqiza Dy vëllezër janë vënë në pranga në Bulqizë pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Specialistët për hetimin
Ngacmime s*ksuale, vjedhje e dhunë: Arrestohen 8 persona në kryeqytet Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 8 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Nga Seksioni për Heti
Gjashtë të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Gjashtë persona kanë rënë në duart e policsë së Tiranës, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Nga Seksioni për
Përndjekje, shantazh dhe dhunë: Pesë të arrestuar në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 5 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krim
13 të arrestuar në Tiranë, mes tyre një 17 vjeçare: Çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 13 shtetas, 3 prej tyre të shpallur në kërkim. Nga Seksioni për Hetimin e
Shkrumbohet makina para marketit në Tepelenë, Policia nis hetimin Një makinë në Tepelenë është djegur para një supermarketi. Policia tha se në lagjen "Mustafa Matohiti", para minimarket
Policia "bën" kërdinë në Tiranë, arrestohen 11 persona brenda pak orëve Policia e Tiranës ka arresuar 11 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve u bë a
Presidenti kroat kërkon falje: Gënjeva për udhëtimin në Shqipëri, fjetjen ma siguroi Rama "Shpenzimet e udhëtimit u mbuluan nga buxheti i shtetit kroat ndërsa akomodimi u bë në rezidencën shtetërore të Republik
Policia "nuk lëshon pe", 11 të arrestuar brenda 24 orëve në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar 11 shtetas, 4 prej të cilëve ishin shpallur në kërkim, për vepra të ndryshme penale. N
DETAJET/ Merrnin ryshfet, pse u arrestua drejtori dhe specialisti i Tatimeve në Korçë Drejtori i drejtorisë rajonale të Tatimeve në Korçë dhe një specialist në këtë drejtori kanë përfunduar në prangat e pol
Arrestohet drejtori dhe specialisti i Tatimeve në Korçë Finalizohet operacioni policor i koduar “Tatimi”. Operacioni nga Drejtoria Vendore e Policisë Korçë nën drejtimin e SPAK
Gjashtë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona për vepra të ndryshme penale. Nga Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe
Aksion në Tiranë, 11 të arrestuar në 24 orë Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar 11 persona në qarkun e Tiranës, tre prej të cilëve ishin shpallur në kërkim.
Policia "nuk lëshon pe", 13 të arrestuar brenda 24 orëve në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar 13 persona, për vepra të ndryshme penale. Nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve u bë
Arrestohen 13 persona në Tiranë, përse akuzohen Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast kultivimi të bimëve narkotike, duke arrestuar 2 persona. Janë vënë në p