999 rezultate për

hetimi

10 vite nga "21 Janari", Artan Hoxha: Rihetimi shpëton varrosjen e dosjes 285 Sot mbushen 10 vite nga 21 janari i 2011-s, kur gjatë një proteste të opozitës së asokohe u vranë në bulevardin ‘Dëshmor
Joe Biden i kushton fjalët emocionuese bashkëshortes: Unë të dua Jilly! Në këto momente në Capitol Hill po zhvillohet ceremonia e inagurimit të Presidentit të ri të SHBA, Joe Biden. Biden s
Biden shkel urdhrin e Trump: Ndalimet e udhëtimeve do të mbeten në fuqi Administrata e Joe Biden nuk do të heqë kufizimet ekzistuese të COVID-19 për udhëtarët nga jashtë. Zëdhënësi i presid
Përndiqte motrën e bashkëjetueses, arrestohet 58 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale, njëri prej tyre i shpallur në kërkim k
Videoja u bë virale, nis hetimi për shqiptarët që u jepnin urdhra ushtarëve grekë (VIDEO) Pas publikimit të videos dhe bërjes së saj virale, ushtria greke ka nisur hetimet për ushtarët shqiptarë, të cilët i për
Mashtroi një grua dhe i mori 270 mijë euro, arrestohet 51 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 5 persona, ku 3 prej tyre të shpallur në kërkim. Një ndër të arrestuarit
Zhvati të renë duke i marrë 8 milion lekë, arrestohet "infermierja" te Sanatoriumi Pas transmetimit të një rasti korrupsioni në spitalin e Sanatoriumit, policia ka arrestuar shtetasen T. A., 58 vjeçe, ba
Vjedhje, ndërtim i paligjshëm dhe dhunë: Pesë të arrestuar në kryeqytet Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar pesë persona, tre prej të cilëve ishte shpallur në kërkim. Specialistët për
1 milion dollarë pengmarrje! Pas 22 vitesh hetimi, gjykata e Tiranës pushon dosjen për Koço Dadon Rrëmbimi i biznesmenit të njohur Koço Dado në 8 qershor 1998, e gjithashtu një nga historitë më të bujshme kriminale ndë
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 7 persona, për vepra të ndryshme penale. Forcat e posaçme “Shqiponjat”, në bashkëpuni
Përfundon hetimi për vrasjen e Klodian Rashës, veçohet dosja për pistoletën në vendngjarje Një ndër enigmat e hetimit të ngjarjes së 8 dhjetorit, ku mbeti i vrarë Klodian Rasha është një armë zjarri pistoletë, e
Ka të tjerë me Covid-19? Juventus shtyn udhëtimin për në Milano Juventusi e ka shtyrë udhëtimin e tyre për në Milano deri nesër mëngjes pasi edhe një herë do të testohen, pasi që Alex
Arratisja e 30 vjeçarit nga komisariati i policisë, pezullohen tre punonjës Drejtoria e Standardeve Profesionale në Policinë e Shtetit ka pezulluar tre punonjës policie pas arratisjes nga komisari
Në qeli për Vitin e Ri, e pësojnë 8 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë 24 orëve të fundit 8 persona, njëri prej tyre ishte i shpallur në kërkim, si dhe ës
Kush është shqiptari i arrestuar në operacionin ndërkombëtar të trafikut të kokainës Një 29-vjeçar shqiptar banues në Molfetta, i arrestuar më 30 qershor të këtij viti gjatë një operacioni ndërkombëtar ant
Shitën mbi 1 kg heroinë në muaj, arrestohen tre shqiptarë në Francë Hetimi i parë i kryer nga xhandarët e Bonotville Motorized Peloton (PMO) daton nga 20 tetori. Në atë datë, ata ishin
U qëllua me 5 plumba teksa hante darkë me anglezen, pistat e hetimit për vrasjen e shqiptarit Policia Gjyqësore e Gardës Civile në Spanjë ka nisur hetimet për vrasjen e shqiptarit me armë zjarri mbrëmjen e së premt
Gjermania vendos rregulla të reja për qytetarët që duan të shkojnë për pushime në Kosovë Ambasada e Kosovës në Gjermani, njofton se qytetarët që kthehen nga Kosova duhet të izolohen për 10 ditë si dhe para udh
Çështja Suarez: Fillon hetimi për Juven, rrezikon nga gjoba deri tek rënia nga Serie A FIGC (Federata Italiane e Futbollit) ka hapur një hetim ndaj drejtuesve të Juventusit mbi provimin e gjuhës për Luis Sua
Pushime në kohë pandemie? Gjermania liston rregullat për shqiptarët Rregullat për këto festa do të vazhdojnë të jenë të ashpra në Gjermani. Për të gjithë shtetasit kosovarë si dhe ata q