Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
999 rezultate për

hetimeve

Operacion masiv Policisë së Kosovës, arrestohen 5 persona Policia e Kosovës në rajonin e Prishtinës dhe Prizrenit ka arrestuar pesë persona të dyshuar për falsifikim dokumentesh.
Lajmi i rremë për tërmetin, Arta Marku reagon pas nisjes së hetimeve Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku kërkoi nga Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, vlerësimin e
56 mijë euro vetëm bileta! Dalin shpenzimet e udhëtimeve të Metës Presidenca ka publikuar shpenzimet e Presidentit Ilir Meta gjatë periudhës janar 2018- qershor 2019 gjatë lëvizjeve të t
Përgjimi që zbardhi vrasjen e Indritit: Të arrestuarit folën për të në qeli Kamerat e sigurisë së vilës dhe përgjimi ambiental që u është bërë të arrestuarve s edhe përgjimet ambientale pas ndalim
Kush është agjenti serb në Veri, për të cilin UNMIK kërkon pezullimin e hetimeve Kryeprokurorit Themelor të Mitorvicës, Shyqri Sylës i ka ardhur një kërkesë tjetër nga UNMIK’u, ata po kërkojnë tani që
Socialistët mbledhin firma: Të ngrijë Taulant Balla deri në përfundim të hetimeve Një grup socialistësh drejtuar nga ish-ministri socialist Arben Malaj kanë nisur me mbledhjen e firmave për ‘vetëngrirje
Akuzat për përdhunim, policia kërkon shtyrjen e hetimeve për Neymar Është shtuar me një tjetër kapitull çështja Neymar. Policia braziliane ka kërkuar shtyrjen me 30 ditë të hetimeve për su
Vrau 100 pacientë në Gjermani, burg i përjetshëm për infermierin Gjykata në Oldenburg ka vendosur burg të përjetshëm për mjekun 42-vjeçar, Niels Högel. Högel ishte akuzuar për vrasje
Shpërndanin kokainë në Itali, arrestohen 6 shqiptarë e 1 italian (FOTO LAJM) Policia italiane ka bërë me dije se ka arrestuar 7 persona, si pjesë e një grupimi që shpërndante kokainë në komunën e A
Vranë dy ushtarakë shqiptarë, Dule kundër hetimeve ndaj terroristëve të MAVI-t Vangjel Dule është shqetësuar nga rihapja e hetimeve për masakrën e Peshkëpisë, ku një grup terroristësh grekë nga organ
Prokurorët pritet të kërkojnë zgjatjen e hetimeve për Tahirin Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka shkuar sërish ditën e sotme në Gjykatën e Apelit të Krimeve të Rënda, i shoqë
Saimir Tahiri ankimon zgjatjen e hetimeve për të Hetimet për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin janë shtyrë me tre muaj të tjerë. Krimet e Rënda morën këtë ve
Shtyhen sërish hetimet për Tahirin, çfarë pritet të ndodh Hetimet për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri raportohet se janë shtyrë përsëri. Sipas informacioneve afati i
Detajet e reja ndryshojnë rrjedhën e hetimeve për vrasjen e studentes greke Autoritete greke prej disa ditësh janë duke kryer hetime intensive, për të zbardhur të gjithë ngjarjen që tronditi greqi
Gruevski përpiqet të shfajësohet pas hetimeve të reja Ish-kryeministri Nikolla Gruevski mbrëmë përmes një statusi në profilin e tij në Facebook ka komentuar gjashtë rastet e
Reagon Osmani pasi hetimeve nga prokuroria për korrupsion Pas hapjes së hetimeve të sotme nga ana e Prokurorisë Speciale Publike në lidhje me keqpërdorime të dytës zyrtare, nëpër
Fundi i "botës" për Ronaldon, fillon hetimi për përdhunimin e modeles Policia e Las Vegas ka filluar hetimet ndaj yllit të futbollit botëror, Cristiano Ronaldo. Luzitanio aludohet se ka përd
Merret vendim i ri për të kërkuarit e Habilajve Prokuroria e Krimeve të Rënda ka zgjatur afatet e hetimit me 3 muaj për ish-zyrtarët e Policisë së Vlorës, të cilët janë
Kërkohet urgjentisht rrëzimi i Haradinajt Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, e ka cilësuar si autokratike dhe mafioze kërkesën e kryeminist
Del dokumenti ku Haradinaj ia mëson profesionin prokurorit Blakaj Në një dokument që ka siguruar shihet qartë se si kryeministri i Kosoës, Ramush Haradinaj ndërhyn në çështje të drejtësi