999 rezultate për

hetimet

Plagosja e 19-vjeçarit në Laç, policia jep detajet Një person është plagosur ditën e sotme në qytetin e Laçit. Informacion paraprak Në lagjen nr.1 në Laç, në rrethan
Basha akuza Ramës, zbulon mesazhin: Po pengon hetimin për Valdrin Pjetrin Kreu i PD, Lulzim Basha, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po pengon hetimin për kryebashkiakun e zgjedhur të Shkodrë
E papritur: Policia dyshon se akuzat për përdhunim ndaj Neymarit ishin të stisura Policia braziliane i ka filluar hetimet për ta zbuluar nëse Najila Trindade Mendes de Souza kishte akuzuar padrejtësisht
Rasti zhvatja, vijojnë ende hetimet (VIDEO) Rasti “Zhvatja” ku të arrestuar janë Zoran Milevski Kiçeec dhe Bojan Jovanovski Boki 13, si dhe dyshimet për përfshirjen
Operacioni "Tuneli" çon në pranga grupin e shqiptar të trafikut të kokainës dhe marijuanës (VIDEO) Autoritetet italiane ndërmorën mëngjesin e sotëm një operacion të koduar “Tuneli” duke sekuestruar 40 kg marijuanë. L
Prokurorja Ristovska: Jemi duke vazhduar hetimet për zhvatjen Prokurorja Villma Ruskovska ka deklaruar se janë duke vazhduar hetimet rreth zhvatjes së biznesmenëve. Ajo ka folur p
Udhëtimet përmirësojnë shëndetin dhe trurin Udhëtimet janë të dashura për secilin, madje edhe në çdo moshë. Ato thyejnë rutinën, hasni në vende e njerëz të rinj.
Urdhri sekret i ish-kryepolicit Haki Çako: Shkatërrimi i përgjimeve prishi hetimet për fushën e kanabisit Më 28 korrik 2016, forcat e policisë së komisariatit të Mallakastrës ndërmorën një operacion antidrogë në fshatin Aranit
Mbyllen hetimet: Çfarë ndodhi në avionin e tmerrit Prishtinë-Bazel Autoriteti i Aviacionit Civil i Kosovës (AACK) dhe Komisioni për Hetimin e Aksidenteve dhe Incidenteve Aeronautike (KHAI
Tayota Yaris, Krimet e Rënda japin OK: Të merret në pyetje Basha Gjyqtari Luan Hasneziri ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për të marrë në pyetje kryetarin e PD-së Lulzim Basha, për llo
Zgjaten hetimet për gjyqtarët e "Dajtit" Prokuroria për Krime të Rënda ka zgjatur hetimet për 3 gjyqtarët e dosjes “Dajti”, të cilët janë proceduar penalisht për
Përgjimet e "Bild"? Imeraj e kalon pa përgjigje pyetjet për "spiunin" e dosjes 339 Drejtuesja e prokurorisë së Tiranës u tregua e rezervuar për të dhënë informacion lidhur me hetimet e nisura për "nxjerr
Vijojnë hetimet për tragjedinë e Çairit Pesë ditë pas fatkeqësisë në Çair, Institucionet pa epilog se kush është përgjegjës për tragjedinë në të cilën humbën je
Përgjimet e "Bild", Prokuroria e Tiranës nis hetimet (FOTO LAJM) Prokurori e Tiranës ka nisur hetimet për të zbuluar se kush i ka dërguar përgjimet në gazetën ‘Bild’. Në një njoftim
Mbyllen hetimet për kontrabandimin e 300 shqiptarëve, 51 të pandehur 51 të pandehur kanë përfunduar në gjykatë pas mbylljes së hetimeve të prokurorisë së Krimeve të Rënda për operacionin "o
10 udhëtimet më të bukur në botë me tren (FOTO LAJM) Edhe pse Shqipëria nuk ka një tren i cili të jetë i përshtatëshëm për udhëtime të njerzve, në botë ka plot të tillë. Lin
Aksident i rëndë në Laç, një i vdekur Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Lacc. Sipas të dhënave të para viktimë ka mbetur shofe
Mbyllen hetimet për dosjen 339, merren të pandehur 12 persona Burime nga Prokuroria për Krime të Rënda bëjnë me dije se janë mbyllur hetimet për dosjen 339 dhe pritet që ditët në vi
Skandali, sa do të zgjasin hetimet për Loredanën Reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në qendër të vëmendjes në Zvicër dhe në Kosovë, kur një çift zviceran e akuzoi se
Grabisnin shtëpi në Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve që tmerruan Lombardinë Policia italiane ka shkatërruar një bandë shqiptare, e cila kryente grabitje me dhunë, duke vënë në pranga 4 persona.