999 rezultate për

hetim

Bie nga ura e reja në Mat, dërgohet me urgjencë drejt Tiranës Një 25 vjecare ka rënë nga ura në Mat. Mësohet se ajo kishte shkuar aty pranë për të hedhur plehrat ndërkohë që aksident
E RËNDË/ Vetëvaret në hangar gruaja, dyshimet e para Një grua rreth 50 vjeçe është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm, teksa dyshohet të jetë vetëvaruar. Policia bë
"100 mijë euro udhëtim drejt Parisit", PD i kërkon llogari Ramës Partia Demokratike nuk e ka lënë me aq akuzën ndaj Kryeministrit Rama. Ata këmbëngulin se kryeministri ka udhëtuar drejt
"Kemi nisur hetimet", SPAK i përgjigjet Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit SPAK i ka kthyer përgjigje Adriana Kalas juristes së Aleancës për Teatrin në lidhje me kërkesën e dërguar për informacio
OFL në aksion, marrin letrën pesë "të fortët" në Tiranë e Durrës Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë tre personave në Durrës dhe një
Breshëri plumbash në Mat, kapet 25 vjeçari Policia ka arrestuar në Mat një 25 vjeçar pasi qëlloi me armë zjarri në drejtim të një banese. Menjëherë pas njoftimi
E FUNDIT/ Nisin hetimet, SPAK merr në pyetje tre specialistët që firmosën shembjen (FOTO LAJM) Pas shembjes së Teatrit Kombëtar SPAK ka nisur hetimet. Burimet për albeu.com bëjnë me dije se SPAK ka thërritur që t
Japonia do t’i paguajë njerëzit të vizitojnë vendin për të rritur turizmin pas krizës së Coronavirusit Një plan i ri i guximshëm do të subvencionojë udhëtimet për në Japoni, në përpjekje për të parë rritur përsëri numrin e
Meghan zgjodhi mënyrën më të veçantë për ta befasuar Princ Harry-n në ditëlindje (FOTO LAJM) Dukesha e Sussex, 38 vjeç, ka gjetur një mënyrë të veçantë për ta surprizuar Princ Harry-n për ditëlindjen e 35-të të ti
Eliminimi mafioz i të riut nga Vlora, pista e hetimeve lidhet me të shkuarën në Belgjikë Detaje të reja mësohen nga eliminimi mafioz i 26 vjeçari Kristian Breshanaj në Vlorë, i vrarë në derën e shtëpisë me 5 p
Prokuroria Federale hap hetim për deklaratën e Lotitos mbi ndeshjen Juve-Inter “Jemi një pikë larg kreut dhe kjo vetëm falë Juve-Inter, që e keni parë se cfarë ndeshjeje ishte”, pati deklaruar presid
Kina pranon hetim ndërkombëtar për të gjetur burimin e koronavirusit Kina është “e hapur” për bashkëpunimin ndërkombëtar për të identifikuar burimin e koronavirusit por çdo hetim duhet të j
Vendimi: Luan Daci jashtë trupës gjyqësore të Vettingut, shkak hetimi për falsifikim Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka pranuar kërkesën e Prokurorisë Speciale SPAK dhe i ka
Aksident në Tiranë, mjeti përplas këmbësoren në vijat e bardha Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një makinë ka aksidentuar një të moshuar. Mësohet se e moshua
Budina: Do kërkojmë hetim për tentativën në vrasje të artistëve mëngjesin e shembjes së Teatrit Regjisori Robert Budina ka thënë në protestën para SPAK-ut, se Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar do të kërkojë he
Ylli i Tottenham detyron skuadrën të nis hetim, thyen rregullat e distancimit për herë të 3 27-vjeçari postoi një foto në rrjetet sociale, ku shihej ai dhe një berber pasi preu flokët. Berberët do të hapen nga
Kërcënuan me jetë Albin Kurtin, policia nis hetimet Kryeministri në detyrë në Kosovë, Albin Kurti ditë më parë është kërcënuar me jetë. Lidhur me këtë rast, zyra e informim
Shqipëria firmos bashkë me 100 shtete për të nisur hetimet ndaj OBSH dhe Kinës Shqipëria është përfshirë në listën e 100 shteteve që kanë firmosur për një hetim mbi origjinën e pandemisë së koronavbi
Shembja e teatrit dhe dhuna e policisë: Nisin hetimet tek Prokuroria Ditën e djeshme Policia bashkiake shembi Teatrin Kombëtar, në orët e para të mëngjesit, ngjarje e cila u pasu me inciden
Aleanca letër ambasadores së SHBA: Na monitoroni, kërkojmë hetim ndërkombëtar Teksa po bëhen gati për protestën në orën 16:30, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka dërguar një letër ambasadores së SHB