999 rezultate për

hetem

U vra për pronat apo drogën? Çfarë thanë të dyshuarit për vrasjen e Alketit Të arrestuarit për vrasjen e Alket Muhos në fshatin Rabije të Memaliajt nuk kanë pranuar akuzën as dje në seancën ku do
Formacionet Chievo-Juventus, Ronaldo ndryshon pozicion (FOTO LAJM) Sot në orën 18:00 Juventusi hap sezonin e ri në Serie A ku do ta nis sot mbrojtjen e titullit nga Verona. Normalisht,
I sëmuri me kancer heq dorë nga kimioterapia dhe zgjedh kurat e Hetem Ramadanit Ka më shumë se dy muaj që ‘mjeku alternativ’, Hetem Ramadani, po i sfidon mjekët shqiptarë, saktësisht endokrinologët, d
Gjashtë skuadra italiane pas mesfushorit shqiptar Mesfushori shqiptar, Përparim Hetemaj ka bërë një paraqitje mjaftë të mirë këtë sezon tek skuadra e Chievo Verona. N
Ky është numri i telefonit i Hetem Ramadanit Nisi me përshkrimin e terapive para më shumë se dy muajve. "Mjeku alternativ", Hetem Ramadani, po i sfidon mjekët shqipt
Sot një nga biznesmenët më të pasur, Hetem Ramadani: Kam punuar çoban Hetem Ramadani është një biznesmen shqiptar nga Kosova, që me vite ka jetuar në Slloveni për të vazhduar biznesin e tij.
Multimilioneri këshillon Ramën: Medito para se të flasësh! Hetem Ramadani është një biznesmen shumë i pasur shqiptar nga Kosova, i cili ka qenë i ftuar këtë herë në Xing. Ai nd
Hetemaj tregon përse refuzoi Kosovën për Finlandën Pas shumë vitesh nga zgjedhja e tij për të përfaqësuar Finlandën, Përparim Hetemaj rikthehet të flas për këtë çështje. M
Inter mposhtet nga Chievo e Hetemajt (VIDEO) Interi është mposhtur në udhëtim nga Chievo me rezultat 2:0, duke nisur keq një edicion tjetër të Serie A. Inter e ka
Elheme Hetemi, luftëtarja që nënshkroi Pavarësinë e Kosovës (VIDEO) Elheme Hetemi ka thënë se ka dëgjuar reagime shumë çuditshme nga njerëzit, kur e shihnin të veshur me uniformën e Ushtri
Ja lojtarët që pësojnë më shumë faulle në Serinë A Lojtar me më shumë fantazi dhe sulmuesit përgjithësisht marrin edhe më shumë faulle. Higuain, Dybala apo Jovetic janë tr
Historia e Hetemajt: Nga lufta në Kosovë te goli ndaj Juves Nga një i arratisur te goli i tij i parë me fanellën e Chievos ndaj një skuadre të madhe si Juventusi. Është kjo histori
Inter-Chievo, formacionet e mundshme Java e 19 e Serie A do të mbyllet me ndeshjen e mbrëmjes në "San Siro" ku Interi do të presë Chievon. Zikaltrit, që vijn
Sabit, Rrustem dhe Hetem Geci u dënun me 36 vjet burgim Sot, një trup gjykues i përbërë prej tre gjyqtarëve të EULEX-it në Gjykatën Themelore në Mitrovicë, i shpalli tre person
Hetem Ramadani Hetem Ramadani është një biznesmen shqiptar nga Kosova, që me vite ka jetuar në Slloveni për të vazhduar biznesin e tij.
Hetemaj transferohet tek Chievo Përparim Hetemaj zyrtarisht është transferuar drejt skuadrës së Chievos. Brescia ka njoftuar se i ka shitur klubit veron
Një tjetër shqiptar nën vëzhgimin e Romës Skuadra e Romës tashmë pas interesimit për Xherdan Shaqirin talentin shqiptar i cili po shkëlqen tek Kombëtaria Zviceria
Interi hedh sytë nga shqiptari Hatemaj Mediat italiane raportojnë se Interi i ka vënë syrin mesfushorit shqiptar nga Kosova që luan me Brescia, Përparim Hetema