999 rezultate për

heshtjes

Basha takon kreun e Komitetit Amerikano-Hebraik: Në vend të heshtjes vazhdojmë betejën për demokraci Kryedemokrati Lulzim Basha është takuar me delegacionin e Komitetit Amerikano- Hebraik. Basha shprehet se gjatë takimit
Një barbar i zbritur nga pylli! Majko ironizon keq kryeministren serbe Pandeli Majko ka patur një rol të rendësishëm gjatë krizës së refugjatëve prej luftës së Kosovës kur drejtonte vendin 20
"Dita e Heshtjes", të shtunën nuk do të ketë internet (FOTO LAJM) Indonezia i ka kërkuar ofruesve të internetit të mbyllin disa shërbime të internetit në ishullin e saj të pushimeve në B
AKR gjobitet me 1100 euro për billbordin e Agim Bahtirit Subjektit politik Aleanca për Kosovën e Re (AKR) i ka kushtuar 1100 euro një billbord i vendosur afër shkollës fillore “
Si mafia siçiliane, mafia shqiptare zbaton kodin e heshtjes Vetëm një javë më parë në brigjet e Italisë u kapën dy shqiptarë me 2.5 ton kanabis në gomonen e tyre. Burime nga me
Gjesti i turpshëm i tifozëve të Kukësit në sfidën ndaj Partizanit (VIDEO) Dje u luajt super sfida mes Partizanit dhe Kukësit, teksa u mbajt një minutë heshtje në nderim të ish-lojtarit të Partiz
Banda e Rinasit, zbardhet “kodi i heshtjes” mes Neim Avdulaj dhe Admir Murataj Banda e Rinasit e cila është përgjegjese për dy vjedhje të makinave të parave në aksin Tiranë-Rinas tashmë është zbuluar
Basha kujtohet në mbrëmje për shkarkimin e Manjanit: Iku se theu Kodin e Heshtjes se mafias Ashtu siç ka ndodhur rëndom gjatë këtyre tre viteve, maxhoranca aktuale më shumë është konsumuar nga përplasjet mes veti
Komisioni Hetimor për IMSI Catcher/ Çipa: Dëshmova në Prokurori. Noka: Kodi i heshtjes është ai i mafies Në Komisionin Hetimor për IMSI Catcher, ka dëshmuar sot Ardian Çipa. Ai ka deklaruar se për çështjen ka dëshmuar në Prok
Sot heshtje zgjedhore në Maqedoni Partitë politike në Maqedoni kanë përfunduar mitingjet e tyre të fundit, dhe me këtë rast përfundoi fushata zgjedhore pr
Bexheti: Nuk ka nevojë për ndërhyrje në Kodin Zgjedhor Ministri i Drejtësisë Blerim Bexheti, vlerëson se nuk ka nevojë për ndërhyrje në kodin zgjedhor ose interpretimin e tij
Nishani nuk firmos për “Crown Agents” Marrëveshja mes qeverisë dhe kompanisë britanike “Crown Agents”, e cila do të asistojë Doganat shqiptare për tri vitet
Berisha paraqet dorëheqjen tek Nishani Ish- kryeministri Sali Berisha ironizoi sot vendimin kabinetit Rama për të mos dhënë prononcime për mediat duke u shpreh
Kodi i Heshtjes, ministrat firmosin paktin me Ramën Ministrat e përzgjedhur nga Edi Rama që ditën e parë të mbledhjes së qeverisë kanë firmosur Kodin e Vlerave Etike të min
Zgjedhjet, nis sot zyrtarisht fushata elektorale Edhe pse mitingjet dhe takimet elektorale kanë nisur prej më shumë se dy muajsh, fushata elektorale nis sot zyrtarisht.
Procesi i serbizimit të Gorës para heshtjes institucionale Lokalitet jo aq i njohur, i vendosur në një lartësi mbidetare ndër më të mëdhatë
Motrat Sopa mes heshtjes dhe mohimit Motrat Sopa janë thirrur në Prokurorinë themelore si të pandehurat kryesore të vrasjes së babait të tyre, Hamdi Sopës.
Protestohet në Prizren! Ka filluar protesta e koalicionit të OJQ-ve ad-hoc në Mbrotje të Qendrës Historike të Prizrenit. Në protest shihen përfa
E shtuna në heshtje zgjedhore Pas një fushate elektorale intensive, Shqipëria sot ka hyrë në heshtje të plotë zgjedhore, e cila ka filluar mesnatën e
Greqizimi, turpi i heshtjes shqiptare nga Erl Murati*Humbja e ndërgjegjes kombëtare nuk mund të justifikohet kurrë me varfërinë.