999 rezultate për

heshtjen

PDK mori gjobën më të majme, si u ndëshkuan partitë që thyen heshtjen zgjedhore Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa – PZAP, në seancat e mbajtura me datat 14, 15 dhe 16 shkurt 2021, ka shqyrtua
Nëse partitë në Kosovë thyejnë heshtjen zgjedhore, dënohen me kaq para Rregullorja e Panelit Zgjedhor për Parashtresa dhe Ankesa (PZAP), parasheh dënime për partitë politike të cilat nuk resp
I dashuri i Britney Spears thyen heshtjen: Mezi pres të jetojmë si njerëz normal I dashuri i Britney Spears, Sam Asghari ka thyer heshtjen në një pronocim për ‘People’ dhe ka shprehur me fjalët më të ë
Tea thyen heshtjen dhe kërcënon "Përputhen": Doni të vërtetën, pse jo! (FOTO LAJM) Tea ka thyer heshtjen! Pas akuzave të shumta në lidhje me shtirjen dhe lojën në Për'puthen, Tea ka postuar një foto
Salah thyen heshtjen, flet mbi të ardhmen e tij Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah i është përgjigjur pyetjes rreth se ardhmes së tij. Egjiptiani thuhet se nuk është
Dashuria e vjetër e Dianës thyen heshtjen, tregon si gazetari i BBC-së manipuloi princeshën (FOTO LAJM) Dashuria e dikurshme e Princeshës Diana, Hasnat Khan, po flet kundër BBC-së, duke pretenduar se princesha ishte "manipul
E ardhmja e Pogba, mesfushori thyen heshtjen dhe reagon në "Instagram" Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, më në fund vendosi të thyejë heshtjen përsa i përket së ardhmes së tij. Ditë
Ngo tregon gjithçka dhe thyen heshtjen për largimin: Kisha 3 muaj pa u paguar Majkëll Ngo u largua nga Tirana në verë pas një sezoni fantastik që u mbyll me titullin kampion të fituar. Sulmuesi
"Jam beqar", i akuzuari për pedofili thyhen heshtjen Bajram Tusha i cili akuzohet për abuzim seksual me një minorene 17-vjeçare ka thyer sot heshtjen duke folur lidhur me ra
Xhaka thyen heshtjen: Ju tregoj pse reagova ndaj tifozëve, jam prej një personi tek Arsenali Granit Xhaka ka folur në lodhje me ndryshimin e tij që pas marrjes së ekipit nga Mikel Arteta. Ai tregoi se i kishte
Ozil thyen heshtjen: Kam lidhje të fortë me tifozët, nuk do dorëzohem Mospërfshirjen e tij në listën prej 25 lojtarëve për sezonin e Premierligës nuk e ka pritur mirë Mesut Ozil. Ozil, që
E lumtur që janë ndarë, e dashura e Seldit thyen heshtjen për Mimoza Shkodrën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Seldi Qalliu zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me modelen e quajtur Cindy. Të ftuar në ‘Ftesë
Depay thyen heshtjen, flet në lidhje me Barcelonën Memphis Depay ka komentuar raportimet e fundit në lidhje me transferimin e tij te Barcelona. Memphis Depay ka komentu
Daklarata e Suarez konfirmon "kaosin" e krijuar te Barcelona uis Suarez ka thyer heshtjen pas spekulimeve të fundit rreth të ardhmes së tij tek Barcelona. Luis Suarez është duke
Kaosi në Kakavijë, Majko thyen heshtjen: I kërkova angazhimin Janullatosit (FOTO LAJM) Ministri i Diasporës, Pandeli Majko është përmendur pasi ka përfunduar kriza e emigrantëve në kufi ku ka zbuluar edhe se
Nuk ishte i gatshëm për ekipin e tij, Ilicic thyen heshtjen (FOTO LAJM) Ai nuk ishte në fushë mbrëmjen e djeshme, por Josip Ilicic dëshiron që përmes profilit të tij në Instagram të tregojë af
Më në fund, Lautaro Martinez thyen heshtjen Lautaro Martinez ishte një nga emrat më të lakuar në tregun e transferimeve, një lojtar për të cilin Barcelona bëri gjit
Dafina Zeqiri shuan heshtjen: Jam ende e dashuruar Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar s
Miranda Kerr thyen heshtjen, flet për fëmijën që ish-partneri po pret me Katy Perry (FOTO LAJM) Aktorja australiane ka qenë mbështetëse e ish-partnerit të saj dhe të fejuarit aktual të Katy Perry-t, teksa mezi presin
E ardhmja e Neymar, agjenti i brazilianit thyen heshtjen Një rikthim i brazilianit në ‘Camp Nou’ është përfolur që nga transferimi i tij në Francë. Që kur u finalizua transfe