E FUNDIT/ 11 të arrestuar, policia shkatërron grupin e Bajrajve në Shkodër
999 rezultate për

heshtjen

“A janë mirë vajzat?”, Klodiana Lala thyen heshtjen pas sulmit “Nuk kemi ndërmend që të largohemi nga Shqipëria”. Kështu është shprehur pak ditë më parë, bashkëshorti i gazetares
Komisioni Evropian zgjedh heshtjen ndaj pyetjes të ndarjes së Kosovës Komisioni Evropian vlerëson se Kosovës dhe Serbisë duhet t'iu jepet hapësirë që të merren vesh për përmbajtjen e marrëve
Klopp thyen heshtjen: Nëse nuk jeni me Realin, atëherë Ramos është i pamëshirshëm Sergio Ramos është bërë pretagonist në finalen e Champions League pas ndërhyrjes së ashpër që shkaktoi ndaj Muhamed Sala
Ozil thyen heshtjen dhe sfidon Gjermaninë: Do ta bëja prap foton me Erdoganin Mesut Ozil ka rënë pre e kritikave dhe sulmeve raciste gjatë Botërorit. Mesfushori i Kombëtares Gjermane madje është
Neymar thyen heshtjen për transferimin te Real Madrid Neymar Junior qëndron në PSG. Braziliani ka folur për të ardhmen pas një vizite në institutin Neymar Jr. në Sao Paulo.
Agjenti i Ronaldos thyen heshtjen për ofertën e Juventus Agjenti i Ronaldos ka folur për herë të parë pas spekulimeve të shumta që e lidhin portugezin me një kalim të Juventus.
19 vjet bashkë, çifti i njohur thyen heshtjen pas thashethemeve për ndarje Prej disa ditësh mediat shkruajnë për një krisje të marrëdhënies së çiftit Beckham. Si për t`i vënë kapak gjithë fja
Kryeprokurori thyen heshtjen për vdekjen e aktorit Prokuroria Themelore në Gjakovë deri tash nuk ka asnjë pistë hetimi rreth vdekjes së aktorit 23-vjeçar, Art Kurti. K
Rama thyen heshtjen për Xhafajn: S’jemi të gjithë njësoj Kryeministri Edi Rama ka thyer heshtjen për herë të parë dhe ka vendosur të flasë për skandalin ku është përfshirë mini
Akuzat e tmerrshme për abuzime seksuale, gruaja e Weinstein thyen heshtjen Duket se gjithë jeta e karriera e Harvey Weinstein po merr fund. Ai ka shpallur falimentimin e kompanisë së tij filmike
Zaev thyen heshtjen, flet për angazhimin e Komandant Hoxhës si këshilltar Angazhimi i Xhezair Shaqirit, komandant Hoxhës në kabinetin e tij si këshilltar i kryeministrit Zoran Zaev, ka bërë që k
"Trump i pagoi 130.000 dollarë avokatit të Stormy Daniels për heshtjen" Një anëtar i skuadrës ligjore të Donald Trump duket se kundërshton presidentin amerikan lidhur me të ashtuquajturën "pag
"Bir kurve", Saimir Tahiri kërcënon hapur për herë të dytë Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është rikthyer ashpër në skenën politike shqiptare. "Nuk e besoj që do ketë b
Pas ndarjes shokuese, aktorja hollivudiane thyen heshtjen (FOTO LAJM) Jenna Dewan më në fund ka thyer heshtjen që pas ndarjes nga aktori Channing Tatum. Aktorja 37-vjeçare postoi të dielë
Ligji për gjuhët, presidenti vazhdon heshtjen Presidenti Gjorge Ivanov po mban peng ligjin për gjuhët. Edhepse heshtin në kabinetin e tij, qëndrimi i presidentit isht
Pas shkarkimit, Tillerson thyen heshtjen me kritika ndaj Rusisë Ish-sekretari amerikan i Shtetit Rex Tillerson i shkarkuar sot nga detyra, thotë se do të kthehet në jetën private, duke
U zunë dhe nuk folën më? Endriti thyen heshtjen për ditëlindjen e Aurelës (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare dhe një nga fotografët më të vlerësuar Endrit Mërtiri për vite me rradhë kanë pasur një marrë
Modelja u bë nënë papritur, ish i dashuri thyen heshtjen Para se Kylie Jenner të dilte me Travis Scott, ishte e lidhur për tre vite me reperin Tyga. E shkuara është e shkuar dhe
Elvana thyen heshtjen, flet për herë të parë për Flori Mumajesin (VIDEO) Emri i këngëtares Elvana Gjata deri vonë ishte i lidhur ngushtë me atë të këngëtarit dhe kompozitorit Flori Mumajesi.
Donald Trump e tradhëtoi me pornostaren, Melania thyen heshtjen Melania Trump ka thyer heshtjen e saj për thashethemet rreth martesës së saj mes spekullimeve për besnikërinë burrit të