999 rezultate për

heshtje

Dashuria e vjetër e Dianës thyen heshtjen, tregon si gazetari i BBC-së manipuloi princeshën (FOTO LAJM) Dashuria e dikurshme e Princeshës Diana, Hasnat Khan, po flet kundër BBC-së, duke pretenduar se princesha ishte "manipul
Ish-drejtori i ALUIZNI-t nga qelia drejt Bashkisë, Xhaferraj: Ndoqi kodin e heshtjes së Ramës Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuz
Mono Burgos-Simeone, pas "divorcit" ka heshtje: Nuk m'u përgjigj, ndoshta ka ndërruar numër Diego Simeone dhe German Mono Burgos kanë formuar për shumë vite një dyshe të pandashme në pankinën e Atletiko Madrid.
E ardhmja e Pogba, mesfushori thyen heshtjen dhe reagon në "Instagram" Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, më në fund vendosi të thyejë heshtjen përsa i përket së ardhmes së tij. Ditë
Futbollistja që refuzoi të nderojë Maradonën tregon arsyen Diego Armando Maradona vdiq në moshën 60 vjeçare nga sulmi në zemër, ai u nderua nga sportistë anë e mbanë botës. Por
Ngo tregon gjithçka dhe thyen heshtjen për largimin: Kisha 3 muaj pa u paguar Majkëll Ngo u largua nga Tirana në verë pas një sezoni fantastik që u mbyll me titullin kampion të fituar. Sulmuesi
Maradonës i bëhet një nderim i veçantë në Ekuador (VIDEO) Në Ekuador, kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për të nderuar të veçantin, Diego Maradonën. Legjenda argjentinase nd
Një minutë heshtje te Barcelona, foto e Messit bëhet virale (FOTO LAJM) Bota e futbollit ende vajton për Diego Armando Maradonën. Tashmë janë bërë dy ditë që legjenda e Argjentinës ndërroi jet
Respekt për Maradonën, ndeshjet e Champions filluan me një minutë heshtje Ndeshjet e Ligës së Kampionëve sonte filluan me nderimin e të ndjerit, Diego Maradona. Në këtë mënyrë, klubet më të m
Dyshohet se gjenden trupa të shqiptarëve të vrarë, heshtje rreth varrezës së re masive në Serbi Zyrtarët serbë nuk i kanë kushtuar vëmendje as lajmit për zbulimin e një varreze të re masive në Serbi, ku besohet se gj
"Sa melodi krijove, ike në heshtje shurdhuese": Mesazhi prekës i mbesës së regjisorit Fejzo E diela ishte ditë e trishtë për kinematografinë. Pas dy javësh përballjeje me koronavirusin, “kapedani” i filmit shqipt
"Jam beqar", i akuzuari për pedofili thyhen heshtjen Bajram Tusha i cili akuzohet për abuzim seksual me një minorene 17-vjeçare ka thyer sot heshtjen duke folur lidhur me ra
Xhaka thyen heshtjen: Ju tregoj pse reagova ndaj tifozëve, jam prej një personi tek Arsenali Granit Xhaka ka folur në lodhje me ndryshimin e tij që pas marrjes së ekipit nga Mikel Arteta. Ai tregoi se i kishte
Ozil thyen heshtjen: Kam lidhje të fortë me tifozët, nuk do dorëzohem Mospërfshirjen e tij në listën prej 25 lojtarëve për sezonin e Premierligës nuk e ka pritur mirë Mesut Ozil. Ozil, që
E lumtur që janë ndarë, e dashura e Seldit thyen heshtjen për Mimoza Shkodrën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Seldi Qalliu zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me modelen e quajtur Cindy. Të ftuar në ‘Ftesë
Depay thyen heshtjen, flet në lidhje me Barcelonën Memphis Depay ka komentuar raportimet e fundit në lidhje me transferimin e tij te Barcelona. Memphis Depay ka komentu
VOA për nisjen e sesionit të ri parlamentar: Heshtje e sforcuar artificialisht Në Tiranë nisi sot sezoni i ri parlamentar, sfida kryesore e të cilit mbetet përgatitja sa më e mirë e zgjedhjeve të për
Daklarata e Suarez konfirmon "kaosin" e krijuar te Barcelona uis Suarez ka thyer heshtjen pas spekulimeve të fundit rreth të ardhmes së tij tek Barcelona. Luis Suarez është duke
Kirurgu ngre alarmin: Sëmundjet e tjera vrasin në heshtje, teksa merremi me koronavirusin Mjeku kirurg në spitalin e Beratit, Edi Bejko ka bërë një thirrje të fortë për orientimin e kujdesit shëndetësor edhe pë
Kaosi në Kakavijë, Majko thyen heshtjen: I kërkova angazhimin Janullatosit (FOTO LAJM) Ministri i Diasporës, Pandeli Majko është përmendur pasi ka përfunduar kriza e emigrantëve në kufi ku ka zbuluar edhe se