Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

herrera

Simeone kërkon yllin e Portos Mesfushori i Portos Hector Herrera është një nga më të kërkuarit e merkatos. Meksikanit i skadon kontrata me portuge
Ander Herrera rinovon kontratën me Manchester United? Siç raporton "Daily Mail", Ander Herrera është afër që të nënshkruajë kontratë të re me Manchester United. Spanjolli
Pas Martial edhe ky lojtar është afër rinovimit të kontratës Pas rinovimit të Anhony Martial pritet edhe mesfushori spanjoll, Ander Herrera që të nënshkrujë një kontratë të re me Ma
Marotta prejekton planin për të afruar dyshen e frikshme te Interi Giuseppe Marotta është tashmë pjesë e brendshme e ekipit të Interit ku po përpiqet që të bëjë goditjet më të mira në mer
Basha kritikohet në Greqi, mund ta ulet në stol Migjen Basha nuk është duke kaluar një formë të mirë në Greqi, dhe për këtë grekët nuk e kanë falur. Së fundmi media
Futbollisti meksikan i nënshtrohet ndërhyrjeve estetike Lojtari meksikan i skuadrës së Portos, Hector Herrera ishte protagonist në ndeshjen që klubi i tij e fitoi me rezultatin
Herrera: Eden Hazard është lojtari më i mirë në Premier League Mesfushori i Manchester Unitedit, Ander Herrera, e ka cilësuar Eden Hazard si sulmuesin më të mirë në Premier League për
Manchester United - Tottenham, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Manchester United fitoi me rezultatin e përgjithshme 2-1 në gjysmëfinale të Kupës FA ndaj Totteham Hotspur. Golat në
Milan dëshiron mesfushorin meksikan të Portos Mesfushori meksikan i Portos është një nga qëllimet e Milanit në merkaton e verës. Kuqezinjtë mendojnë për Hector Herrer
Jose Murinho ka një mesazh për Barcelonën Ander Herrera nuk është në shitje. Ky është mesazhi që Manchester United i ka çuar Barcelonës. Manchester United nuk
Zbulohet blerja e parë e Valverdes në krye të Barcelonës Në pritje të emërimit të trajnerit të ri të Barcelonës, në mediat spanjoll është zbuluar se Ander Herrera pritet të jetë
United shokon Chelsea-n, zhbllokon ndeshjen që në minutën e 8-të (VIDEO) Ka nisur furishëm super sfida e javës së 32-të mes United dhe Chelsea-t. Skuadra e Jose Mourinhos ka kaluar në avantazh
Dopietë e Herreras, United merr vendin e tretë (VIDEO) Manchester United vijon serinë e fitoreve në Premier League. "Viktima" e fundit e djemve të Louis Van Gaal ka qënë Aston
United i thotë "Po" shkëmbimit Herrera-Shaqiri Nuk vijnë lajme të mira për Juventusin, Napolin dhe Romën, tre ekipet e Serie A që duan Xherdan Shaqirin. Sipas asaj që
Chicharito në pankinë edhe kundër Holandës Trajneri i Meksikës, Miguel Herrera ka bërë të ditur se Javier Hernandez nuk do të luajë nga fillimi në takimin që meksi
Zyrtare: Ander Herrera tek Unitedi Manchester United ka nënshkruar me mesfushorin e Athletic Bilbaos Ander Herrera. Klubi e ka zyrtarizuar lajmin në faqen
Zyrtare: Ander Herrera te Manchester United Manchester United do të zyrtarizojë gjatë ditës së sotme transferimin e mesfushorit të Athletic Bilbao Ander Herrera. 24
Barazon Barcelona (VIDEO) Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim në sfidën përballë Atletico Bilbaos në San Mames. Gol i Ander Herrer
Meksikë, arrestohet bosi i drogës Një nga prodhuesit kryesorë të drogës sintetike të metamfetaminës është arrestuar nga policia meksikane. Jaime Herrera 4
Valencia nuk largohet nga United Agjenti i mesfushorit të Manchester United, Antonio Valencias ka mohuar spekulimet rreth transferimit të klientit të tij