999 rezultate për

herolind

Super Muric, pret penalltinë e gjuajtur nga futbollisti grek (VIDEO) Grekët kanë fituar një penallti në minutën e 18-të, pas ndërhyrjes së Herolind Shalës. Vendasit e humbën penalltinë m
Si i la me gisht në gojë punëtorët zvicerianë mashtruesi shqiptar (FOTO LAJM) Të gjithë të punësuarit kanë mbetur pa punë e disa rroga minus, e borxhi për kompaninë e tij ka arritur më shumë se 12 m
Herolind Shala bëhet me skuadër të re Mesfushori i Kosovës, Herolind Shala ka firmosur zyrtarisht për dy vite me skuadrën e Valerenga. Ai do të mbetet kësh
Herolind Shalës i del pija dhe sqaron postimin armiqësor ndaj Shqipërisë (FOTO LAJM) Herolind Shalës duket se i ka dalë "dehja" nga fitorja e merituar e Kosovës ndaj Shqipërisë dhe tashmë ka filluar të log
Herolind Shala, harron se ku ka lindur " Na nënçmuat? Në rregull ne flasim vetëm në fushë, ne jemi KOSOVA dhe pritni gjëra të mëdha në të ardhmen. Faliminderit
Komentuesit i bëjnë "namin" Herolind Shalës (FOTO-LAJM) Edhe pse një ndeshje miqësore, ndaj Kombëtares së Shipërisë dhe asaj të Kosovës, nuk kanë munguar debatet për këtë ndesh
Herolind Shala i hap "luftë" Shqipërisë Mbrëmjen e djeshme ishte një paraqitje e shkëlqyeshme për Kombëtaren e Kosovës, në Zurich të Zvicrës e cila arriti të mu
Kur "injorimi" i De Biasit, kthehet në shans për Kosovën Donis Avdijaj është futbollisti i fundit që Gianni De Biasi e ka injoruar, por nga ky fakt ka përfituar Kosova. 20-vj
Herolind Shala shthur fantazinë: Mund ta surprizojmë Kroacinë Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Herolind Shala i është bashkua skuadrës në përgatitjet për dy ndeshjet e radhës.
Mesfushori i Kombëtares e parashikoi fituesin e "Euro 2016" para një jave (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë, Herolind Shala mesa duket është një parashikues i shkëlqyer. Mesfushori i Spartës
Herolind Shala qetëson tifozët: E përkrah Shqipërinë dhe do të jem pjesë e saj Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Herolind Shala ka përgënjeshtruar të gjitha zërat që kanë të bëjnë me qëndrimin e ti
Ja e ardhmja e Herolind Shalës Mesfushori i Kombëtares shqiptare ishte në mëdyshje se ku do ta vazhdonte karrierën e tij, por mesa duket ai së fundmi k
Fantastiku Herolind Shala shënon sërish (VIDEO) Herolind Shala po jep fakte se është ndër talentet më të rrallë që ka Kombëtarja Shqiptare. Lojtari i Slovan Liberec
Libereci i Herolind Shalës "fluturon" në grupet e Europa League (VIDEO) Herolind Shala ka bërë një paraqitje fantastike në ndeshjen e zhvilluar mes Hajduk Splitit dhe Liberec. Shala ka qenë
Herolind Shala huazohet te Libereci Herolind Shala ndryshon skuadër por jo kampionat. Sipas asaj që raportojnë mediat çek, futbollisti i Kombëtares shqiptar
Herolind Shala debuton si kapiten (VIDEO) Futbollisti shqiptar, Herolind Shala ka debutuar sot me skuadrën e tij Spartën e Pragës, në miqësoren kundër Zilinas që
Çekët provokojnë Herolindin: Përse luan për Shqipërinë kur ke lind në Norvegji?! Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Herolind Shala, pas transferimit te Sparta e Pragës është pyetur nga mediat çeke për
Zyrtare: Herolind Shala te Sparta Praga (FOTO LAJM) Herolind Shala është transferuar te skuadra e famshme çeke Sparta Praga. Talenti i Kombëtares shqiptare nënshkroi një ko
Genoa, Udinese e Empoli duan Herolind Shalën Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Herolind Shala, synohet nga tri klube të Serisë A. Lajmi raportohet nga portali itali
Debutimi në Kombëtare, Shala: Realizova ëndrrën e fëmijërisë (FOTO LAJM) Miqësorja ndaj Francës dhe rezultati historik 1-1 përbën edhe debutimin në Kombëtarepër dy futbollistë kuqezi. Po flasim