999 rezultate për

heroine

Plasin përgjimet e Dokles nga burgu për trafikun e drogës: U nis me ma fut Është publikuar edhe sot pjesë nga dosja në të cilën Endrit Dokle u shpall fajtor për trafikimin e heroinës dhe u dënua
Furnizonte me "mall" Tiranën, kapet 32 vjeçari Një 32 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas informaci
Kapet 59-vjeçari në Kakavijë, ku e kishte fshehur "mallin" Një 59 vjeçar është vënë në pranga pasi i është gjetur në makinë një sasi heroine. Burime bëjnë me dije se kanë sekuestr
Tentoi të fusë "mall" në burg për vëllain, kapet 38-vjeçari Një 38-vjeçar ka përfunduar në prangat e Policisë pasi ka tentuar të fusë heroinë në burg të i vëllai. Por e gjithë
Kontrolli në banesa "fundos" të rinjtë në Tiranë, çfarë u gjet Dy persona janë arrestuar në flagrancë ditëne sotme në Tiranë pasi akuzohen për shpërndarje të lënëdëve narkotike.
Foglia, një tjetër heroinë me katër putra që na erdhi në ndihmë gjatë tërmetit Kjo është Foglia. Një qen kërkimi, që ka ardhur nga Italia në Shqipëri për të mbështetur ekipet që kryejnë operacionet e
Shpërndanin "mall" në Tiranë, kapen 2 të rinj Policia e Tiranës ka arrestuar dy personave, të cilit shisnin lëndë narkotike, të llojit heroinë, në zonën e Kombinatit
Tentoi të fuste lëndë narkotike në burg, durrsaku e pëson keq Një 35-vjeçar ka tentuar të fusë heroinë në burgun e Fushë-Krujës. Durrsaku me iniciale A. N, kishte futur 10 gram he
Procedohen 7 persona në Korçë, mes tyre dhe 1 grua: Për çfarë akuzohen Policia e Korçës ka finalizuar operacionin antidrogë të koduar “Kamuflimi”. Procedohen 7 shtetas, 2 prej të cilëve të
Shoferja përplas makinën tjetër për të shpëtuar këmbësorët Ky është momenti kur një shofere ka bërë një veprim heroik pasi përplaset më një makinë tjetër e cila kaloi me të kuqe
Po qarkullonte me biçikletë, si "ra brenda" 45 vjeçari në Kavajë Një 45-vjeçar, banues në Kavajë ra në pranga fill pasi iu gjetën 125 gram heroinë. Shtetasi L.M., po qarkullonte me b
Pjesë e bandës së heroinës, kapet i shumëkërkuari i dënuar me 18 vite burg Finalizimi i operacionit të koduar “Dërmënas” ka vënë në pranga një persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar inicialet
"Sakrifikova këmbën për t'i shpëtuar jetën vajzës sime" rrëfimi i nënës heroinë "Si m’u desh të sakrifikoja një këmbë që të shpëtoja jetën e vajzës sime” Një grua 29-vjeçare nga Teksasi, e cila u për
Shpërndanin heroinë në lokalet e Shkodrës, ndalohen 2 persona Dy persona janë arrestuar në Shkodër, ndërsa një tjetër ndiqet në gjendje të lirë pasi akuzohen për shpërndarjen e droga
Dërguan hashash dhe morën heroinë: Detajet e kapjes së trafikantëve shqiptarë në kufi me Turqinë (VIDEO) Policia greke vijon ende operacionin për kapjen e gomones së dytë me drogë. Mediat greke raportojnë se mbrëmë është
Publikohen pamjet: Heroinë mes detit, media greke zbardh detaje të reja nga superaksioni Ditën e sotme gazeta e njohur greke "Kathimerini", i ka kushtuar një artikull ngjarjëes që ka të bëjmë me dyshimet se nj
Kapet heroinë në portin e Durrësit, 1 në pranga Policia Kufitare ka goditur një tjetër rast të tentativës për trafikim të drogave të forta. Eshtë vënë në pranga shte
Kapën në Greqi dy shqiptarë me 42 kg heroinë dhe "Audi" luksoze Departamenti i anti-drogës në Greqi ka sekuestruar 42 kilogram heroinë në Selanik duke arrestuar njëkohësisht 4 bullgarë
Kapen 11 kg heroinë në Durrës, ndalohet 1 person Policia e Durrësit ka goditur një tjetër rast të kontrabandimit të lëndëve narkotike Policia ka ndaluar shtetasin A.
KOSOVË/ Si ra 13 vjeçari në kurthin e drogës, minoreni merrte 5 gram heroinë në ditë (VIDEO) Ishte vetëm 13 vjeç kur provoi për herë të parë drogën e llojit heroinë. I riu nga Vushtria gjithçka e nisi nga kurio