999 rezultate për

heroinĂ

"Sei la mia heroina", ish-deputeti socialist uron të bijën mjeke Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle ka bërë një postim prekës në rrjetin social Facebook, ku uron vajzën e ti
Më e vogla 30 vjeç! Kush janë 3 heroinat italiane që izoluan Koronavirusin (FOTO LAJM) Tre studiuese italiane kanë arritur të izolojnë Koronavirusin e ri, një hap thelbësor ky në zhvillimin e terapive dhe va
Alkooli më i dëmshëm se kokaina Alkooli është droga më e rrezikshme për shëndetin e njeriut, më i rrezikshëm edhe se llojet më të forta të drogave të tj
Kujdes, alkoli është më i dëmshëm se kokaina Alkooli është droga më e rrezikshme për shëndetin e njeriut, më i rrezikshëm edhe se llojet më të forta të drogave të tj
Paloka "plas bombën": "Bild" do publikojë përgjime të reja, do dalin dy heroina të punës socialiste Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka shkruan se "Bild" do të publikojë përgjime të reja. Sipas tij në këto për
Heroina blihet me listë në Tiranë, Prokuroria zbulon borxhlinjtë Vendi ynë vazhdon të jetë nja nga korridoret ballkanike të trafikut të heroinës dhe kokainës që trafikohet drejt vendeve
Nga "Krokodili" tek hashashi dhe heroina, drogërat që po fundosin shqiptarët (FOTO LAJM) Qendra Evropiane e Monitorimit të Drogës dhe Varësinë nga Droga ka publikuar raportin vjetor me shifrat kryesore për dro
Heroina në Has, flet familjari i të arrestuarit Pas zbulimit të identiteteve të 3 prej të arrestuarve nga operacioni në Has, ku u zbulua një laborat i përpunimit të dro
Bekim Jashari tregon se çfarë ndodhi mbrëmë në Drenas Mbrëmjen e kaluar kanë arritur në Drenas shtatorët e heronjve Fehmi Lladrovci dhe Xheva Krasniqi Lladrovci. Shtatorët
Droga 50 herë më e fuqishme se Heroina, kapet në SHBA sasia rekord Thuajse 54 kilogramë fentanil, një qetësues i fuqishëm sintetik, u sekuestruan nga policia amerikane në Nebraska, një ng
50 herë më e fortë se heroina, kapet sasi rekord në SHBA huajse 54 kilogramë fentanil, një qetësues i fuqishëm sintetik, u sekuestruan nga policia amerikane në Nebraska, një nga
U përdhunua nga ushtarët serbë, historia e dhimbshme e 54 vjeçares Lufta e fundit në Kosovë nuk la vetëm ta vrarë dhe dëme materiale mbrapa. Serbët, dhunuan shumë gra, e këto të fundi
Simboli i nënave vjen nga sporti, kjo është heroina e radhës Serah Small, atletja, e cila në dhomë ishte bashkë me koleget e saj, është bërë simbol i mamave që ndjekin ende ëndrrat
E guximshme kundër pushtuesit, kjo është heroina me gjak shqiptar (FOTO LAJM) Një gjakovare e cila luftoi fashistët, Ganimete Tërbeshi është kryefjala e medieve serbe në nëntor të vitit 1973. Kur
Nga "Krokodili" tek hashashi dhe heroina, drogërat që po fundosin shqiptarët (FOTO LAJM) Qendra Evropiane e Monitorimit të Drogës dhe Varësinë nga Droga ka publikuar raportin vjetor me shifrat kryesore për dro
Shpëtoi nxënësit nga plumbat, kjo është heroina e masakrës së Floridës (FOTO LAJM) Veprimet prej një heroine të një mësuesje në shkollën e mesme të Floridës janë përshëndetur nga të gjithë, pasi ajo ndih
Zbardhen detajet, kujt i përkiste heroina në Kapshticë Janë zbardhur detaje te reja nga kapja e kokainës në Kapshticë nga policia greke. Mediat lokale shkruajnë se ka prova
Heroina shpëton një burrë nga shinat e trenit (VIDEO) Një grua “heroinë” ka shpëtuar një burrë teksa ky i fundit tentoi të hidhej në shinat e trenit. Video tregon momentin
Zbulohet pronari i kamionit ku u zbulua heroina, ku e kishte fshehur drogën Të tjera detaje janë zbuluar për kapjen e kamionit me drogë që u ndalua mbrëmjen e sotme në Portin e Durrësit. Shofer
Nga "Krokodili" tek hashashi dhe heroina, drogërat që po rrënojnë rininë shqiptare (FOTO LAJM) Qendra Evropiane e Monitorimit të Drogës dhe Varësinë nga Droga ka publikuar disa kohë më parë raportin vjetor të vitit