999 rezultate për

hermes

Leku letër, Agnesa Vuthajt i kushton 50 mijë euro veshja (FOTO LAJM) Bukuroshja Agnesa Vuthaj është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjete sociale dhe vjen herë pas here në qendër të vëme
Më shumë se gjithë garderoba juaj, Kylie Jenner shpenzon për një çantë kopshti të Stormi-t (FOTO LAJM) Stormi Webster ka nisur që tani të mësohet me jetën e luksit dhe kjo falë nënës së saj, Kylie Jenner. Ajo është vetëm 2
Nuk njihet! "Zogu i Tiranës" bëhet i gjallë, tregon si e ka transformuar dënimi (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh mungesë Hermes Nikaj është bërë i gjallë me një foto nga "Arresti shtëpiak" ku ndodhet. Hermes Nikaj
U kapën në hotel gjatë arrestimit, Hermes Nikaj humb kontaktet me bosin nga Mamurrasi Që Hermes Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës, intrigon kureshtjen e shqiptarëve, kjo është vërtetuar me vitet e tij në ek
Shisnin çanta joorigjinale, ish-stafi i markës luksoze Hermes në gjyq Një pjesë e ish-stafit të markës luksoze Hermès ka dalë në gjyq, pasi akuzohet për shitje të çantave joorigjinale, përfs
"Madona shqiptare" zbulon çfarë fshihet pas kërkesës së Zogut: 50 euro për çdo porosi Elda Shabani, e njohur ndryshe si Madona shqiptare është shprehur se 50 euroshi që ka dalë nga përgjimet e prokurorisë n
Çunat nga dy metra me japin çokollata: Zogu flet nga burgu Hermes Nikaj ose siç njihet ndryshe si "Zogu i Tiranës" ka treguar se është ambientuar me burgun 313 në Tiranë. Përm
Zogu i Tiranës flet nga burgu: Çunat këtu më mbajnë mirë, më pyesin si je rrushi Hermes Nikaj i cili njihet ndryshe edhe si Zogu i Tiranës tashmë ka 5 javë që qëndron në qeli për shkak se akuzohet për
Përgjimet e reja të "Zogut të Tiranës" me biznesmenin e peshkut: Do bëhesh gati për sonte? Përgjime të reja kanë dalë nga procesi i hetimit të Hermes Nikajt njohur ndryshe dhe si “Zogu I Tianës” ku mes të tjeras
Dolën me 5 meshkuj! Në skemën e prostitucionit edhe një police e gazetare Një punonjëse policie me inicialet D.B dhe një gazetare me iniciale A.F, kanë qenë pjesë e grupit të vajzave që Hermes N
"Edhe në rrjetin e prostitucionit del Rama", PD reagon për përgjimet ndaj Hermes Nikajt Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Gazment Bardhi ka komentuar zbardhjen e përgjimeve të bisedave te
Publikohen bisedat me pullë të kuqe të "Zogut të Tiranës" Detaje të reja dalin për aktivtetin e paligjshëm që Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si "Zogu i Tiranës" ushtronte në krye
Kush është policja që shfrytëzohej për prostitucion nga “Zogu i Tiranës” Mes vajzave që u gjente klientë “Zogu i Tiranës” është dhe një edhe një efektive policie. Lajmi konfirmohet nga dosja
Shfrytëzohej nga "Zogu i Tiranës", zbardhet dëshmia e vajzës jetime: Më gjente klientë Akoma nuk është harruar zhurma që shkaktoi në rrjet arrestimi i Hermes Nikajt, ose siç njihet ndryshe si “Zogu i Tiranës
Dajana gjen formën e shëmtuar për të mbrojtur "Zogun e Tiranës": Ishalla tërmeti ju sjell në vete (FOTO LAJM) Në një postimi në rrjetet sociale, moderatorja Dajan Shabani ka publikuar një status ku sipas saj njerëzit kënaqen për f
U kap me një burrë laçian në hotel, avokati i "Zogut të Tiranës" bën deklaratën e fortë Hermes Nikaj që njihet si “Zogu i Tiranës” ka shkuar me dëshirë në hotel. Sipas avokatit të tij, si vajza e arrestuar
As para e as luks! Zbulohet jeta plot halle e Hermes Nikajt: S'kishte lekë as për kafe! Mikesha e ngushtë e “Zogut të Tiranës”, Hermes Nikajt e ftuar në emisionin “Pa Gjurmë” ka folur lidhur me jetën e shokut
Ditëlindja nuk ka ardhur akoma por dhuratat po, kush e surprizon Afërdita Dreshajn (FOTO LAJM) Këngtëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj feston ditën e nesërme ditëlindjen e saj të 33-t, megjithatë duket se dhuratat e
Prindërit e dëshpëruar bëjnë apelin therës: Shpëtoni Hermesin! (FOTO & VIDEO) Hermesi është vetëm 5 vjec por jeta e tij është në rrezik të madh. Familja Bogdani nga Tirana prej vitesh vuan faktin