999 rezultate për

heret

Frosinone ngjitet në Serie A Frosinone do të jetë skuadra e tretë që do të ngjitet në Serinë A, pas Empolit dhe Parmës që e kishin siguruar këtë hap
Dalin pamjet, momenti kur i riu theret me thikë në Ferizaj (VIDEO) Elvedin Ibrahimi mbeti i vdekur pas një sherri me thika mbrëmë në Ferizaj. Policia e Kosovës ka njoftuar gjatë ditës
Theret me thikë shqiptari në Londër Autoritetet lokale kanë mundur të indetifikojnë viktimën e gjetur disa ditë më parë të therur me thikë në një prej linja
Theret me thikë DJ i njohur shqiptar? (VIDEO) Dj i njohur shqiptar, DJ Blunt, dyshohet se është therur me thikë. Lajmi është publikuar nga ekspres. Akoma nuk dihet
I ngacmoji të dashurën, theret turisti (VIDEO) Një turist australian është therur me thikë në gjoks, vetëm pak sekonda pasi kishte pickuar një grua në një klub nate në
Habit Albi Nako: E dashuroja këtë këngëtare, por s’më pranoi! Koreografi Albi Nako, përballë fëmijëve të emisionit “Në kuthin e Piter Pan” tregoi se nuk është në një lidhje dashurie,
Paralajmërohen protesta në Greqisë për emrin e Maqedonisë Për çështjen e emrit mes Maqedonisë dhe Greqisë është paralajmëruar protesta në disa qytete më 6 qershor. Organizator
Theret me thikë një avokat në qendër të Prishtinës Avokati Arlind Jupolli është therur me thikë, të premten, në qendër të Prishtinës, raporton Gazeta Express. Ngjarja
Gjermanët kundër hapjes së negociatave: Shumë herët! Në fund të muajit qershor krerët e shteteve dhe qeverive do të vendosin nëse BE do të negociojë pranimin me Shqipërinë d
Njeriu më i pasur në Shqipëri tregon si do ta ndajë pasurinë I shpallur njeriu më i pasur në Shqipëri, Samir Mane është kthyer në një nga biznesmenët më të suksesshëm dhe më të koem
Deputeti i PS-së godet Veliajn: Tirana është e pajetueshme Deputeti i Ps-së Erion Braçe ka sulmuar si rrallëherë kryetarin e Bashkisë, Erion Veliajn, për ndërtimin e një pallati p
Mesazhi prekës i aktores për vdekjen e kolegut Art Kurti Vdekja e aktorit gjakovar Art Kurti i ka tronditur familjarët, miqtë, kolegët e aktorit të ‘O sa mirë’ dhe të gjithë opi
Hyn për të ndarë sherrin, italiani theret me thikë nga shqiptari Policia italiane ka vënë në pranga një të ri shqiptar në Reggio Calabria, pasi ka qëlluar me thikë një 17-vjecar italian
Gjini shokohet nga vdekja e aktorit: U largove herët Art Kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini shkruan se ndjehet i shokuar me lajmin për vdekjen e kolegut të tij, Art Kurti. Ai
U mbyt në Vlorë, miku i tij përlot me dedikimin për kameranin e njohur Armando Hallvaxhiu, 34 vjec nga Tirana është gjetur i pajetë ditën e djeshme në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut
Haradinaj mesazh Serbisë: Herët a vonë do të jepni llogari Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, sot bëri homazhe te Përmendorja kushtuar personave të zhdukur.
Pse duhet të flini herët Kush e tepron me orët e vona mund të rrezikohet nga një vdekje e parakohshme. Ky është konkluzioni në të cilin kanë arri
Sulmet e zemrës ju paralajmërojnë 1 muaj më herët, ja si t’i zbuloni Sëmundjet kardiovaskulare janë shkaku kryesor i vdekjes në botë, sipas Organizatës Botërore të Shnëdetësisë. Kjo është,
Thaçi flet për hyrjen në qeveri Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi tha se është herët që të flitet për bilancin e bisedimeve për hyr
Juventus ka vetë dy emra në kokë për merkaton Juventus është i vendosur për të ndërhyrë fuqishëm ën merkato. Emrat favorit janë Anthony Martial dhe Alvaro Morata.