999 rezultate për

heret

Ngrihet lapidari në nder të terroristit të vrarë pasi sulmoi policinë Në Bularat është ngritur një lapidar, pikërisht në vendin ku është vrarë Kostandinos Kacifas. Herët në mëngjes kanë
Mos u martoni heret sepse do të divorcoheni Femrat që presin deri në moshën 26-vjeçare për t’u martuar kanë mundësi më të madhe për një martesë jetëgjatë. Ato të
Zbulohet oferta e re për Usain Bolt Menaxherët e xhamajkanit Usain Bolt kanë deklaruar se i është ofruar një kontratë profesioniste nga skuadra e Central Co
Fillova të zgjohem në 5.30 të mëngjesit dhe jeta ime ndryshoi komplet Sipas statistikave, mesatarisht njerëzit zgjohen diku ndërmjet orës 6:00 dhe 7:30. Unë nuk kam qenë kurrë një përjashtim
Nuk jeni njeri i mëngjesit? 10 mënyra për t’u zgjuar herët Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë në
Si më ndryshoi jeta pasi fillova të zgjohesha në 05:30 Sipas statistikave, mesatarisht njerëzit zgjohen diku ndërmjet orës 6:00 dhe 7:30. Unë nuk kam qenë kurrë një përjashtim
Thaçi: Kryeministri mund të ndërrohet por herët a vonë korrigjimi i kufirit do ndodhë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një debat të thirrur nga Instituti Demokratik i Kosovës, me temën “Çfarë do të tho
Milinkoviç mendon ende largimin, menaxherët takojnë drejtuesin e … Lazio e nisi sezonin e ri të kampionatit italian me dy humbje radhazi, ndërsa mesfushori serb Sergei Milinkoviç-Saviç
Tradhtonte gruan, dashnorja i bën gjëmën burrit nga Vora Një lidhje dashurie me shoqen e ngushte të bashkëshortes duket se i ka kushtuar shtrenjtë 45 vjeçarit nga Vora. Gjyk
Policia kishte dijeni për sherrin që shkaktoi vrasje në Gjilan Familjarë të 24 vjeçarit të vrarë dje në fshatin Verbicë të Zhegovcit kanë rrëfyer se Policia e Kosovës ishte njoftuar d
Mesfushori i Skënderbeut i bashkohet skuadrës greke Emiliano Vila nuk do të luaj më për klubi korçar, Skenderbeu. Kjo pasi mesfushori durrsak ka vendosur që të lërë sku
Ze Maria: Pas ndeshjes së tretë do ta shihni Tiranën e vërtetë Tirana rikthehet në Superiore, pas një viti në Kategorinë e Parë. Trajneri, Ze Maria, ka dalë përpara mediave në kuad
“AS” dhe Lopetegui japin sinjale shprese për Interin Orët kalojnë dhe shpresat e Interit për të transferuar Luka Modriçin në Milano vijojnë të rriten në mënyrë të vazhdueshm
Zënka e punëtorëve me menaxherët shkakton mbylljen e Kullës Eiffel (VIDEO) Është mbyllur kulla e Parisit për turistë ngaqë punëtorët kanë pasur një mosmarrëveshje me menaxherët. Gjithë ky prob
Merret vendimi i ri i Federatës Angleze për sezonin e ri në Premier League Trupi qeverisës i futbollit në Angli ka vendosur një rregull të re disiplinare që do të implementohet gjatë sezonit të r
Mirel Josa: Duhet ta kishim përfunduar ndeshjen më herët Prishtina u eliminua nga raundi i parë i Europa Leagues teksa u mposht me penallti, pasi koha e rregullt në të dyja taki
May e zëvendësoi me Jeremy Hunt, Johnson: Po e mbysni ëndrrën “Brexit” Boris Johnson ka nisur një sulm tejet të ashpër ndaj strategjisë së kryeministres Theresa May për “Brexit”-in, duke thën
Shqiptari theret në Itali, arrestohet autori Një shqiptar është therur me thikë në fyt, dhe më pas është është derguar me urgjencë në spitalin e komunës Olbia (Sarde
Largohet nga Gjermania? Low: Është ende herët për t'u përgjigjur Zhgënjimi që i dhuroi Gjermanisë, ka bërë që të gjithë t’i kthehen kundër. Joachim Low është në pikëpyetje për stolin e
Tjetër tragjedi në Korçë, vetëvaret 55 vjeçari Një tjetër ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur sërish në Korcë. Mësohet se një 55-vjeçar me inicialet B.R, është gjetur