999 rezultate për

heret

E konfirmon Berisha, po mendon largimin nga Atalanta Berisha po mendon të ndërrojë skuadër gjatë verës. Ishte i paprekshëm në portën e Atalantas për një kohë të gjatë, po
10 këshilla për t’u çuar herët në mëngjes Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë.
Lukaku: Ëndërroj të luaj në Serinë A Romelu Lukaku shpreson se do ta ketë mundësinë të luajë në Serie A herët apo vonë, pasi që sulmuesi i Manchester Unitedi
Çatia e "Notre Dame" u shkrumbua nga flakët por 180 mijë bletët mbijetuan Dhjetëra mijëra bletë i kanë mbajtura zjarrit shkatërrues që pushtoj katedralen Notre Dame. 180.000 bletët që jetonin
Zgjohuni herët në mëngjes dhe përfitoni këto benefite Siç edhe kishte thënë Benjamin Franklin, fjetja dhe zgjimi herët e bëjnë një njeri të shëndetshëm, të pasur e të mençur.
Spasovski: Herët e vonë Gruevski do të ekstradohet Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, në emisionin e mbrëmshëm në TV24, në mënyrë optimiste tha se kurdoherë
Theret me thikë 7 vjeçari shqiptar në Zvicër Në rrugën St. Galler-Ring të Bazelit në Zvicër, sot rreth orës 12:30 është vrarë me thikë një 7 vjeçar, që siç merret ve
Duka: Policia do të rikthehet, duhej të takoheshim më herët me Ramën Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka kaluar një ditë shumë të ngarkuar. Numri një i FSHF-së is
Shokon Drenori: Llardovci kishte dijeni edhe më herët për Vesel Veselin Asambleisti i Komunës së Drenasit, Xhavit Drenori ka thënë se ka dyshime që Kryetari i Drenasit, Ramiz LLadrovci ka qenë
Nuk pendohet shqiptari që theri bashkëshorten Shqiptari nga Saraji i Shkupit i cili e la të vdekur gruan e tij në Tulino të Austrisë e ka pranuar veprën. 36-vjeçar
Problemet te Chelsea nuk kanë fund, lojtari largohet 15 minuta më herët nga ndeshja Chelsea nuk po regjistron rezultate të mira në ndeshjet e fundit, si pasojë e mungesës së vazhdimësisë. Ata pësuan nj
Ngrin Liqeni i Ohrit Një pjesë e Liqenit të Ohrit në afërsi të “Plazhit të grave” në Strugë është ngrirë. Temperaturat e ulta të cilat ar
Theret me thikë kryetari i bashkisë në Poloni Kryetari i qytetit polak, Gdanks, ka ndërruar jetë në spital vetëm një ditë pasi u ther me thikë gjatë një tubimi për ba
Juventusi merr vendimin për shkëmbimin mes Benatias dhe Ramsey Është duke u folur bujshëm në media se Aaron Ramsey tashmë ka arritur marrëveshje personale me Juventusit për t’iu bashk
Fitorja e parë e demokratëve kundër Trumpit Demokratët në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë rikthyer kontrollin në Dhomën e Përfaqësuesve, duke e zgjedhur zyrt
Operohet Cuadrado, stop 2 muaj Mesfushori anësor i Juventusit, Juan Cuadrado është operuar pasditen e sotme në Barcelonë, për një problem në gjurin e m
Ardian Mema: E prisja më herët fitoren, ndërhyjmë në janar Për trajnerin e Tiranës Ardi Mema, suksesi me Kastriotin ishte çliruese, pasi vinte pas shumë ndeshjeve pa marrë rezulta
Sërish alarm për bombë në CNN Punonjësit e rrjetit televiziv amerikan CNN janë evakuuar për shkak të një alarmi për bombë, mirëpo pas kontrollit nuk ë
KFOR patrullon në Mitrovicë me mjete të rënda ushtarake Dhjetëra konvoje të forcave të KFOR’it janë nisur drejt veriut para pak minutash. Ata janë parë në lagjen Shipol, teksa
E rëndë në Itali, I riu shqiptar theret me thikë dhe braktiset në rrugë Një ngjarje e rëndë ka raportohet në media italiane ku thuhet se një 28 vjeçar shqiptar është therur me thikë dhe më pas