999 rezultate për

heret

Messi nuk e do Lautaron te Barça, shkak Suarez Lionel Messi largon Lautaro Martinez nga Barcelona. Referuar një shkrimi të “El Desmarque” të publikuar të shtunën, “ple
"Braktisi" Këngën Magjike pas tërmetit, flet për herë të parë Besa Kokëdhima (VIDEO) Këngëtarja Besa Kokëdhima ka folur për herë të parë për largimin nga “Kënga Magjike”. E ftuar këtë të mërkurë në natë
50 faktet që nuk i keni ditur më herët për festën e Krishtlindjeve Origjina e Krishtlindjeve që nga momenti kur filloi të festohej lindja e foshnjës Jezus dhe deri në ditën e sotme, ka sh
Viktima kishte kallëzuar 3 ditë para krimit në polici Skëndajn, çfarë kishte ndodhur më herët Ditën e djeshme Patosi u reondit nga një ngjarje e rëndë ku mbetëntë vdekur dy të rinj. Detaje të reja janë zbukuar
Tifozat e Tiranës pushtojnë rrugët e qytetit, organizohen 4 orë para ndeshjes (VIDEO) Tirana luan sot në derbi kundër Partizanit dhe pavarësisht se nuk po kalon në momentin më të mirë, tifozeria nuk do të m
10 këshilla efektive për tu ngritur herët në mëngjes Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë në
Sherr mes tifozëve të Milanit, theret një person Një tifoz i Milanit është therur me thikë pranë stadiumit të Bolognës, Dall’Ara, të dielën mbrëma dhe thuhet të jetë në
Situata kaotike nga tërmeti, tri herët kur Rama kërcënoi me mbyllje mediat Që kur situata tragjike nga tërmeti nisi, Rama gjeti një hapesirë të mirë për të sulmuar mediat duke e adresuar fajin dh
Sarri: Ronaldo ka rifituar fuqitë, tani duhet të rikthejë shkëlqimin Cristiano Ronaldos i duhet ta rigjejë shkëlqimin tani pasi që është në gjendje shumë të mirë fizike përsëri, sipas trajn
Pamjet e fundit nga Durrësi, banorët të shokuar nga pasojat e tërmetit (FOTO LAJM) Banorët e Shqipërisë e kanë zbardhur ditën jashtë shtëpive e pallateve. Tërmeti 6.4 shkallë që ndodhi herët në mëngje
Reja braktisi herët stadiumin, kjo është arsyeja Shqipëria i mbylli me humbje eliminatoret e vlefshme për Kampionatin Europian 2020. Reja nuk ishte në formën e tij më
Bale nuk ndryshon sjelljen, tifozët e sulmojnë (VIDEO) Bale nuk ndryshon edhe pse kritikat ndaj tij kanë qenë të shumta. 30 vjeçari ka irrituar sërish tifozët dhe të gjithë
Veshje të shtrenjta, por dështim spektakolar (FOTO LAJM) Moda ka ndryshuar shumë me kohën. Dhe për çdo vit bëhet shumë e vështirë të gjesh diçka që nuk është bërë më herët.
Zaev: Vazhdojmë me implementimin e Marrëveshjes së Prespës Kreu i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka ritheksuar se vendi po vazhdon me implementimin e M
La "nam" në Kuvend, deputetja bën veprimin e papritur Deputetja Majlinda Halilaj u përfol mjaft në rrjet pasi në fjalimin e saj të parë nuk arriti të ishte elokuente duke nga
Shumë interesant çifti, shikoni si u veshën Tuna dhe Patris për Halloween (FOTO LAJM) Dita e Halloëeen-it e cila festohet më 31 tetor duket se ka ardhur më herët për Tuna Sejdin dhe Patris Berishën. Ata
Franca e vendosur: Është herët për të filluar bisedimet me vendet e Ballkanit Franca nuk ndryshon qëndrim për sa i përket hapjes së negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. “Është shumë
Shkup, përplas me makinë këmbësorin me pas e sulmon fizikisht Në policinë e Shkupi është paraqitur se në rrugën "Cvetan Dimov" një veturë e drejtuar nga A.K. ka goditur A.G. (28) nga
Do mbeteni gojë hapur, Oriola Marashi tregon talentin si soprano (VIDEO) Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila e ka treguar për publikun që në fillimet e saj tal
Vetëm Rihanna mund ta bënte, një copëz arti të veçantë që s’e kishim parë më herët (VIDEO) Për herë të parë, diva e muzikës, Rihanna, po sjell për publikun një autobiografi vizuale. Këngëtarja ka realizuar nj