999 rezultate për

heret

Ky është shqiptari që vrau të dashurën ukrainase me bashkëshortin në Mykonos Personi që shihni në foto është shqiptari, i quajtur Niko i cili dyshohet se vrau 45-vjeçaren ukrainase dhe të dashurin
10 këshilla efektive për tu ngritur herët në mëngjes Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë në
Filipçe: Do të diskutohet për masa të reja, ende është herët për orën policore Masat e radhës të cilat do të sillen janë restrikcione në transportin publik, kufizimi i punës në bare dhe restorante. G
E tradhtonte me 70-vjeçaren, gruaja hedh burrin nga dritarja Një foto e gabuar në vendin dhe momentin e gabuar për pak i kushtoi jetën një 40-vjeçari. Charlotte Laudat, 31 vjeç m
Po, është e vërtetë! Zbutësi i rrobave i bën tenxheret të shkëlqejnë si të reja Tiganët e vjetër, të konsumuar dhe që shpesh krijojnë skore pasi kemi gatuar janë shumë të vështirë për t’u pastruar.
U helmua, kundërshtari i Putin lë spitalin Kundërshtari i Putin, Alexei Navalny ka lënë spitalin në Berlin, ku ai është trajtuar pasi u sëmur muajin e kaluar gjatë
Mbledhja e bërë në Minsk, Superiorja mund të shtyhet nga Kombëtaret dhe Qeveria Superiorja mund të mos fillojë në shtator me datat e përcaktuara më herët, por të ketë një shtyrje të saj. Ky është r
Nuk është Getoari, çfarë e bën të lumtur Marina VJollcën (FOTO LAJM) Moderatorja e shumëpëlqyer nga publiku Marina Vjollca ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me mot
Mbytet një i ri në liqenin e Shkodrës Një tjetër i ri është mbytur ditën e sotme, një 24-vjeçar raportohet se është mbytur në liqenin e Shkodrës. Ngjarja e
Mjaltë me vaj ulliri herët në mëngjes, trajtimi njëjavor i shëndetit Mjalti dhe vaji i ullirit janë shumë të rëndësishëm për shëndetin e njeriut. Vlerat shëndetësore të tyre janë të mrekull
"E mora me thonj të paprerë dhe e bëra ministër", të gjitha herët kur Rama la nam nëpër studio (FOTO LAJM) Rama dhe thonjtë e paprerë kanë një marrëdhënie të çuditshme, madje dikur Fatos Nano deklaroi se Ramën e mori me thonj t
Me maskë të zezë, Rama gati për takimin mes palëve Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak minuta më parë në Pallatin e Kongreseve ku do të mblidhet Këshilli Politik, që me
Sot takimi PS-PD-LSI, i pranishëm edhe Rama Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore do të mblidhet sot në orën 11:00 për të diskutuar mbi propozimin e 28 deputetëve
HOROSKOPI/ Guxoni, nuk është asnjëherë herët për të bërë një plan Dashi Energjia negative është rritur në qarkun tuaj dhe sot nuk do ta keni ende të qartë sesi ta rregulloni atë. Një
Ëngjëll? Nevina Shtylla i zbulon ndjekësve anën negative të saj (FOTO LAJM) Moderatorja Nevina Shtylla ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory. Ajo iu është përgjigjur pyetjeve
Tifoz i zjarrtë i Celtic, Meta xhiro në rrugët e Tiranës me bluzën e skuadrës së zemrës Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta nuk i ndahet ekipit të tij Celtic. Prej vitesh ai cilësohet si një tifozë i flak
ZYRTARE/ Mbrojtësi i Barcelonës kthehet nga huazimi më herët nga se ishte menduar Klubit të Barcelonës i është rikthyer një futbollist nga huazimi më herët se që ishte menduar. Bëhet fjalë për mbrojt
Koronavirusi prek edhe SHISH-in, një i infektuar në Shkodër Një ndër të prekurit me COVID-19 në Shqipëri është edhe një punonjës i SHISH në Shkodër. Burime bëjnë me dije se ai e
Autori mbante kapele dhe shall, kë kishte takuar më herët Hekuran Billa? Personi që ka qëlluar mbi 40-vjeçarin Hekuran Billa, mbante në kokë një kapele të zezë me strehë, si dhe një shall për t
Klopp optimist: Herët a vonë, do ta festojmë titullin edhe me tifozët Pas 30 vitesh pritje, Liverpooli është shumë pranë rikthimit te titulli kampion këtë sezon dhe me rifillimin e kampion a