999 rezultate për

hera

Tendencat e bukurisë që i kanë rezistuar kohërave (FOTO LAJM) Nuk është gjë e keqe të i përcillni tendencat e bukurisë, por kur ato dalin nga moda ju do të përfundoni me një masë të
Neymar: Messi më i miri i të gjitha kohërave, Mbappe fenomen Neymar ka folur edhe një herë për Lionel Messin në një intervistë për FIFA-n, duke e shfaqur hapur admirimin e tij për a
E kishte kthyer shtëpinë në depo armësh, kapet shkodrani i rrezikshëm Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin e koduar “Kiras”, ku ka bërë të mundur arrestimin në flagrancë të një 24-vj
Çfarë po ndodh? Madonna anulon për të tetën herë koncertin e saj (VIDEO) Këngëtarja me famë botërore, Madonna ka anuluar edhe një tjetër shfaqje të turneut të saj botëror "Madame X". Prej ko
Deklarata e fortë e Artan Hoxhës: S’ishte hera e parë që Dritan Dajti dilte nga burgu Dritan Dajti vrau në vitin 2009 katër oficerë policie. Gjykata e dënoi përjetë, por në Apel Dajti arriti të përfitojë ng
Ushqimi që nuk duhet të konsumoni në mbrëmje Nëse je akoma me teorinë e vjetër, që pretendon se pas perëndimit të diellit, të gjitha ushqimet nuk kanë limit, atëherë
"Mos fluturo", gruaja e pilotit që humbi jetën mes 176 të tjerëve tregon bisedën e fundit (FOTO LAJM) Gruaja e pilotit që udhëtonte me avionin e pasagjerëve të Ukrainës i cili u qëllua ‘pa dashje’ nga Irani, thotë se ajo i
Tragjedia në ajër me 176 viktima, Teherani proteston Një grup protestuesish u mblodh në Teheran të shtunën për të vajtuar viktimat e avionit të rrëzuar në fillim të kësaj ja
Rrëzoi avionin ukrainas? Teherani mohon akuzat Kudo në media ka qarkulluar lajmi se Irani rrëzoi avionin ukrainas , por këto akuza janë mohuar nga Teherani. Por ata
Nuk ndalet SHBA-ja, eliminon një lider taleban në Afganistan Mullah Nangyalay u vra por zyrtarët vendas thonë se sulmi plagosi edhe dhjetëra kalimtarë të pafajshëm. Shtetet e Bas
Të bukura dhe "vdekjeprurëse": Ninjat e Iranit, të stërvitura për të eliminuar pa zhurmë (FOTO LAJM) Mund të duket si një skenë filmi, por këto gra iraniane po praktikojnë lëvizjet e tyre në një përpjekje për t’u bërë “Ni
Dhunimi i makinës së Lubonjës, reagon Genc Pollo Ish deputeti i PD Genc Pollo ka reaguar pas dhunimit të makinës së analistit të njohur Fatos Lubonja. Pollo shprehet
Nuk është hera e parë, Justin Bieber bashkëpunon më një shqiptar (VIDEO) Na kishin munguar prej vitesh këngët e tij, por 2020-ta po vjen me surpriza të mëdha nga Justin Bieber. Këngëtar po v
Ishulli në Greqi që ju jep shtëpi, tokë dhe 500 euro në muaj (FOTO LAJM) Nëse keni ëndërruar gjithmonë të largoheni nga shtëpia dhe të jetoni në një parajsë tokësore, atëherë ka ardhur shansi j
"Dashuri në kohërat e kolerës", regjisori rrëfen si u njoh me Majlinda Bregun (VIDEO) Regjisori Namik Ajazi, bashkëshorti i Majlinda Bregut, në një intervistë te “Rudina”, ku foli për filmin e tij “Amanet”
Rama nuk i ndahet me urdhëra Veliajt: Nesër të rregullosh kanalin! Kryeministri Edi Rama, pas tërmetit, ka vijuar takimet edhe pasditeve në familjet e prekura. Ai mbrëmjen e sotme isht
Vuçiç vizitë dy ditore në Shqipëri Të premten dhe të shtunën Presidenti serb Aleksandar Vuçiç do të vizitojë Shqipërinë. Zyra e presidentit të Serbisë n
Ditëlindja super luksoze e Wanda Narës, sa vjeç mbushi bashkëshortja e yllit të PSG (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Ikardit mbahet si "sex symbol" , dhe një prej grave absolutisht më joshëse të futbollistëve me fam
Moti i keq, rrëshqitje dherash dhe gurësh në aksin Librazhd - Elbasan, bllokohet një korsi Bllokohet rruga në aksin Librazhd-Elbasan për shkak të rënies së gurëve. Masive dherash e gurësh kanë rënë mbi trasenë e
Prezantuesja italiane bën gafën madhe me Samir Handanovic, reagimi i portierit të Interit është epik (VIDEO) Për herë të tretë në karrierë e tij, Samir Handanovic (2011 – 2013) fitoi çmimin si portieri më i mirë në Serie-A. Preza