999 rezultate për

herĂt

E kemi ditur gabim! Pse drithërat e paketuara nuk janë aspak të shëndetshme Drithërat e paketuara reklamohen si një zgjedhje e shëndetshme për mëngjes, por në fakt nuk janë. Shumë drithëra përmbaj
Bie miti që kemi besuar të gjithë, i vetmi ushqim që nuk duhet të konsumoni në darkë Nëse je akoma me teorinë e vjetër, që pretendon se pas perëndimit të diellit, të gjitha ushqimet nuk kanë limit, atëherë
Bie miti që kemi besuar të gjithë, i vetmi ushqim që nuk duhet të konsumoni në darkë Nëse je akoma me teorinë e vjetër, që pretendon se pas perëndimit të diellit, të gjitha ushqimet nuk kanë limit, atëherë
Rabiot mund të jetë përsëri nën urdhërat e Ancelottit Adrien Rabiot duket gjithnjë e më pranë një kalimi në Premier League, ku e pret Evertoni. Francezi, i cili nuk ka kal
Coutinho mund të përfundojë nën urdhërat e Mourinhos Interesimi i skuadrave të Premierligës për shërbimet e Philippe Coutinho vazhdon të jetë ekzistent, por Barcelona mund t
Marrëveshja korruptive që po shtrenjton banesat në Tiranë: Miliona euro për koncensionarin në Sharrë duke mos bërë asgjë Çmimi i apartamenteve në Tiranë dhe qytete të tjera ka vijuar të rritet për një mori shkaqesh, të cilat nisin nga vetë k
Ylli i Manchester United tregon progresin që arriti nën urdhërat e Mourinhos Marcus Rashford beson se periudha e vështirë në të cilën kaloi sa e kishte trajner Jose Mourinhon në Manchester United e
Përvjetor në kohërat e koronavirusit, 90 vjeçari emocionon bashkëshorten me surprizën Koronavirusi ka bërë që shumë njerëz të mos festojnë dot ditëlindjet apo përvjetoret e martesës. Por kjo gjë nuk ka n
"Mirësi në kohërat e koronavirusit", studenti shqiptar bën gjestin e rrallë Në situata të vështira, zbulohen më mirë ata që e kanë zemrën e madhe dhe nuk ua kursejnë ndihmën më të dobtëve. Kësh
Juventusi nuk heq dorë nga Pogba, ofron para dhe një lojtar Juventusi ështu duke punuar seriozisht për të rikthyer në Toriono, Poul Pogba. Francezi nuk po kalon momente të mira
Ushqimi që nuk duhet të konsumoni në mbrëmje Nëse je akoma me teorinë e vjetër, që pretendon se pas perëndimit të diellit, të gjitha ushqimet nuk kanë limit, atëherë
Nuk ndalet SHBA-ja, eliminon një lider taleban në Afganistan Mullah Nangyalay u vra por zyrtarët vendas thonë se sulmi plagosi edhe dhjetëra kalimtarë të pafajshëm. Shtetet e Bas
"Dashuri në kohërat e kolerës", regjisori rrëfen si u njoh me Majlinda Bregun (VIDEO) Regjisori Namik Ajazi, bashkëshorti i Majlinda Bregut, në një intervistë te “Rudina”, ku foli për filmin e tij “Amanet”
Hiqni dorë nga këto ushqime dhe do të shpëtoni nga dhjami në stomak Drithërat e përpunuara Drithërat mund të jenë të shkëlqyera për shëndetin dhe sipas piramidës ushqimore ato zënë një
"Gardisti i 21 janarit" sulmon Bashën: Edhe pse dhe urdhër, nuk qëllova kurrë mbi protestuesit Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë së Matit, Agron Malaj, ka sulmuar Bashën pas deklaratave të bëra kundrejt Ma
Vinicius jep sinjale pozitive, do jetë nën urdhërat e Zidane në ndeshjet e fundit Ashtu siç edhe lajmëroi ditë më parë, Vinicius Junior po punon shumë që të kthehet sa më parë, ai u pa sot duke vrapuar
Njihuni me varkën më të gjatë në botë (VIDEO) Në shtetin Aziatik Kamboxha ndodhet varka më e gjatë në botë e cila ka shënuar rekordin Guinnes për nga përmasat e saj,
Hani këto ushqime dhe mbani larg diabetin, infarktin dhe kancerin Fibrat dhe drithërat integrale janë ndër përbërësit ushqimorë më të shëndetshëm. Konsumimi i ushqimeve që i përbajnë
Udinese 0-1 Milan, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Milani arriti fitore të vështirë në transfertë ndaj Udineses me rezultat minimal 0-1. Golin e vetëm për kuqezinjtë e
Del në skenë edhe një elbasanlli i fuqishëm që ishte nën urdhërat e Avdylajve Zbardhen detaje të reja për një nga 27 të arrestuarit për lidhje me grupin kriminal të Shijakut, Avdylaj dhe laboratorin