999 rezultate për

herĂn

Shpërthim në një punishte ne Teheran, dhjetëra të plagosur Ditën e sotme, një shpërthim i fortë në një punishte baterish në jugperëndim të Teheranit ka lënë një të vdekur, dhjetër
Do qeshni me lot, Mascherano humbet penalltinë dhe eliminon skuadrën e tij nga Kupa e Argjentinës (VIDEO) Ish-futbollisti i Barcelonës, Havier Mascherano tani te Estudiantes ka humbur një penallti kundër ndaj Laferrere duke e
Infektohen nga koronavirusi babë e bir në Bosnje-Hercegovinë Bosnje dhe Hercegovina ka konfirmuar rastet e para me koronavirusin e ri, konfirmoi ministri i Shëndetësisë dhe Mirëqeni
"Mos fluturo", gruaja e pilotit qĂ« humbi jetĂ«n mes 176 tĂ« tjerĂ«ve tregon bisedĂ«n e fundit (FOTO LAJM) Gruaja e pilotit qĂ« udhĂ«tonte me avionin e pasagjerĂ«ve tĂ« UkrainĂ«s i cili u qĂ«llua ‘pa dashje’ nga Irani, thotĂ« se ajo i
Tragjedia në ajër me 176 viktima, Teherani proteston Një grup protestuesish u mblodh në Teheran të shtunën për të vajtuar viktimat e avionit të rrëzuar në fillim të kësaj ja
Rrëzoi avionin ukrainas? Teherani mohon akuzat Kudo në media ka qarkulluar lajmi se Irani rrëzoi avionin ukrainas , por këto akuza janë mohuar nga Teherani. Por ata
TĂ« bukura dhe "vdekjeprurĂ«se": Ninjat e Iranit, tĂ« stĂ«rvitura pĂ«r tĂ« eliminuar pa zhurmĂ« (FOTO LAJM) Mund tĂ« duket si njĂ« skenĂ« filmi, por kĂ«to gra iraniane po praktikojnĂ« lĂ«vizjet e tyre nĂ« njĂ« pĂ«rpjekje pĂ«r t’u bĂ«rĂ« “Ni
Nuk pritej, Mascherano firmos me Inter Miami Dëshirojnë të jenë një skuadër kompetitive dhe për të arritur këtë kriter Inter Miami, klubi i krijuar nga David Beckham
TĂ« bukura dhe "vdekjeprurĂ«se": Ninjat e Iranit, tĂ« stĂ«rvitura pĂ«r tĂ« eliminuar pa zhurmĂ« (FOTO LAJM) Mund tĂ« duket si njĂ« skenĂ« filmi, por kĂ«to gra iraniane po praktikojnĂ« lĂ«vizjet e tyre nĂ« njĂ« pĂ«rpjekje pĂ«r t’u bĂ«rĂ« “Ni
Haradinaj: Suhareka 100% mĂ« e forta nĂ« KosovĂ« Kryeministri nĂ« detyrĂ«, Ramush Haradinaj, ka marrĂ« pjesĂ« nĂ« ngjarjen“Festari 2019” nĂ« komunĂ«n e SuharekĂ«s. Aty, Harad
"San Siro" full, Herandez premton fitoren ndaj Interit Theo Hernandez mezi pret të zbresë në fushë për Milanin por menjëherë ka një mesazh të madh që do të kënaqë tifozët kuqe
Mascherano vendos të marrë këpucët nga gozhda dhe të kthehet në kombëtare ifozët e Argjentinës kanë marrë një lajm të mirë para fillimit të "Kupës së Amerikës". Sipas gazetës spanjolle "Sport
Mascherano shpërthen ndaj Icardit: Ke ngrënë në një tavolinë me ne Ky vit mund të quhet me plotë gojën sezoni më i vështirë për Mauro Icardin. Pasi Interi i hoqi shiritin e kapitenit p
Mascherano ka një mesazh për Sarrin pas veprimit të Kepas Mbrëmë bota e futbollit u përball me një rast tejet të sikletshëm. Kepa Arrizabalaga bëri një veprim të turpshëm mbrë
Samit në Teheran për Idlibin, SHBA: Ka prova se po përgatiten armët kimike Shtetet e Bashkuara kanë njoftuar se ekzistojnë prova domethënëse që forcat qeveritare siriane po përgatitin armët kimik
Iran, arrestohen dhjetëra spiunë në agjencitë qeveritare Forcat iraniane të sigurisë kanë identifikuar dhe arrestuar "dhjetëra spiunë" që punojnë në agjencitë qeveritare, sipas
Mascherano: Messin do ta shihni mĂ« vonĂ« TĂ« besuarit e Jorge Sampaolit janĂ« nĂ« rrezik pĂ«r t’u eliminuar nga BotĂ«rori i RusisĂ« pas dy ndeshjeve zhgĂ«njyese, barazi
Tifozët brazilianë tallen me Argjentinën (VIDEO) Rivaliteti i madh mes tyre do të mbetet gjithmonë i tillë. Janë tifozët brazilianë, që pas humbjes së Argjentinës, k
Nuk përmbahet tifozi, puth live gazetaren (VIDEO) Padyshim që tifozët me të zjarrtë të futbollit i ka kampionati Botëror. Këta tifozë njihen edhe për çmenudritë e tyr
​Trump nesĂ«r shpall vendimin pĂ«r marrĂ«veshjen bĂ«rthamore me Iranin Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump do tĂ« njoftojĂ« nesĂ«r nĂ«se SHBA-tĂ« do tĂ« tĂ«rhiqen nga marrĂ«veshja e gjashtĂ« fuqive bot