999 rezultate për

herĂ

Juventusi nuk heq dorë nga Pogba, ofron para dhe një lojtar Juventusi ështu duke punuar seriozisht për të rikthyer në Toriono, Poul Pogba. Francezi nuk po kalon momente të mira
Tendencat e bukurisë që i kanë rezistuar kohërave (FOTO LAJM) Nuk është gjë e keqe të i përcillni tendencat e bukurisë, por kur ato dalin nga moda ju do të përfundoni me një masë të
Neymar: Messi më i miri i të gjitha kohërave, Mbappe fenomen Neymar ka folur edhe një herë për Lionel Messin në një intervistë për FIFA-n, duke e shfaqur hapur admirimin e tij për a
E kishte kthyer shtĂ«pinĂ« nĂ« depo armĂ«sh, kapet shkodrani i rrezikshĂ«m Policia e ShkodrĂ«s ka finalizuar operacionin e koduar “Kiras”, ku ka bĂ«rĂ« tĂ« mundur arrestimin nĂ« flagrancĂ« tĂ« njĂ« 24-vj
ÇfarĂ« po ndodh? Madonna anulon pĂ«r tĂ« tetĂ«n herĂ« koncertin e saj (VIDEO) KĂ«ngĂ«tarja me famĂ« botĂ«rore, Madonna ka anuluar edhe njĂ« tjetĂ«r shfaqje tĂ« turneut tĂ« saj botĂ«ror "Madame X". Prej ko
Deklarata e fortĂ« e Artan HoxhĂ«s: S’ishte hera e parĂ« qĂ« Dritan Dajti dilte nga burgu Dritan Dajti vrau nĂ« vitin 2009 katĂ«r oficerĂ« policie. Gjykata e dĂ«noi pĂ«rjetĂ«, por nĂ« Apel Dajti arriti tĂ« pĂ«rfitojĂ« ng
Ushqimi që nuk duhet të konsumoni në mbrëmje Nëse je akoma me teorinë e vjetër, që pretendon se pas perëndimit të diellit, të gjitha ushqimet nuk kanë limit, atëherë
"Mos fluturo", gruaja e pilotit qĂ« humbi jetĂ«n mes 176 tĂ« tjerĂ«ve tregon bisedĂ«n e fundit (FOTO LAJM) Gruaja e pilotit qĂ« udhĂ«tonte me avionin e pasagjerĂ«ve tĂ« UkrainĂ«s i cili u qĂ«llua ‘pa dashje’ nga Irani, thotĂ« se ajo i
Tragjedia në ajër me 176 viktima, Teherani proteston Një grup protestuesish u mblodh në Teheran të shtunën për të vajtuar viktimat e avionit të rrëzuar në fillim të kësaj ja
Rrëzoi avionin ukrainas? Teherani mohon akuzat Kudo në media ka qarkulluar lajmi se Irani rrëzoi avionin ukrainas , por këto akuza janë mohuar nga Teherani. Por ata
Nuk ndalet SHBA-ja, eliminon një lider taleban në Afganistan Mullah Nangyalay u vra por zyrtarët vendas thonë se sulmi plagosi edhe dhjetëra kalimtarë të pafajshëm. Shtetet e Bas
TĂ« bukura dhe "vdekjeprurĂ«se": Ninjat e Iranit, tĂ« stĂ«rvitura pĂ«r tĂ« eliminuar pa zhurmĂ« (FOTO LAJM) Mund tĂ« duket si njĂ« skenĂ« filmi, por kĂ«to gra iraniane po praktikojnĂ« lĂ«vizjet e tyre nĂ« njĂ« pĂ«rpjekje pĂ«r t’u bĂ«rĂ« “Ni
Dhunimi i makinës së Lubonjës, reagon Genc Pollo Ish deputeti i PD Genc Pollo ka reaguar pas dhunimit të makinës së analistit të njohur Fatos Lubonja. Pollo shprehet
Nuk është hera e parë, Justin Bieber bashkëpunon më një shqiptar (VIDEO) Na kishin munguar prej vitesh këngët e tij, por 2020-ta po vjen me surpriza të mëdha nga Justin Bieber. Këngëtar po v
Ishulli në Greqi që ju jep shtëpi, tokë dhe 500 euro në muaj (FOTO LAJM) Nëse keni ëndërruar gjithmonë të largoheni nga shtëpia dhe të jetoni në një parajsë tokësore, atëherë ka ardhur shansi j
"Dashuri nĂ« kohĂ«rat e kolerĂ«s", regjisori rrĂ«fen si u njoh me Majlinda Bregun (VIDEO) Regjisori Namik Ajazi, bashkĂ«shorti i Majlinda Bregut, nĂ« njĂ« intervistĂ« te “Rudina”, ku foli pĂ«r filmin e tij “Amanet”
Rama nuk i ndahet me urdhëra Veliajt: Nesër të rregullosh kanalin! Kryeministri Edi Rama, pas tërmetit, ka vijuar takimet edhe pasditeve në familjet e prekura. Ai mbrëmjen e sotme isht
Vuçiç vizitë dy ditore në Shqipëri Të premten dhe të shtunën Presidenti serb Aleksandar Vuçiç do të vizitojë Shqipërinë. Zyra e presidentit të Serbisë n
Ditëlindja super luksoze e Wanda Narës, sa vjeç mbushi bashkëshortja e yllit të PSG (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Ikardit mbahet si "sex symbol" , dhe një prej grave absolutisht më joshëse të futbollistëve me fam
Moti i keq, rrëshqitje dherash dhe gurësh në aksin Librazhd - Elbasan, bllokohet një korsi Bllokohet rruga në aksin Librazhd-Elbasan për shkak të rënies së gurëve. Masive dherash e gurësh kanë rënë mbi trasenë e