999 rezultate për

hequr

Tringa për Genc Prelvukajn: U lidh me Eni Koçin dhe më fshiu nga Instagrami Këngëtarja e njohur Tringa Kay, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka folur pa dorashka për jetën e saj, planet e të a
Humbi këmbën pas komplikacioneve në operacion, ish-Miss Universi aktive në rrjet (FOTO LAJM) Një bukuroshe kolumbiane që ka konkuruar në Miss Universe u detyrua të gjymtonte këmbën e saj pas komplikacioneve të një
Aurela provokon ndjekësit, me të brendshme pozon nga kuzhina Modelja seksi Aurela Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston herë pas here foto të ndryshme si nga model
Futbollistët e Realit heqin dorë nga bonuset, i falin klubit nga 1 milion euro Klubi i Real Madridi pasi fitoi La Ligan dhe Superkupën e Spanjës u kishte premtuar futbollistëve të vetë nga 1 milion e
Banorët nxjerrin bllof policinë për granatën në Laprakë: Nuk është hequr ende! Pasditen e sotme në zonën e Laprakës, Tiranë, u gjet një granatë dore. Policia reagoi menjëhere duke deklaruar se gra
"Kështu thonë legjendat", disa tradita për t’ju shtuar pasurinë Një nga arsyet kryesore që çon në grindje familjare apo në ndarje të çifteve është gjendja e keqe ekonomike. Megjithë
E akuzon për Photoshop në foton me bikini, Luana i kthehet si rrallëherë ndjekëses (FOTO LAJM) Një ndër vajzat shqiptare më të suksesshme, por në të njëjtën kohë edhe më të sulmuar është Luana Vjollca. Moderatorj
Infermieri shqiptar i vjedh paratë në bankë pacientit që humbi jetën nga COVID Një infermier 41-vjeçar shqiptar me iniciale D.R, që banonte në Boltiere (Bergamo) vodhi ATM-në nga një pacient 66-vjeça
"Duket e turpshme por është shejtan", deklarata e vajzës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Deda
Rama flet pa bërë asnjë studim: Listat e hapura i donte populli Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën e tij nga Kuvendi ditën e sotme. Ndër të tjera ai ështe shprehur se me 30 kor
Ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, i moshuari që po bën namin në Tik Tok (VIDEO) Në më pak se tre muaj një gjysh 87-vjeçar ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në aplikacionin TikTok, pavarësisht s
Sipas Kiara Titos, këto janë bikinit më trend të kësaj vere (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Kiara Tito ka treguar me postimet e ndryshme se shumicën e kohës ka zgjedhur ta kalojë pranë detit
Numërohen 87% të votave: LSDM 36,27%, VMRO-DPMNE 34,89%, BDI 11,37%, ASH-AA 8,67% Nga votat e numëruara prej 3.023 nga gjithsej 3.480 vendvotime, apo rreth 87 përqind të fletëvotimeve, Koalicioni i udhë
KSHZ: LSDM 36.54%, VMRO-DPMNE me 35.61%, BDI me 10.06%, ASH- Alternativa me 8.31% (VIDEO) Nga votat e numëruara prej 2.491 nga gjithsej 3.480 vendvotime, apo rreth 72 për qind të fletëvotimeve, koalicioni i udh
Lubonja: Cili është synimi i vërtetë i Edi Ramës për të hequr koalicionet Analisti Fatos Lubonja thotë se arsyeja që pse kryeministri Rama synon që të heqë koalicionet është që të fusë në Kushte
Publikon fotot me bikini, Armina zbulon si e thërret Shkëlzen Berisha me përkëdheli (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve jo vetëm me stilin e veçantë, por dhe format fizike. Bloge
Çfarë po ndodh? Ibrahimovic "ngacmon" hapur moderatoren e sportit (FOTO LAJM) "Edhe kjo stërvitje shkoi, të shijojmë këtë perëndim dhe pak relaks… përgatituni sepse pas pak e keni ju radhën!" Ka
Gati për t'u angazhuar fuqishëm në politikë, Xhelal Mziu jep dorëheqjen si kreu i PD në Kamëz Ish-kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu, ka dhënë dorëheqjen si kreu i PD në Kamëz. Me ndryshimet e reja statutore por
Pëllumb Pipero habit me deklaratën e fundit: Të rinjtë e prekur të punojnë por pa hequr maskën Duke u ndalur te asimptomatikët, Pipero bëri deklaratën befasuese, për të cilën tha se mund të mos gëzojë mbështetjen e
ZYRTARE/ Biletat për gjysmëfinalen Juve-Milan do të rimbursohen Më në fund erdhi momenti që në një nga vendet më të prekura nga koronavirusi të rinisë futbolli. Sonte në Itali do t