999 rezultate për

heqim

Foto që janë kaq të përsosura sa është e vështirë t'i heqim sytë nga ato (FOTO LAJM) Ju ndoshta keni dëgjuar shprehjen "parajsë perfeksioniste". Përdoret më së shumti për të përshkruar një foto të diçkaje
Kurti: E falenderoj Ymerin, nuk heqim dorë nga bashkimi kombëtar Kandidati për kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po shpalos platformën e tij para anëtarëve të partisë. Ai
Deklarata e akademikut serb: Nuk heqim dorë nga Kosova për asnjë çmim Historiani dhe akademiku serb, Vasilije Krestiq ka thënë se Akademia e Shkencave dhe Arteve të Serbisë për çfarëdo çmimi
Zaev shtang serbët: Nuk e tërheqim njohjen e Kosovës Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev i cili po qëndron në një vizitë dy ditore në Serbi gjatë një konference për media
Rama: Brenda 100 ditësh do të heqim zhabalanët në dogana Ditën e sotme kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me tatimpaguesit më të mëdhenj në botë. Rama ka deklaruar n
Si t'i heqim gurëzat e dhëmbëve në kushte shtëpie Depozitat e forta të verdha ose ngjyrë kafe në dhëmbë quhen gurëza. Sasia e tyre rritet nëse nuk i pastroni që në faza
Lideri i partisë serbe: Ta heqim Kosovën nga kushtetuta “Serbia në rrugën e saj evropiane ka arritur te muri, të cilin nuk mund ta anashkalojë e as ta kalojë, por i duhet ta he
Si t’i heqim rrudhat në mënyrë natyrale në kushte shtëpie Rrudhat janë një nga armiqtë e përbetuar të femrave. Sigurisht që është më mirë të tregohet kujdes për të shmangur shfaq
Disa këshilla për të hequr njollat nga rrobat Edhe pse njollat janë shumë të besdisshme sidomos kur janë në rrobat tona të preferuara ato nuk janë të përhershme sepse
Receta për akullore me lajthi Përbërësit ▪ 100 gr lajthi ▪ 170 gr sheqer ▪ 6 të verdha vezësh ▪ 3/4 litra qumësht
10 shprehje frymëzuese që të mos heqim kurrë dorë 1.“Unë nuk i kushtoj vëmendje botës që merr fund. Ka marrë fund për mua shumë herë, dhe pastaj ka rilindur përsëri në
Veliaj: Plani për të sjellë ujë 24 orë brenda 5 vitesh, heqim depozitat që rrezikojnë qytetarët Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj shprehu besimin se Këshilli Bashkiak do t’i hapë rrugë investimeve madhore
Mitsotakis: Nuk do ta heqim bllokadën për Maqedoninë pa një marrëveshje për emrin Lideri i partisë më të madhe opozitare greke, "Nea Democratia", Kyriakos Mitsotakis, ka deklaruar se Greqia nuk do të le
Gjuric: Kurrë nuk do të heqim dorë nga Kosova! Kurrë nuk do të heqim dorë nga Kosova dhe arma jonë më e madhe është këmbëngulja, ka thënë sot në Beograd drejtori i të
LSI: Ne do ia heqim Shqipërinë kukullave të saj politikë (VIDEO) Lëvizja Socialiste për Integrim ka publikuar spotin e ri të fushatës elektorale. “Ne do t’ia heqim Shqipërinë oligark
Cana: De Biasit t'i heqim kapelen, jemi më të mirë se Izraeli! Ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana, ka folur pas humbjes me Luksemburgun, teksa fillimisht ka folur për të ardhmen e t
Athina porosi Shkupit: Nuk heqim dorë nga emri Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Kotzias, ka thënë se vendi i tij e mbështet stabilitetin e Maqedonisë, po
A është e domosdoshme të heqim dhëmballët e pjekurisë? Për një kohë të gjatë, njerëzit kanë nevojë për dhëmbët e pjekurisë për një përtypje sa më normale. Dhëmballët e pj
Aliti: Nëse LSDM ka dyshime, ne jemi të gatshëm të udhëheqim procesin Kryetari i komisionit qendror të BDI-së, Rafis Aliti, në një emision debativ mbrëmë deklaroi se nëse LSDM-ja ka dyshime
Veliaj përuron linjën e re në Tiranë: Po heqim dorë nga transporti i nivelit "dum-dum" Banorët e Farkës dhe zonës së Kopshtit Zoologjik nuk do të udhëtojnë më me autobusë të vjetër, pa kushte dhe të amortizu