999 rezultate për

henri

Ish-futbollisti i Real: VAR po vret futbollin, u prezantua pas episodit të Henri Teknologjia tashmë prej disa sezonesh është kthyer në një realitet në futboll, mirëpo kjo nuk do të thotë se falë kësaj
Plagosi me armë për një "fjalë goje", vihet në pranga i shumëkërkuari Ishte shpallur në kërkim për plagosje dhe armë mbajtje pa leje, kapet autori në Shijak. Specialistët e krimeve në kom
Henry për Arsenalin e pamposhtur të sezonit 2003-2004: Stërvitja ishte një luftë e vërtetë Arsenali ka shënuar një nga edicionet më të mira në historinë e Premier League teksa në sezonin 2003-2004 ia doli të fit
Gjykata e Apelit jep vendimin për Henri Çilin Gjykata e Apelit ka dhënë vendimin për botuesin Henri Çili. Raportohet se Gjykata e Apelit në Gjirokastër ka lënë në
72 orë në brenda, Henri Çili tregon ndjesitë e tij prapa hekurave Botuesi Henri Çili ka folur për herë të parë mbi ndjesitë e tij në qeli dhe se çfarë ka menduar pasi policia e prangosi
Rrëfehet Henri Çili: Më vunë prangat, më ndaluan teksa shkojë në shtëpi Botuesi i njohur Henri Çili është i ftuar në Open në Top Channel për t’u rrëfyer për ngjarjen e cila bëri bujë javë që k
Prokuroria apelon vendimin e gjykatës për Henri Çilin Prokuroria e Përmetit ka apeluar vendimin për ndryshimin e masës së sigurisë për Henri Çilin. Vendimi është apeluar
Henri Çili reagon pas arrestimit: Nuk jam i rrezikshëm Botuesi Henri Çili ka folur sot për mediat në lidhje me ndalimin e tij dhe më pas lirimin e tij nga gjykata në një opera
A ishte Dvorani zyrtari i lartë në përgjimet e dosjes së Henri Çilit? Reagon Gjykata e Lartë Gjykata e Lartë ka reaguar për operacionin “Mezhgorani”, ku mes të arrestuarve ishte edhe botuesi Henri Çili. “Duke i
Gjykata e liroi, dosja e Henri Çilit përfundon në SPAK Mbrëmjen e sotme, analisti Henri Cili u la i lirë nga Gjykata e Përmetit e cila i dha detyrim paraqitjeje këtij të fundi
Gjykata merr vendimin për Henri Çilin Gjykata e Përmetit ka dhënë pak minuta më parë masat e sigurisë për 30 të arrestuar e operacionit “Mezhgorani”. Mësoh
Prokuroria: Henri Çili dhe burrat e tjerë në burg, gratë "detyrim paraqitje" Prokuroria e Përmetit ka dhënë pretencën për të arrestuarit në kuadër të operacionit të dkoduar si Mezgorani’ ku mes tyr
Kishte dijeni mbi operacionin, kush është gjyqtarja që spiunoi arrestimin e Çilit Prokuroria e Përmetit ka hedhur dyshime se ka pasur një dekonspirim gjatë operacionit të policisë “Mezhgorani” në të ci
Me pranga në duar, momenti kur Henri Çili zbret nga fugoni i policisë (FOTO LAJM) Është shtyrë me një orë seanca për 30 të ndaluarit e operacionit Mezhgorani, për shkak se gjykatësi i çështjes ka konsta
Akuza të rënda, shtyhet seanca për Henri Çilin dhe të ndaluarit e tjerë Është shtyrë me një orë seanca për 30 të ndaluarit e operacionit Mezhgorani, për shkak se gjykatësi i çështjes ka konsta
Arrestimi i Henri Çilit, Agron Tufa: Ky qenka Peshku i madh i korrupsionit ore!? Nga Agron Tufa Organet e Reja të Drejtësisë së Reformuar Enveriste (me Veting), prokurorët azganë, ish-hetues
Berisha zbardh skemën: Kush fshihet pas arrestimit të Henri Çilit? Ish-kryeministri Berisha ka reaguar për arrestimin e gazetarit dhe botuesit Henri Çili. Me anë të një komenti, ai sh
Avokati: Henri Çili shkoi vetë në polici, nuk u arrestua! Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, i cili u arrestua mbrëmjen e së enjtes nën dyshimet se ka ndërhyrë për të sigur
Flet avokati i Henri Çilit: Arrestimi u bë pa urdhër-ndalim, u mbajt abuzivisht! "Nuk është pyetur me procesverbal. Pra nuk ka asnjë proceverbal të marrjes në pyetje ndërsa nga ana e tij Çili mohon aku
Avokati i Henri Çilit: Nuk u arrestua, u vetëdorëzua Sipas avokatit të Henri Çilit, ky i fundit nuk është arrestuar, por është vetdorëzuar në policinë e Tiranës. Andi Dur