999 rezultate për

henen

Votën hapur ose ikën! Pjerin Ndreu tregon ku do "fluturonte" drejtori i shkollës të hënën (VIDEO) Pasi gazeta gjermane “Bild” publikoi 16 përgjime të reja për shit-blerjen e votës në qarkun e Dibrës, ku në të ishte edh
Hyri në provim vetëm 30 minuta pasi solli në jetë djalin e saj Almaz Derese, 21 vjeçare, nga Metu në Etiopinë perëndimore, kishte shpresuar të kryente testet para lindjes së saj, por
Gazetari që zbuloi kalimin e CR7 te Juve: Guardiola prezantohet të hënën si trajner i bardhezinjve Emri i ri i trajnerit të Juventusit është kthyer në telenovelë. Shumë emra kanë dalë në qarkukllim por deri më tani nuk
"Taramelja" i Piter Panit i famshëm edhe në Itali, çfarë do të ndodhë me të të hënën (VIDEO) Vogëlushi Xheison Bafti është quajtur ndryshe "taramelja" e këtij sezoni "Në kurthin e Piter Panit". Ai është një fëmijë
Klubi i madh italian ndryshon pronar, të hënën zyrtarizimi Fiorentina do të ketë një pronar të ri. Ekipi nga Firence luan ditën e nesërme një ndeshje të rëndësihme ndaj Xhenoas.
Presidenti i sapobetuar i Ukrainës shkrin parlamentin Presidenti i sapobetuar i Ukrainës shpalli të hënën shkrirjen e parlamentit në mënyrë që kauza e tij parësore anti-korru
Alketa Vejsiu shkon në fshatin e "Tarameles", do bëhet me shtëpi të re “Taramelja” e Piter Panit është kthyer në vogëlushin më të komentuar të rrjetit që prej ditës së parë kur u shfaq në ekr
Gjendje e jashtëzakonshme në Sri Lanka, dyshimet e para Autoritetet e Sri-Lankës e kanë shpallur të hënën gjendjen emergjente në tërë vendin pas tetë sulmeve të përgjakshme që
Garë për Hënën: SHBA e ka me ngut, po Rusia? Gjysmë shekulli pas zbritjes së parë të amerikanëve në Hënë duket se është duke u bërë sërish garë për satelitët rreth t
Anika bëhet nuse në vend të Sumanit, ç’do ndodhë të hënën Anika dhe Gori ja mbathin nga gratë e fshatit. Anika futet në një dhomë të kyçur dhe gjen Sumanin duke qarë. Ajo i premt
Edhe sonte mos e humbisni Super-Hënën Viti 2019 ka startuar mjaft bukur këtë vit. Disa netë radhazi kemi pasur mundësinë të shohim bukurinë e hënës, madje ndë
Sot ditë me diell, por çfarë pritet të ndodhë të hënën Dita e dielë do të mbyllet e ngrohtë, por nesër moti pritet të ndryshojë. Në zonat bregdetare pritet që gjatë ditës s
Melisa i shpëton jetën Xhenetit, ja ç’do ndodhë të hënën Xhihan i dërgon Xhenetin dhe Melisën në një shtëpi në pyll. Ai e hedh celularin. Xhenet lëndon këmbën rrugës. Vajzat gje
Shivai i shpreh dashurinë Anikës, ja ç’do ndodhë të hënën Shivai telefonon Anikën por nuk arrin të flasë me të. Ai mendon t’i shkruajë Anikës një letër siç i tha gjyshja. Gjyshja
Zaev: Me BDI-në të hënën do të bisedojmë për zgjedhjet presidenciale Kryeministri dhe kryerari LSDM-SË , Zoran Zaev në intervistën për “Deutche Ëelle”, njoftoi se nesër do të ketë një takim
Haradinaj: Arritëm marrëveshjen, mësimi fillon të hënën Kryeministri Ramush Haradinaj ka njoftuar se kanë arritur marrëveshjen me përfaqsuesit e SBASHK’ut, dhe se janë dakordua
Zyrtare, në këtë ditë fillon mësimi në Kosovë Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka njoftuar se të hënën fillon mësimi. Pas tri jave grevë, më në fund SBASHK do të
I theu hundën, tifozja e Juventusit i kërkon të dalë për darkë me Ronaldon (FOTO LAJM) Elena Di Martino është tifoze e Juventusit, e cila ishte e pranishme në “Allianz Stadium” të hënën në hënën në mbrëmje p
Veliaj merr vendimin: Të hënën prishim ndërtimin pa leje të Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zbuloi sot se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, kur ishte kryetar i
Haradinaj i dërgon letër Mogherinit: Dua t'ju takoj të hënën, taksa nuk hiqet Letës me letër, ja ka kthyer përgjigjen Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinajt, zyrtares së BE-së Federika Mogherinit.